samar-danesh
علمي

تنها با يك بار مراجعه به دادگاه ها و دادسراها ، متوجه حضور تعدادي زيادي از هموطنان مان جهت شكايت يا دفاع از خود مي شويم. متاسفانه اين آمار رو به افزايش نيز هست و افراد زيادي روزانه ساعت ها از وقت خود را در راهروهاي اين مراكز سپري مي كنند. از اين رو براي جلوگيري از اتلاف وقت و تسريع ثبت شكايت كيفري ، اين روال سنتي كمرنگ تر شده و از طريق شكايت در adliran.ir ، اقدام به ثبت شكواييه اينترنتي مي كنند. از اين رو شاكي ، وكيل يا نماينده اين افراد مي توانند از طريق اينترنت شكايت را تنظيم و تحويل دادگاه دهند.

آشنايي با سايت عدل ايران و خدمات آن

سايت عدل ايران ، سايت درگاه خدمات الكترونيك قضايي است و به نشاني اينترنتي http://www.adliran.ir/ شناخته و معرفي شده است. در اين سايت شما مي توانيد انواع خدمات زير را دريافت نماييد :

1. ارائه و پيگيري اظهار نامه

2. ارائه و پيگيري شكواييه

3. ارائه و پيگيري دادخواست

4. ارائه مدارم و مستندات پرونده

5. ارائه لايحه

6. اطلاع رساني پرونده ( مشاهده رديف هاي فرعي ، مشاهده روند كار ، رويت خلاصه موضوعات ، رويت آخريت موضوع پرونده و ...)

7. محاسبه هزينه دادرسي

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ثبت شكايت در adliran.ir ، به سايت رفع مشكلات موبايل و رايانه هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1015/راهنماي-ثبت-شكايت-اينترنتي.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۱:۲۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اپليكيشن ديجي پي يكي از برنامه هايي است كه در زمينه پرداخت آنلاين فعاليت مي كند و به كاربران امكان مي دهد قبض هاي خود را به صورت اينترنتي پرداخت كنند و يا بدون مراجعه به خودپرداز مبلغ دلخواهشان را كارت به كارت كنند. شما مي توانيد با مراجعه به سايت ديجي پي و دانلود اين اپليكيشن از تمامي اين امكانات بهره مند شويد. شما همچنين مي توانيد براي سيمكارت خود شارژ و اينترنت خريداري كنيد و گزارش دقيق تراكنش هاي آنلاينتان را مشاهده كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر دراين خصوص پيشنهاد مي كنيم به وبسايت رفع مشكل تلفني كامپيوتر مراجعه كنيد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1012/ديجي-پي-چيست-؟.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۰۲:۰۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

حتما شما هم نام ويروس هاي كامپيوتري رو شنيده ايد يا تجربه تلخ آلوده شدن كامپيوتر يا لپ تاپ تون به انواع ويروس ها و كرم هاي كامپيوتري رو داريد ، همانطور كه حمله و حضور ويروس ها در بدن انسان باعث بيماري و ايجاد مشكلاتي براي آن شخص مي شود ، آلودگي سيستم به ويروس و كرم هم باعث بروز مشكلاتي مي شود. حال مهم ترين نكته در اين شرايط راه هاي مقابله با كرم هاي كامپيوتري و مقابله با ويروس هاي كامپيوتري است. زيرا در صورت رها كردن ويروس ها و از بين نبردن آنها باعث آسيب هاي جدي به فايل ها و عملكرد صحيح سيستم مي شود از طرفي ممكن است بعضي از اين ويروس ها با هدف جاسوسي طراحي و تكثير شده باشد كه در اين حالت اطلاعات شما هم مورد سو استفاده قرار خواهد گرفت.

 

مقابله با ويروس هاي كامپيوتري از طريق نصب آنتي ويروس

آنتي ويروس يكي از برنامه هاي مفيد و كاربردي است كه نصب بودن آن ها در هر سيستم كامپيوتري و لپ تاپ به شدت توصيه مي شود. آنتي ويروس هايي نظير نود 32 ، Avira ، Caspersky و ... وجود دارد كه مي توانيد با خريداري نسخه اصلي آن و نصب روي سيستم تا حدودي امنيت ويندوزتان را تضمين نماييد. 

 

مقابله با كرم هاي كامپيوتري از طريق به روزرساني آنتي ويروس

شايد داريد فكر مي كنيد كه چرا در همان قسمت قلبي كه در مورد آنتي ويروس صحبت كرديم ، به آپديت كردن آن اشاره اي نكرديم. واقعيت اينجاست كه تنها نصب كردن آنتي ويروس كافي نيست و بايد اين نرم افزارها مرتب به روز رساني شوند كه بتوانند عملكرد صحيح داشته باشند و ويروس ها و كرم ها تشخيص داده و آنها را از بين ببرند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص روش هاي مقابله با ويروس ها و كرم هاي كامپيوتري به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1019/راه-هاي-مقابله-با-ويروس-كامپيوتري.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۷:۳۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شما مي توانيد براي تمديد بيمه و دريافت فيش بيمه تامين اجتماعي از سامانه صدور برگ پرداخت غير حضوري استفاده كنيد. براي اين كار بايد نام كاربري و رمز عبورتان را از شعب بيمه تامين اجتماعي دريافت كرده و سپس به آدرس  samt. tamin .ir مراجعه كنيد. پس از وارد كرد نام كاربري و پسورد بايد يك رمز عبور جديد براي حسابتان انتخاب كنيد. پس از ورود به سامانه از بخش عمليات برگ پرداخت گزينه درخواست برگ پرداخت را انتخاب كنيد. در ادامه تعداد ماههاي مورد نظرتان براي پرداخت وارد كرده و ثبت درخواست را بزنيد. در مرحله بعد عمليات برگ پرداخت و سپس دريافت برگ پرداخت را انتخاب كنيد. در جدول نمايش داده شده اگر وضعيت درخواست در حالت صدور قرار داشته باشد مي توانيد روي آيكون ذره بين در سمت چپ كليك كرده و فيش بيمه را مشاهده كنيد.پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1007/نحوه-دريافت-فيش-بيمه-تامين-اجتماعي.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۵۹:۱۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

آيا مي دانستيد كه شما مي توانيد به كمك سايت هاي خريد بيمه به صورت اينترنتي بيمه دلخواهتان را انتخاب كرده و پس از پرداخت حق بيمه ، بيمه نامه خود را درب منزل تحويل بگيريد؟ بيمه بازار يكي از سايتهايي است كه در اين زمينه فعاليت مي كند و به شما امكان مي دهد شركت هاي مختلف خدمات بيمه را با هم مقايسه كنيد و در نهايت مناسبترين گزينه را براي خود انتخاب كنيد.علاوه بر آن شما مي توانيد "ياد آور زمان تمديد بيمه" را در اين سايت فعال كنيد تا زمان تمديد را به شما ياد آوري كند. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با ساير سايت هاي خريد بيمه آنلاين به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1005/معرفي-سايت-هاي-خريد-بيمه.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۵۸:۳۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

حتما شما هم چيزهايي درباره تالار شيشه اي معاملات بورس در رسانه هايي چون راديو و تلويزيون شنيده ايد يا اينكه تجربه حضور در آن جا را داشته ايد . افرادي كه به تازگي تصميم دارند از طريق خريد و فروش سهام در بورس، اقدام به  سرمايه گذاري نمايند ، ممكن است با يك دنياي پيچيده و پر از سوال مواجه شوند. لذا براي اين دسته از افراد كه قصد خريد و فروش سهام در بورس بصورت آنلاين دارند مي خواهيم طي اين پست اطلاعاتي در خصوص اپليكيشن خريد و فروش سهام  ، كد بورسي و ... منتشر كرده و در اختيار اين افراد قرار دهيم تا پس از مطالعه آن با خريد و فروش سهام در بورس آشنا شوند.

 

كد بورسي چيست و چگونه آن را دريافت كنيم ؟

اولين و مهم ترين چيزي كه شما پس از ورود به دنياي بورس نياز داريد يك كد بورسي است ، زيرا همه كساني كه قصد سرمايه گذاري و خريد اوراق بهادار از بازار سرمايه در بورس را دارند در گام اول بايد از يكي از كارگزاري هاي معتبر و مورد تاييد يك كد بورسي دريافت كنند ، به كد بورسي ، كد سهامداري نيز گفته مي شود و از طريق اين كد ميتواند با اپليكيشن خريد و فروش سهام ، كار كنند.

كد بورسي از تعدادي از اعداد و حروف تشكيل مي شود و اشخاص حقيقي و حقوقي به وسيله اين كد شناسايي مي شوند. براي افراد حقيقي اين كد ، تركيبي سه حرف ابتداي نام خانوادگي و تعدادي عدد است .

مثلا براي شخصي كه نام خانوادگي آن محمدي است ، محم12345 مي شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص معاملات برخط به سايت رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1011/خريد-و-فروش-سهام-در-بورس-بصورت-اينترنتي.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۵:۵۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

برخي از افراد تصور مي كنند كه سيستم هاي كامپيوتري و لپ تاپ ها وسايل الكترونيكي اي هستند كه ميتوان روزها و ماه ها از آن كار كشيد و فعاليت هاي مختلفي را با آن ها انجام داد و نيازي به نگهداري ندارد. اما اين تصور اشتباه است و حفاظت از ويندوز و محافظت از كامپيوتر جز مهم ترين كارهايي است كه هر كاربر بايد آن را مداوم انجام دهد تا بتواند با يك ويندوز سالم و يك كامپيوتر سرحال ساليان سال كار كند. مسلما افرادي كه به اين موضوع اهميت ويژه اي مي دهند كمتر هم با ويندوز و كامپيوترشان دچار مشكل مي شوند.

چه آسيب هايي متوجه ويندوز من هستند؟

همانطور كه در قسمت قبلي به آن اشاره كرديم ، محافظت از ويندوز اهميت ويژه اي دارد و بايد به آن بها داده شود. از اين رو براي حفاظت از ويندوز بايد ابتدا خطراتي كه ممكن است ويندوز شما را تهديد كند را شناسايي كرده و بعد به بيان راه حل هاي آن بپردازيم.  پس با ما همراه باشيد :

1. آلوده شدن به ويروس ها ، تروجان ها و ....

2. بهم ريختن ساعت و تاريخ كامپيوتر

3. دستگاه شما مداوم ري استارت شود

4. كار نكردن فرمان برنامه

5. پيغام This copy of windows is not genuine

6. هنگ كردن كامپيوتر

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص روش هاي محافظت از كامپيوتر ، به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1018/آموزش-راه-هاي-محافظت-از-ويندوز.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۴:۳۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر ساعت گوشي شما به هم ريخته مي توانيد به راحتي دوباره آن را تنظيم كنيد. براي تنظيم كردن ساعت و تاريخ اندرويد بايد وارد تنظيمات گوشي شده و از بخش General management گزينه Date and time را انتخاب كنيد. اگر مي خواهيد ساعت و تاريخ گوشي به صورت خودكار از طريق اينترنت تنظيم شود كافي است گزينه Automatic date and time را فعال كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با نحوه تنظيم ساعت گوشي آيفون به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه كنيد.

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۸:۲۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

تا به حال شده هنگام فروش يك كالا به جاي چك از فرد خريدار درخواست كنيد كه هزينه را به صورت نقدي بپردازد؟ اين بي اعتمادي به اين دليل اتفاق افتاده كه افراد نالايق زيادي دسته چك دريافت مي كنند و چكشان برگشت ميخورد. براي رفع اين مشكل بانك مركزي سامانه استعلام چك برگشتي را راه اندازي كرده تا افراد بتوانند پيش از دريافت چك به كمك سامانه صياد سابقه فرد را بررسي كنند و فقط از كساني كه خوش حساب هستند چك دريافت كنند. براي اين كار كافي است يك پيامك در قالب " شناسه استعلام ۱۶ رقمي*1*1 " به شماره ۷۰۱۷۰۱ ارسال كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1003/راهنماي-استعلام-چك-برگشتي-سامانه-صياد.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۷:۴۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مي دانيد اسنپ يكي از نرم افزارهاي كاربردي است كه شما در هر مكان و تا پاسي از شب ، مي توانيد در اسرع وقت و به راحتي اقدام به درخواست ارسال ماشين نماييد و با توجه به اينكه امروزه استفاده از تلفن هاي همراه رايج است ، استقبال خوبي هم در استفاده از اين نرم افزار شده است. حال در اين پست مي خواهيم تعدادي از مشكل ها و ايراد نصب برنامه اسنپ را بيان كرده و راه حل آن را نيز به شما بياموزيم.

 كد فعال سازي اسنپ ارسال نمي شود

يكي از ايراد هاي نصب برنامه اسنپ است است كه كد فعال سازي براي كاربران ارسال نمي شود. براي حل اين مشكل شما بايد حتما شماره موبايل خود را با اعداد انگليسي تايپ و وارد كنيد. اگر باز هم حل نشد مي توانيد از طريق وب سايت رسمي اسنپ ثبت نام نماييد.

 

 

برنامه ويز روي دستگاه نصب شده و حال موقع نصب اسنپ پيغام خطا مي دهد

يكي ديگر از ايرادهاي نصب برنامه اسنپ اين است كه از آنجايي كه نرم افزار ويز يكي از بهترين نرم افزارهاي مسيريابي است و مي توانيد مسيرهاي كم ترافيك را براي شما شناسايي كند مطمئنا كاربردي است و بسياري از كاربران آن را در گوشي تلفن همراه خود دارند. يكي از ايرادهاي نصب اسنپ اين است كه با ويز سازگار نباشد. براي اينكه همزمان اسنپ و ويز را روي دستگاه تلفن همراه خود نصب نماييد. البته در نظر داشته باشيد كه تعدادي از نسخه هاي منتشر شده اسنپ با ويز سازگاري دارند كه مي توانيد آنها را در اينترنت جستجو نماييد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص مشكلات نصب برنامه اسنپ به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1010/معرفي-چند-ايراد-برنامه-اسنپ-هنگام-نصب-و-استفاده.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۱:۴۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب