samar-danesh
علمي

اگر رم سيستم شما پايين است و همواره با كندي ويندوز روبرو مي شويد مي توانيد با تبديل فلش به رم تا اندازه اي مشكلتان را برطرف كنيد. براي اين كار كافي است روي computer خود راست كليك كنيد و properties را بزنيد. Advanced system settings را از قسمت سمت چپ صفحه انتخاب كنيد و در  پنجره اي كه نمايش داده مي شود به Advanced مراجعه كنيد. سپس بر روي Settings در قسمت performance كليك كنيد و از تب Advanced گزينه change را انتخاب كنيد. اكنون Automatically manage paging file size for all drives را غير فعال كرده و از ميان درايو ها فلش را انتخاب كنيد. در بخش Custom size فضاي مورد نظرتان را وارد كرده و Set را بزنيد. در آخر روي  ok كليك كنيد و سيستم را ريستارت كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با ساير روش هاي بالا بردن حجم حافظه ram با فلش به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/958/آموزش-استفاده-از-فلش-مموري-به-عنوان-رم-ram.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۳:۳۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

احتمالا بارها برايتان اتفاق افتاده كه هنگام جستجو در اينترنت به اشتباه تب هاي مرورگرتان ببنديد. خوب است بدانيد كه اگر از مرورگر كروم يا فايرفاكس استفاده مي كنيد در اينگونه مواقع مي توانيد براي بازيابي تب هاي بسته شده اقدام نماييد. براي برگرداندن صفحه بسته شده در كروم كافي است روي نوار بالاي صفحه راست كليك كرده و از ميان گزينه ها Reopen closed tab را انتخاب كنيد. شما همچنين مي توانيد به جاي اين كار از كليد هاي ميانبر استفاده كنيد. يعني كليد هاي Ctrl+Shift+T را همزمان نگه داريد تا آخرين تبي كه بستيد مجددا باز شود.شما مي توانيد همين كار را تكرار كنيد تا به ترتيب تمامي تب هايي كه بستيد بازيابي شوند. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت رايانه كمك هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/956/آموزش-برگرداندن-صفحه-بسته-شده-در-فايرفاكس-و-كروم.html

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۲:۱۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مي دانيد يكي از اقداماتي كه براي نصب ويندوز روي سيستم بايد انجام دهيد بوت كردن كامپيوتر است. براي اين كار شما بايد سيستم خود را ريستارت كنيد و قبل از آنكه صفحه ويندوز برايتان نمايش داده شود چند بار كليد ورود به BIOS را بزنيد. پس از ورود به صفحه BIOS به تنظيمات بوت كامپيوتر مراجعه كنيد و DVD ، CD و يا فلشي را كه مي خواهيد از روي آن بوت شويد به بالا انتقال داده و در صدر ليست اولويت ها قرار دهيد. در آخر هم F10 را بزنيد تا تنظيمات ذخيره شده و سيستمتان ريستارت شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/954/آموزش-بوت-كردن-كامپيوتر-و-لپ-تاپ-ويندوز-7-و-8-و-10.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۰:۲۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

حتما براي شما هم پيش آمده كه دفترچه تلفن موبايلتان به طور كامل حذف شود و يا به صورت اتفاقي شماره تعدادي از مخاطبينتان را پاك كنيد. در اينگونه مواقع شما مي توانيد به روش هاي مختلفي براي ريكاوري دفترچه تلفن اندرويد اقدام نماييد. يكي از برنامه هايي كه در اين زمينه طراحي شده FonePaw Android Data Recovery مي باشد. ابتدا اين برنامه را دانلود كرده و روي سيستم خود نصب كنيد. سپس آن را اجرا كنيد و گوشي را به كامپيوتر خود متصل نماييد. پس از شناسايي دستگاه شما مي توانيد با فعالسازي گزينه Contacts براي بازيابي شماره هاي سيم كارت خود اقدام نماييد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/953/آموزش-بازيابي-و-ريكاوري-دفترچه-تلفن-و-شماره-هاي-حذف-شده-در-اندرويد.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۹:۳۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه براي درج تصوير در اسناد ، وب سايت يا هنگام ارائه مطالب در دانشگاه ، محل كار يا مدرسه خود نياز به عكس هايي خاص و بدون پس زمينه يا با پس زمينه دلخواه خودتان داشته باشيد. حال اين سوال پيش مي آيد كه براي حذف بكگراند عكس چه كاري بايد انجام دهيم ؟ حذف پس زمينه تصوير به صورت آنلاين امكان پذير است يا خير ؟ براي حذف پس زمينه عكس بدون نياز به نرم افزار چه كارهايي بايد انجام دهيم يا اينكه اصلا چه نرم افزارهايي در اين زمينه وجود دارد؟

براي حذف پس زمينه عكس بدون نياز به نرم افزار و به صورت آنلاين مراحل زير را دنبال كنيد :

1. عكس مورد نظر خود را انتخاب كرده و وارد سايت PhotoScissors Online بشيد. روي دكمه آپلود كليك و فايل تصوير را از رايانه انتخاب كنيد. به اين ترتيب عكس شما باز شده و در مرورگر قابل مشاهده است. بخش چپ صفحه نمايش براي ويرايش و سمت راست نتيجه نهايي را نمايش مي دهد.

با نشانگر سبز محل هايي كه ميخواهيد حفظ كنيد و با نشانگر قرمز محل هايي كه نميخواهيد را نشان گذاري كنيد و سپس پس زمينه را حذف و پس زمينه جديد را در صورت تمايل جايگزين كنيد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص حذف بكگراند عكس به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/962/آموزش-حذف-پس-زمينه-عكس.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۲۲:۱۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

آلوده شدن كامپيوتر و لپ تاپ با ويروس هاي رايانه اي و در نتيجه هنگ كردن كامپيوتر ، عدم اجراي درست برنامه ها ، دريافت پيغام هاي خطا و ... يكي از اصلي ترين مشكلات كاربران با رايانه است ، از اين رو استفاده از آنتي ويروس هاي قوي و به روز شده روي هر سيستم از اهميت ويژه اي برخوردار است . اما گاهي اوقات مجبور به غير فعال كردن آنتي ويروس در ويندوز هستيم. يكي از سوالات كاربران در اين خصوص آموزش خاموش كردن آنتي ويروس ويندوز 7 و روش غير فعال كردن آنتي ويروس است.

آموزش خاموش كردن آنتي ويروس ويندوز 7

1.در منوي استارت عبارت " Windows Defender " را جستجو و آن را باز كنيد.

2.سپس به  قسمت  ، Tools رفته و در صفحه جديد گزينه Options را انتخاب كنيد.

3.از پنل سمت چپ ، گزينه Administrator رو انتخاب كرده و در صفحه بعد تيك گزينه Use this Program را برداشته و دكمه Save را بزنيد .

4.حال در پنجره كوچك با انتخاب گزينه Yes تغييرات را تاييد و ويندوز را ري استارت كنيد. 

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص غير فعال كردن آنتي ويروس در ويندوز 8.1 و 10 به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/959/آموزش-غير-فعال-كردن-آنتي-ويروس-در-ويندوز.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۹:۵۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه فايل پاورپورينتي كه براي ارائه پروژه يا پايان نامه تان آماده كرده ايد ، با مشكلاتي مواجه شود كه يكي از آنها مشكل بهم ريختن فونت در پاور پوينت باشد. حتما مي دانيد كه اصلاح و برگرداندن فايل به حالت قبلي مستلزم صرف وقت و زحمت زيادي است.

در همه نسخه هاي مايكروسافت پاورپوينت هنگام مشاهده يك ارائه در يك كامپيوتر متفاوت فونت ها ممكن است تغيير كند ، اين زماني رخ مي دهد كه فونت هاي مورد استفاده در سيستم جديد نصب نشده باشد ، هنگام اجراي يك فايل پاورپوينت در رايانه اي كه فونت هاي مورد استفاده را نداشته باشد ، رايانه يك فونت كه از نظر خودش شبيه به آن فونت است را جايگزين مي كند كه گاهي اوقات فاجعه به بار مي آيد و با مشكل بهم ريختن فونت در پاورپوينت مواجه مي شويم.

براي حل مشكل برعكس شدن كلمات در پاورپوينت چند راه حل وجود دارد :

1. از فونت هاي معمول استفاده كنيد.

بهترين راه حل و براي جلوگيري از بهم ريختن فونت در پاورپوينت سعي كنيد تا حد امكان از فونت هاي رايج استفاده كنيد مانند Arial ، Times New Roman و ... .

2. فونت هاي جديد نصب شده را در همه رايانه ها نصب كنيد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص به هم ريختن فونت در پاور پوينت به سايت رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/955/آموزش-رفع-مشكل-برعكس-شدن-و-بهم-ريختن-فونت-در-پاورپوينت.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۹:۰۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مي دانيد پاور پوينت از زيرمجموعه هاي پرطرفدار نرم افزار آفيس مي باشد ، هنگامي كه قصد داريد مطلبي را به كسي ارائه يا آموزش دهيد اين نرم افزار مي تواند كمك خوبي به شما در ارائه بهتر مطالب داشته باشد.

براي قرار دادن فيلم در پاورپوينت ، برنامه پاورپوينت را اجرا نموده ، از منوي File قسمت New را انتخاب نماييد. در صفحه اي كه باز مي شود مي توانيد يكي از تم هاي پيش فرض را انتخاب كنيد. پس از انتخاب تم اولين اسلايد باز مي شود ، براي ايجاد اسلايد جديد مي توانيد از گزينه New Slide استفاده كنيد.

در مطلب زير ، سايت اينترنت كمك بخوبي روش هاي گذاشتن فيلم در پاورپوينت را آموزش مي دهد:
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۹:۱۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همه ما در هنگام كار كردن با تلگرام ممكن است اشتباهاتي را انجام دهيم مثلا اكانت خود را پاك كنيم و به دنبال برگرداندن اكانت تلگرام خودمان باشيم. و يا اينكه به دنبال راهي براي بازگرداني تلگرام از طريق ايميل باشيم و رمز دوم خود را دور بزنيم.

راه حل اصلي به منظور برگرداندن يا بازيابي اكانت تلگرام مربوط به مكاتبه با پشتيباني اين برنامه مي باشد ، تلگرام به طور اختصاصي فرومي را ارائه نموده كه از طريق آن شما مي‌توانيد گزارش هر مشكلي كه براي اكانت تلگرامتان ايجاد شده را براي پشتيباني تلگرام ارسال كنيد و ساير مراحل كار را به تلگرام و تيم آن بسپاريد. براي مكاتبه با تلگرام براي بازيابي اكانت خود مراحل ذيل را طي كنيد :

در بخش  اول مشكل خود را مطرح كنيد و از تلگرام درخواست بازگرداندن اكانت تلگرام خود را نماييد . به اين نكته توجه داشته باشيد كه پيغام شما بايد به زبان انگليسي نوشته شود و در متني كه وارد مي كنيد سعي كنيد اطلاعاتي مثل تاريخ و محل ايجاد اكانت ، آخرين زمان دسترسي و ساير اطلاعاتي كه مي تواند به اثبات مالك بودن شما كمك كند را به صورت خلاصه وارد نماييد . در بخش بعدي تلفن متصل به اكانت حذف شده را به صورت بين المللي (98+) وارد نماييد و در بخش بعدي يك آدرس ايميل معتبر وارد كنيد زيرا نتيجه درخواست شما به آدرس ايميلي كه در اين بخش وارد كرده ايد ارسال خواهد شد . بعد از پر كردن اطلاعات دكمه Submit را انتخاب كنيد .

ادامه مقاله را در سايت اينترنت كمك بخوانيد:

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-برگرداندن-اكانت-تلگرام

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۳:۱۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اين روز ها كمتر كسي است كه با تلگرام آشنايي نداشته باشد. اين پيام رسان داراي ويژگي و امكانات متنوعي است كه يك سري از آنها علاوه بر محاسني كه دارند در كنار خود معايبي را نيز به همراه دارند.

دانلود خودكار تلگرام براي بعضي از كاربران يك حسن به حساب مي آيد كه در كانال و گروه هاي خود ديگر نياز نيست فايل هاي صوتي و تصويري خود را به صورت تك به تك باز كنند. اما اين ويزگي باعث استفاده زياد از حجم اينترنت شما مي شود. با مراجعه به بخش تنظيمات تلگرام مي توانيد غير فعال كردن دانلود خودكار تلگرام را انجام دهيد.

در سايت اينترنت كمك مقاله ي جامعي در اين باره وجود دارد كه در زمينه جلوگيري از دانلود خودكار تلگرام به شما كمك مي كند.

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-غير-فعال-كردن-دانلود-خودكار-در-تلگرام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۵۹:۳۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب