samar-danesh
علمي

امروزه با پيشرفت تكنولوژي ، ديگر خبري از صف هاي طولاني و ماندن در نوبت براي انتقال وجه و كارهاي بانكي  نيست و حتما شما هم تجربه انتقال وجه يا همان كارت به كارت كردن را داريد. عرضه و توليد نرم افزارهاي موبايلي ، جاي گيري دستگاه هاي ATM ، و ... صرفه جويي بزرگي در وقت و انجام عمليات بانكي را بسيار راحت تر كرد. يكي از سوالاتي كه ممكن است براي هر كسي ايجاد شود اين است كه روش هاي كارت به كارت كردن چيست ؟ از چه طريقي مي توان در مسافرت ، محل كار يا منزل و ... اقدام به انتقال پول كرد ؟

معرفي روش هاي كارت به كارت پول

همانطور كه در قسمت مقدمه به آن اشاره شد ، امروزه ديگر كسي براي انجام عمليات ساده اي مانند كارت به كارت كردن ، به بانك ها مراجعه نمي كند و نيازي به حضور در بانك و ماندن در نوبت نيست . البته در نظر داشته باشيد كه زماني كه قصد انتقال پول بيشتر از سقف تعيين شده داشته باشيد بايد به بانك مراجعه كنيد. حال در ادامه روش هاي كارت به كارت پول را به شما معرفي خواهيم كرد:

 

 كارت به كارت كردن با اپليكيشن هاي موبايل

ساده ترين و بهترين روش كارت به كارت كردن استفاده از موبايل بانك يا ساير اپليكيشن هاي موبايل است . از آنجايي كه امروزه تلفن هاي همراه بيشتر از هر چيزي در دسترس است ، پس خيلي سريع و راحت مي توانيد از طريق اقدام به انتقال وجه نماييد . در ادامه در اين خصوص روش هاي كارت به كارت كردن با موبايل توضيحات بيشتر را ارائه خواهيم داد.

 

كارت به كارت كردن از شعبه

قديمي ترين اما كم محدوديت ترين روش انتقال پول مراجعه به شعب بانك ها و تكميل كردن فيش واريز نقدي در صورتي كه فرستنده و گيرنده پول هر دو در يك بانك حساب داشته باشند ، يا فرم درخواست انتقال از طريق پايا يا ساتنا در صورتي كه طرف مقابل شما در بانك ديگري حساب داشته باشد و تحويل دادن آن به متصدي بانك است ، البته در نظر داشته باشيد براي اين كار شما نياز به شماره شباي حساب خود نيز داريد ، دارندگان حساب بانك ملي براي دريافت شبا ، مقاله دريافت شناسه شبا بانك ملي را مطالعه فرمايند. نكته ديگر اين است كه براي انجام كليه عمليات هاي بانكي ، از جمله كارت به كارت كردن پول ، نياز به همراه داشتن اصل كارت ملي و ماندن در نوبت بانك داريدكه ممكن است براي بسياري از افراد خوشايند نباشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص كارت به كارت كردن به سايت رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1008/معرفي-روش-هاي-كارت-به-كارت.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۰۱:۱۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

گاهي اوقات پيش مي آيد كه هنگام پخش برنامه تلويزيوني مورد علاقه مان ، در راه منزل يا محل كار ، مترو ، تاكسي و خلاصه در جايي هستيم كه دسترسي به تلويزيون نداريم و از طرفي بي صبرانه منتظر پخش برنامه ، سريال، مسابقه فوتبال و ... هستيم . در اين شرايط تنها راه تماشاي برنامه مورد علاقه مان استفاده از پخش زنده صدا و سيماست ، كه به كمك آن مي توانيد پخش زنده تلويزيون را داشته باشيم و همزمان فيلم يا سريال مورد علاقه مان را دنبال كنيم و از تماشاي يك بازي لذت بخش فوتبال جا نمانيم.

پخش زنده شبكه هاي سيما با Live-IRIB

يكي از بهترين اپليكيشن ها و سايت هاي پخش زنده شبكه هاي سيما ، Live-IRIB است ، كه داراي كيفيت مطلوب و قابل استفاده براي هر دو سيستم عامل اندرويد و iOS است ، استفاده از اين برنامه رايگان است و بزرگترين قابليت سايت اين است كه شما مي توانيد كيفيت فيلم را براي پخش خودتان انتخاب كنيد كه با توجه به سرعت اينترنت تان بالاترين كيفيت را دريافت كنيد.

Live-IRIB ، امكان پخش 57 شبكه راديويي ، 32 شبكه سيماي استاني و 27 شبكه تلويزيوني را فراهم ميكند و شما مي توانيد جدول پخش برنامه ها را هم مشاهده كنيد. در نظر داشته باشيد نسخه اندرويد اپليكيشن با اندرويد 2.1 به بالا سازگار است. براي دانلود برنامه يا ورود به سايت به لينك هاي داده شده مراجعه فرماييد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص سايت هاي پخش زنده سيما و صدا به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1002/پخش-زنده-شبكه-هاي-سيما.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۵۹:۵۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد تا الان بارها و بارها اسم ، سبد كالا و بسته حمايتي دولت را شنيده و متوجه شده باشيد كه كسي در همسايگي شما يا از اقوام و فاميل سبد حمايتي دولت را دريافت كرده است ، ولي ندانيد كه واقعا اين بسته حمايتي چيست و به چه كساني تعلق مي گيرد؟ چگونه مي توان آن را دريافت كرد؟ هر خانوار چقدر سهميه دارد و ... ؟ در اين راستا ما تصميم گرفتيم پستي را منتشر كرده و روش هاي چك كردن سبد كالا 97 را به شما معرفي نماييم.

معرفي سايت سبد كالا 97

سايت سبد كالا 97 ،  كه امكان بررسي نتايج ثبت نام كنندگان و استعلام وضعيت سبد حمايتي كالا را فراهم كرده است ، سايت https://di.tamin.ir/sabadkala/ مي باشد كه كافيست روي لينك داده شده وارد شده و روي منو اشاره كرده و گزينه "نتايج بررسي ثبت نام كنندگان سبد حمايتي كالا" را انتخاب كرده و استعلام بگيرند.

روش استعلام سبد كالا 97

يكي ديگر از سوالاتي كه كاربران زيايد آن را مطرح كرده اند روش هاي استعلام بسته حمايتي است كه ما در اين قسمت به بيان آنها خواهيم پرداخت .

چك كردن سبد كالا 97 با سامانه 1420 تامين اجتماعي

افراد مي توانند جهت چك كردن سبد كالا 97 با شماره تلفن 1420 تماس بگيرند.

 

استعلام سبد كالا 97 از طريق كد دستوري

كاربران همراه اول بايد كد ملي خود را به #8*142*  و كاربران ايرانسل و رايتل ، كد ملي شان را به شماره #8*1420*  ارسال كنند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص روش هاي استعلام سبد كالا 97 به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1006/آموزش-استعلام-سبد-كالا-97.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۵۸:۴۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر نمي توانيد با گوشي اندرويدي خود فايل ها و برنامه هاي دلخواهتان را دانلود كنيد براي رفع مشكل دانلود نشدن اندرويد پيشنهاد مي كنيم ابتدا يك بار گوشي خود را ريستارت كنيد. سپس فضاي خالي موجود در گوشي را بررسي كنيد . در بيشتر موارد علت دانلود نكردن گوشي پر بودن حافظه داخلي دستگاه است. اگر گوشي شما از كارت حافظه پشتيباني مي كند برنامه هاي خود را به آن منتقل كنيد و در غير اين صورت كش اپليكيشن هاي پر مصرفي مثل تلگرام و اينستاگرام را خالي كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با ساير روش هاي رفع اين مشكل به وبسايت مشكلات موبايل هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/58/رفع-مشكل-دانلود-نكردن-در-گوشي-ها.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۸:۴۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

بسياري از كاربران هنگام جستجو در اينترنت براي باز كردن ويديو ها با مشكل مواجه مي شوند. براي مثال هنگام ورود به سايتهايي مانند يوتيوب و يا آپارات به جاي مشاهده ويديو يك صفحه خاكستري يا مشكي برايشان نمايش داده مي شود. براي حل مشكل پخش نشدن فيلم در گوگل كروم پيشنهاد مي كنيم ابتدا Flash Player را بروزرساني كنيد . اگر با اين كار مشكل برطرف نشد جديدترين نسخه ي مرورگر را روي سيستم نصب كنيد و درايور كارت گرافيك را نيز آپديت كنيد. شما همچنين مي توانيد براي رفع اين مشكل JavaScript  را نيز در مرورگر خود فعال كنيد. براي اين كار وارد تنظيمات شده و از قسمت Advanced و بخش Privacy and security گزينه  Content settings  را انتخاب كنيد. در ادامه روي Javascript كليك كنيد و آنرا فعال نماييد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با نحوه حل مشكل پخش نشدن فيلم در اينترنت اندرويد به وبسايت رفع مشكلات اينترنت هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/995/حل-مشكل-پخش-نشدن-فيلم-در-اينترنت-گوشي-و-كامپيوتر.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۶:۲۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر شما هم دوست نداريد براي عضويت در پيامرسانهايي مثل تلگرام يا واتساپ از شماره خودتان استفاده كنيد مي توانيد از نرم افزار ساخت شماره مجازي nextplus كمك بگيريد. كافي است اين برنامه را روي گوشي خود نصب كنيد و با انتخاب نام كاربري و پسورد در آن ثبت نام كنيد. سپس با ورود به حساب كاربري خود و انتخاب پيش شماره يا نام ايالت يك شماره مجازي دريافت كنيد. شما مي توانيد از اين شماره مجازي براي ثبت نام در پيامرسانها و شبكه هاي اجتماعي استفاده كنيد و كد تاييد را از طريق همين اپليكيشن دريافت كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص برنامه شماره مجازي nextplus به وبسايت هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/996/راهنماي-استفاده-از-نرم-افزار-ساخت-شماره-مجازي-nextplus.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۵:۴۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه پس از دريافت قبض موبايل تان ، استعلام بدهي و ... متوجه هزينه هايي شده باشيد كه ندانيد چيست و به چه دليل بايد آنها را پرداخت كنيد ، يكي از  هزينه هاي خدمات مبتني بر محتوا است ، اين هزينه همان سرويس هايي است كه ضمن دريافت پيامك هاي پولي به قبض تلفن همراه شما افزوده يا از شارژ كم مي كند.ما در اين پست به بيان راه حل حذف اس ام اس هاي پولي خواهيم پرداخت.

پيامك هاي پولي ارزش افزوده (مبتني بر محتوا) چيست ؟

پيامك هاي پولي نتيجه سرويس خدمات مبتني بر محتواست كه ضمن دريافت هزينه اقدام به ارسال پيامك به مشتريان مي كنند كه امروزه متاسفانه بخاطر ناآگاهي كاربران ، بسياري از مراكز و شركت ها از اين سرويس براي اهداف سواستفاده گرايانه استفاده مي كنند و پرداخت هزينه هاي زيادي را به شما تحميل مي كنند. البته در نظر داشته باشيد ضمن عضويت شما در اين سرويس ها اين پيامك ها براي شما ارسال مي شود. مثلا به شما وعده شركت در قرعه كشي و برنده شدن مي دهند يا از شما مي خواهند كه با شركت در نظر سنجي به شما شارژ رايگان ارائه مي كنند و ... عموما هم راهي براي غير فعال سازي به شما نمي دهند كه عضويت شما در اين سرويس ها به آساني لغو نشود.

جهت غير فعال سازي پيامك هاي پولي ارزش افزوده و اطلاع از كد حذف اس ام اس هاي پولي به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1001/حذف-اس-ام-اس-هاي-پولي-خدمات-مبتني-بر-محتوا.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۰۶:۴۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

دريافت پيامك هاي تبليغاتي شركت در مسابقه ، دريافت تخفيف ضمن خريد از فروشگاه ، اپراتورهاي تلفن همراه ، سايت هاي فروش اينترنتي كالا و ... كه در مجموع تحت عنوان پيامك هاي تبليغاتي مي شناسيم ، براي همه افراد ناخوشايند و كلافه كننده است ، از اين رو بيشتر كاربران تلفن همراه تمايل به حذف پيامك تبليغاتي دارند. خيلي از پيامك هاي ارسال شده ، هم حاوي مطالب غير واقعي و جعلي هستند كه استناد به آنها جز دردسر چيزي به همراه نخواهد داشت ، از اين رو حذف پيامك تبليغاتي راه خوبي براي جلوگيري از هرگونه سواستفاده و ضرر است.

حذف پيامك تبليغاتي همراه اول

همانطور كه در قسمت مقدمه به آن اشاره شد ، دريافت پيامك هاي تبليغاتي موضوعي است كه امروزه بيشتر كاربران اپراتورهاي رايج تلفن همراه در ايران با آن مواجه هستند ، حال در اين قسمت مي خواهيم در خصوص حذف پيامك تبليغاتي همراه اول اطلاعاتي را در اختيار شما قرار دهيم. كاربران اپراتور همراه اول مي توانند به يكي از روش هاي زير اقدام نمايند :

1.عدد «1» را به شماره 8999 ارسال كنند.

2. كد دستوري #8999* را شماره گيري كنند.

3. با مركز اطلاع رساني 9991 تماس گرفته و درخواست "حذف پيامك تبليغاتي " بدهند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص غيرفعال سازي پيامك تبليغاتي به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/998/آموزش-غيرفعال-سازي-پيامك-تبليغاتي.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۰۵:۰۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اين روزها خيلي از افراد به دنبال استفاده از تلفن هاي همراه آيفون هستند زيرا استفاده از امكانات فوق العاده اي كه براي مشتريان به همراه دارد ، خيلي از افراد را تشويق مي كند كه گران بودن اين محصول را به جان خريده و به اصلاح دل را به دريا زده و اين دستگاه ها را خريداري كنند. اگر شما هم جز افرادي هستيد كه قصد خريد آيفون را داريد يا به تازگي خريداري كرده ايد ، شايد برايتان جاي سوال باشد كه معايب اپل چيست ؟ البته شايد هم از مشكلات و محدويت هاي آيفون در ايران مطع هستيد ، ما نيز در اين پست مي خواهيم به بيان مشكلات اپل بپردازيم.

علاوه بر مواردي كه در قسمت قبلي به آن اشاره شد و تعدادي از آنها جز محدوديت هاي آيفون در ايران به شمار مي آيد ، از جمله ساخت اپل آيدي ، معايب ديگري هم در ايران دارد از جمله :

خريد نرم افزار

در قسمت قبلي گفتيم كه براي خريد حتما بايد حساب كاربري با آدرس كشوري غير از ايران را داشته باشيد كه اين يكي از مشكلات ايفون در ايران است ، علاوه بر اين بايد بدانيد كه آپديت برنامه هاي رايگان هم در ايران امكان پذير نيست و از طرفي پول كشور ايران را نيز قبول نمي كند و در كل براي اينكه نرم افزاري را به صورت رايگان يا غير رايگان بخواهيد از اپ استور بگيريد بايد كلي دردسر را تحمل كرده و ترفندهايي را به كار ببريد كه متوجه ايراني بودن شما نشود!

تاييد دو مرحله اي

همانطور كه مي دانيد يكي از راه هاي افزايش امنيت ، استفاده از تاييد دو مرحله اي است كه آن هم نياز به يك شماره تلفن معتبر دارد و باز برميگرديم به تحريم ايران و در دسترس نداشتن يك شماره تلفن معتبر خارجي!

محدوديت در دانلود اپليكيشن

برخي از كاربران ايراني ، به دليل تحريم ها با مشكلاتي هنگام دانلود اپليكشن مواجه مي شوند كه در اين شرايط مجبور به استفاده از نرم افزارهاي تغيير IP هستند ، براي حل مشكلات دانلود از اپ استور مقاله هاي مشكل دانلود از اپ استور و مشكل عدم اتصال به اپ استور را مطالعه فرماييد.

عدم ارائه خدمات پس از فروش و گارانتي در ايران

يكي ديگر از محدوديت هاي اپل در ايران  اين است كه خدمات پس از فروش ارائه نمي كند و در صورت خراب شدن و بروز هر گونه مشكل يا بايد دستگاه را به شركت هاي ارائه دهنده خدمات گارانتي در ايران بدهيد يا اينكه به دستگاه را به كشور ديگري ارسال كنيد تا بتوانيد از خدمات گارانتي اپل استفاده كنيد و در نظر داشته باشيد كه در كل خاورميانه تنها كشور امارات ارائه دهنده خدمات گارانتي اپل است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ساير معايب اپل به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

 www.heyvatech.com/web/articles/view/991/آشنايي-با-مشكلات-و-محدوديت-هاي-آيفون-در-ايران.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۰۴:۱۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر از سيستم هاي كامپيوتري استفاده كرده باشيد حتما تا به حال با پيغام no signal مانيتور مواجه شده ايد. اين خطا بيشتر مواقع به دليل وجود ايراد در كابل اتصال كيس به مانيتور اتفاق مي افتد به همين دليل براي رفع اين مشكل پيشنهاد مي كنيم ابتدا كابل اتصال را بررسي كنيد تا قطعي يا پارگي نداشته باشد. در صورت برطرف نشدن مشكل از سالم بودن مانيتور خود اطمينان حاصل كنيد سپس درب كيس را باز كنيد و كارت گرافيك و رم را بررسي كنيد. آنها را از جايگاهشان خارج كرده و گرد غبارشان را پاك كنيد. سپس مجددا در جايگاهشان قرار دهيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و اطلاع از اينكه معني پيغام no signal چيست به وبسايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه كنيد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/988/آموزش-حل-مشكل-no-signal-مانيتور.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۴۶:۲۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب