samar-danesh
علمي

هنگام نوشتن پروژه هاي دانشگاهي و يا پايان نامه ممكن است بخواهيد توضيح بيشتري در خصوص يك كلمه يا عبارت ارائه دهيم ولي نمي دانيم چطور بايد اين كار را انجام دهيم. نوشتن پاورقي مي تواند مشكل را حل كند . پاورقي پايان نامه و كتاب و ... چيست ؟ حتما در هنگام مطالعه كتاب ها، مجلات و ... مشاهده كرده ايد كه در كنار بعضي از كلمات عددي گذاشته شده و در پايين صفحه توضيحي در خصوص آن كلمه ارائه شده است. اين توضيح مي تواند ارائه نويسنده، تاريخ، عنوان، نظر نويسنده، مرجع اطلاعات و ... باشد. به برچسب، يادداشت يا مرجع كه درپايين صفحه در يك كتاب يا سند قرار داده مي شود پاورقي گفته مي شود. با استفاده از Footnote در ورد به راحتي ميتوان پاورقي به سند ورد افزود. براي اضافه كردن پاورقي در ورد  برنامه ورد را اجرا كرده، بعد از كلمه اي كه مي خواهيد برايش پاورقي ايجاد كنيد. يك بار كليك كنيد و سپس بر روي تب Reference رفته گزينه Insert footnote را انتخاب كنيد. در اين حالت به طور اتوماتيك به پايين صفحه منتقل مي شويد و مي توانيد توضيحات مربوط به كلمه مورد نظر را در پاورقي بنويسيد. براي حذف پاورقي در ورد  عدد پاورقي را انتخاب كرده و دكمه Delete كيبورد را انتخاب كنيد. لازم به ذكر است كه اين كار هم براي عدد متن و هم براي عدد پاورقي لازم است انجام شود. در صورتي كه بخواهيد همه پاورقي ها را به صورت يك جا حذف كنيد درون متن كليك كنيد و از تب Home در قسمت Editing دكمه Replace را انتخاب كنيد. در پنجره اي كه باز مي شود بر روي دكمه More كليك كنيد. در قسمت Special  بر روي گزينه Footnote mark كليك كنيد تا كد " e^ "  در قسمت Find what ظاهر شود. قسمت Replace width را خالي گذاشته و بر روي دكمه Replace all كليك كنيد. به اين ترتيب همه پاورقي ها حذف خواهند شد. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص پاورقي در ورد مي توانيد روي لينك زير كليك كنيد يا به سايت رايانه كمك شبانه روزي هيواتك مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/173/ترفند-هاي-نوشتن-پاورقي-در-ورد.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۶:۳۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

هميشه آپديت هاي خودكار گوشي هاي اندرويد باعث آزار كاربران است . مصرف حجم اينترنت و تخليه باتري از مهم ترين مشكلاتي است كه آپديت خودكار اندرويد به وجود مي آورد . همانطور كه مي دانيد آپديت برنامه هاي نصب شده در اندرويد توسط نرم افزارهايي مثل بازار و Google play انجام مي شود . براي جلوگيري از دانلود خودكار گوشي  به قسمت تنظيمات گوشي خود وارد شويد . در اين بخش گزينه About Phone يا About Device را انتخاب كنيد . در اين مرحله براي لغو بروزرساني اندرويد گزينه system update را انتخاب كنيد . در مرحله بعد بر روي گزينه auto-download system update و سپس گزينه Do Not auto-download system update تپ كنيد.  اين گزينه ها ممكن است در ورژن هاي مختلف اندرويد كمي متفاوت باشد . به عنوان مثال در اندرويد 6 براي لغو بروز رساني اندرويد ، در قسمت About device تيك گزينه Download update automatically را برداريد . براي جلوگيري از آپديت و نصب برنامه هاي ناخواسته در اندرويد از طريق گوگل پلي برنامه گوگل پلي را باز كرده و از قسمت منوي برنامه گزينه Settings را انتخاب نماييد . گزينه  Auto-update apps را انتخاب كنيد . در پنجره اي كه باز مي شود براي جلوگيري از آپديت خودكار برنامه ها در اندرويد گزينه Do not auto-update apps را فعال كنيد . در صورتي كه مي خواهيد در خصوص آپديت خودكار اندرويد اطلاعات بيشتري كسب كنيد مي توانيد به سايت رايانه كمك شبانه روزي هيواتك يا لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/224/راهنماي-جلوگيري-از-آپديت-خودكار-برنامه-ها-در-اندرويد.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۳:۵۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ممكن است گوشي آيفون شما دچار يك مشكل نرم افزاري شود و شما مجبور باشيد ريست فكتوري ايفون را انجام دهيد . يا بخواهيد گوشي خود را بفروشيد و مجبور باشيد براي حذف تمام اطلاعات خود ريست كارخانه آيفون را انجام دهيد . اما سوال اينجا است كه  چگونه آيفون خود را ريست فكتوري كنيم ؟ به نقل از سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك براي ريست اپل در صورتي كه مي خواهيد كمترين آسيب به گوشي شما برسد بهتر است ريست فكتوري نرم افزاري آيفون را انجام دهيد . در ريست فكتوري نرم افزاري آيفون صرفا گوشي را ري استارت يا ريبوت مي كنيم . به اين شكل كه كافي است انگشتتان را روي دكمه powerآيفون خود چند ثانيه نگه داريد و در نهايت آيفون خود را خاموش كنيد. سپس براي روشن كردن دوباره بر خلاف دفعات قبل كه فقط دكمه power را نگه مي داشتيد دكمه home را هم نگه داريد. درواقع همزمان هم دكمه power و هم دكمه home را با هم و تا 15 ثانيه فشار دهيد تا لوگوي اپل ظاهر شود. اكنون انگشتتان را از روي دكمه ها برداريد و صبر كنيد تا آيفون روشن شود. در اين حالت شما يك ريست فكتوري نرم افزاري ساده را انجام داده ايد و توانسته ايد ريست فكتوري بدون رمز عبور يا Apple ID را انجام دهيد. اما اگر مي خواهيد ريست سخت افزاري انجام دهيد بايد بدانيد كه  ريست كارخانه آيفون براي افرادي است كه آيفون شان دچار مشكل نرم افزاري شده و مي خواهند به حالت گذشته باز گردد. يعني با ريست فكتوري نرم افزاري مشكل شان حل نشده و مي خواهند آيفون شان را به چند روز يا چند ماه گذشته برگردانند. دقت كنيد كه ريست فكتوري سخت افزاري آيفون با استفاده از آي‌تيونز مخصوص كساني است كه قبلا از گوشي خود back up گرفته اند . براي اين كار بايد ابتدا آيفون خود را با كابل به كامپيوتر و يا لپ تاپي كه روي آن نرم افزار آيتيونز نصب است متصل كنيد. سپس نرم افزار آي‌تيونز را باز كرده و از منوي بالايي آي‌تيونز گزينه iTunes را انتخاب كنيد. حال از بين گزينه هاي موجود روي Restore iPhone كليك كنيد. بعد اين مرحله بايد گوشي شما ريست شود و صفحه خوش آمدگويي اپل براي شما نمايان شود. دقت داشته باشيد اين كار ممكن است تا چندين دقيقه طول بكشد و گاها همراه با پيام هايي براي شما باشد كه باتوجه به اينكه از ios 5  ، ios6 ، ios7  ، ios8 ، ios9 يا ios10  استفاده مي كنيد متفاوت است . در تمام اين مدت به هيچ وجه كابل آيفون تان را از كامپيوتر جدا نكنيد و تا بالا آمدن آيفون صبور باشيد. براي ريست فكتوري آيفون به جز آيتونز مي توانيد از تنظيمات خود آيفون نيز استفاده كنيد . براي مشاهده مراحل ريست فكتوري آيفون از طريق تنظيمات خود گوشي مي توانيد روي لينك زير كليك كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/59/چگونه-آيفون-را-ريست-فكتوري-كنيم.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۰:۵۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

به نقل از هيواتك تنظيمات مودم جزو آموزش هاي اساسي است كه بايد هر كسي كه از مودم براي اتصال به اينترنت استفاده ميكند بلد باشد . اكثر كاربران از مودم زايكسل استفاده مي كنند . در اين بخش مي خواهم در خصوص كانفيگ مودم زايكسل يا همان تنظيمات مودم زايكسل براي شما دوستان عزيز صحبت كنم . قبل از هر چيزي بهتر است با چراغ هاي مودم آشنا شويد چراغ ها را به ترتيب از چپ به راست توضيح مي دهم . روشن بودن چراغ Power به معناي اتصال صحيح آداپتور برق مودم است . روشن و ثابت بودن  چراغ ADSL نشان دهنده اين است كه ارتباط مودم با خط ADSL برقرار است . سبز بودن چراغ اينترنت مودم نشان دهنده اتصال صحيح مودم با اينترنت است . روشن بودن چراغ LAN نشان دهنده اتصال سيستم به آن پورت از مودم است . روشن و ثابت بودن چراغ وايرلس نشان دهنده فعال بودن وايرلس مودم است . دكمه  روشن و خاموش WPS با فشردن دكمه روي مودم كه با علامت كليد مشخص شده به مدت يك ثانيه وايرلس را روي مودم فعال كنيد . براي مشاهده مراحل تنظيمات مودم zyxel del1201 مي توانيد روي لينك زير كليك كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/198/راهنماي-تنظيمات-مودم-زايكسل-و-كانفيگ-مودم-زايكسل.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۷:۰۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ممكن است گاهي اكانت اينستاگرام خود را به دليل فراموش كردن رمز اينستاگرام ، هك شدن اكانت اينستاگرام ، ريپورت شدن در اينستاگرام و ... از دست بدهيد . يكي از دلايل عمده در اين زمينه هك شدن اكانت اينستاگرام است اين مسئلهبه دليل سهل انگاري صاحب اكانت اتفاق مي افتد زيرا شبكه هاي اجتماعي به آساني قابل هك شدن نيستند و اين امر بيشتر به دليل سادگي مالكان حساب ها و كم اطلاعي آن ها از نگهداري اكانتشان اتفاق مي افتد . به عنوان مثال بسياري از كاربران شماره موبايل يا شماره شناسنامه خود را به عنوان رمز براي اينستاگرام خود انتخاب مي كنند و از آن جايي كه اين رمز به آساني قابل حدس زدن است هكرها به راحتي مي توانند اقدام به هك كردن اكانت اين اشخاص نمايند . به نقل از رايانه كمك اينترنت كمك در صورتي كه اكانت شما هك شده باشد با دو روش مي توانيد بازيابي اكانت اينستاگرام خود را انجام دهيد . روش اول بازيابي اكانت اينستاگرام بدون رمز است كه اين روش براي افرادي است كه رمز عبور خود را فراموش كرده اند . در اين روش بايد از طريق ايميل اقدام كنيد . براي اين منظور وارد سايت اينستاگرامشده و سپس بر روي گزينه ?Forgot كليك كنيد . سپس نام كاربري و يا ايميل متصل به حساب كاربري اينستاگرام خود را وارد كرده و روي دكمه Reset password كليك كنيد . در اين مرحله در صورتي كه ايميل خود را به درستي وارد كرده باشيد و هكر آن را تغيير نداده باشد يك لينك فعالسازي پسورد جديد به ايميل تان ارسال مي شود . اكنون در صورتي كه هكر بخواهد ايميل اكانت شما را تغيير دهد به محض انجام اين كار اين مسئله از طريق ايميل به شما اطلاع رساني مي شود . در اين مرحله شما بايد روي Please secure your account كليك كنيد و يك رمز جديد انتخاب كنيد تا از دسترسي هكر به حساب خود جلوگيري نماييد . روش دوم از طريق خود اپلكيشن اينستاگرام است كه براي مشاهده مراحل اين روش مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-بازيابي-اكانت-اينستاگراميكي ديگر از دلايل از دست رفتن اينستاگرام حذف اكانت اينستاگرام است . ممكن است بعد از حذف اكانت خود پشيمان شده و بخواهيد اكانت خود را بازگردانيد . البته اين امر در صورتي قابل اجرا است كه شما حذف موقت انجام داده باشيد . براي بازيابي اكانت اينستاگرام خود مي توانيد از طريق وب سايت اينستاگرام يا اپلكيشن آن اقدام كنيد . براي بازيابي اكانت اينستاگرام بدون ايميل در صورتي كه اينستاگرام به شما اجازه لاگين كردن را نداد روي گزينه Forgot your login details كليك كنيد . به اين ترتيب رمز عبور جديدي به شماره اي كه هنگام ثبت نام وارد كرده ايد ارسال مي شود در صورتي كه ايميل وارد كرده باشيد به ايميل شما ازسال مي شود . در مرحله بعد اينستاگرام از شما درخواست ريست كردن پسورد را خواهد داد و به اين ترتيب مي توانيد اكانت حذف شده خود را بازگردانيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۲:۲۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

حتما براي شما هم اين سوال پيش آمده است كه بخواهيد مشخصات كامپيوتر در ويندوز خود را ببينيند . همانطور كه مي دانيد اصلي ترين مشخصه ي يك كامپيوتر پردازنده يا سي پي يو (CPU) آن است. براي مشاهده مشخصات پردازنده بايد بر روي My Computer كليك راست كرده و گزينه Properties را انتخاب كنيد. همانطور كه مي بينيد در قسمت System مشخصات پردازنده و حافظه اصلي (RAM) كاملا مشخص است . كارت گرافيك نيز جزو قسمتي از سيستم است كه براي كساني كه مي خواهند بازي هاي سنگين را اجرا كنند و يا نرم افزارهاي خاصي را اجرا نمايند مفيد است. كاربران با ديدن مشخصات كارت گرافيك خود مي توانند بفهمند مي توانند بازي يا نرم افزار مورد نظر خود را در كامپيوترشان اجرا كنند يا نه . براي مشاهده مشخصات كارت گرافيك بايد از طريق كنترل پنل ويندوز وارد قسمت Display شويد سپس گزينه Change Display Settings را انتخاب مي كنيم. در قسمت Advanced Settings مشخصات كارت گرافيك كامپيوتر خود را مشاهده خواهيد كرد . در صورتي كه كارت گرافيك شما به درستي نصب شده باشد، در قسمت Adapter Type مدل كارت گرافيك و در جلوي گزينه Total Available Graphics Memory مقدار حافظه ي كارت گرافيك شما به طور واضح مشخص است . براي مشاهده مشخصات سخت افزاري سيستم مي توانيد به سايت رايانه كمك هيواتك يا لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/81/نحوه-ديدن-مشخصات-كامپيوتر.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۴:۴۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

گاهي ممكن است هنگام نصب ويندوز با خطا مواجه شويد يا ممكن است عمليات نصب ويندوز خيلي طولاني شود و يا يك كپي پيست ساده زمان بر باشد . اين ها يك هشدار براي خرابي هارد ديسك شما است . يكي از اصلي ترين دلايل خراب شدن هارد ديسك ، ضربات فيزيكي و يا تكان هاي شديد كيس كامپيوتر در حين كار است. بايد بدانيد كه در زمان كار با كامپيوتر ، به علت مكانيكي بودن هد هارد ديسك ، نبايد ضربه يا تكاني به هارد وارد شود در غير اين صورت مي تواند باعث خرابي بخشي از هارد ديسك شود . قطع شدن ناگهاني برق و نوسانات برق هم مي تواند مشكلاتي در نحوه كاركرد هارد ايجاد كرده و حتي باعث سوختن آن شود. اما يكي ديگر از دلايل سوختن يا خرابي هارد ديسك ها ، عدم استفاده از آنها است . بايد هر چند وقت يك بار از آن ها استفاده شود . به نقل از سايت كمك تلفني به سوالات كامپيوتر هيواتك از اصلي ترين نشانه هاي خراب شدن هارد ديسك كند شدن عمليات كپي كردن فايل ها ، دير بالا آمدن ويندوز ، شنيدن صداهاي مختلف از درون هارد ديسك ، تغيير نام برخي فايل ها و فولدر ها به اسامي عجيب و غريب و ... است . در صورتي كه با توجه به موارد گفته شده علائم سوختن هارد يا نشانه خرابي هارد كامپيوتر را مشاهده كرديد براي رفع بد سكتور هارد ديسك و احيا كردن هارد خود به لينك زير مراجعه كنيد : 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/126/نشانه-هاي-سوختن-هارد-و-خرابي-هارد-ديسك-كامپيوتر.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۴:۱۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

گاهي ممكن است وقتي آهنگي را گوش مي دهيد صداي زمينه را بيشتر دوست داشته باشيد و بخواهيد صداي خواننده را از موسيقي آن جدا كنيد . به نقل از سايت مشاوره تلفني هيواتك براي حذف صداي خواننده از آهنگ مي توانيد از نرم افزار جداسازي صدا از آهنگ استفاده كنيد . چند نمونه از اين نرم افزار ها را براي شما دوستان عزيز شرح مي دهم . نرم افزار Sing Play يكي از نرم افزار هاي قدرتمند در زمينه جداسازي صداي خواننده از آهنگ براي اندرويد مي باشد. به كمك اين نرم افزار مي توانيد علاوه بر حذف صداي خواننده، خودتان نيز روي ملودي بخوانيد. براي جداسازي و حذف صداي خواننده كافي است يك آهنگ از ليست آهنگ هاي خود انتخاب كنيد و روي Start كليك كنيد. اما اگر قصد داريد خودتان روي ملودي صدا ضبط كنيد دكمه ي Record را انتخاب كنيد. تمامي اين مراحل بدون افت كيفيت موسيقي انجام مي شود و مي توانيد آن را در قالب MP3 ذخيره كنيد و در شبكه هاي اجتماعي به اشتراك بگذاريد.  براي حذف صداي خواننده مي توانيد از برنامه Backtrackit نيز استفاده كنيد. اين برنامه را به طور رايگان از گوگل پلي دانلود كنيد.  نرم افزار Backtrackit بسيار حرفه اي بوده و امكانات بسيار ويژه اي را در اختيار كاربرانش قرار مي دهد. با انتخاب دكمه Mute Vocals مي توانيد صداي خواننده را حذف كنيد . براي جداسازي صداي خواننده از آهنگ براي اندرويد مي توانيد از نرم افزار Vocal Remover نيز استفاده كنيد. اين نرم افزار داراي ويژگي هايي همچون كيفيت بالاي آهنگ بعد از جداسازي صداي خواننده ، ذخيره سازي آهنگ با 96 تا 320 كيلوبيت در ثانيه و جستجو ميان موسيقي هاي شماست. اين نرم افزار به راحتي در گوگل پلي قابل دسترسي است . جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد نرم افزار يا ربات حذف صداي خواننده مي توانيد روي لينك زير كليك كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/552/آموزش-جدا-كردن-صداي-خواننده-از-آهنگ-اندرويد.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۶:۲۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

گاهي ممكن است وقتي آهنگي را گوش مي دهيد صداي زمينه را بيشتر دوست داشته باشيد و بخواهيد صداي خواننده را از موسيقي آن جدا كنيد . به نقل از سايت مشاوره تلفني هيواتك براي حذف صداي خواننده از آهنگ مي توانيد از نرم افزار جداسازي صدا از آهنگ استفاده كنيد . چند نمونه از اين نرم افزار ها را براي شما دوستان عزيز شرح مي دهم . نرم افزار Sing Play يكي از نرم افزار هاي قدرتمند در زمينه جداسازي صداي خواننده از آهنگ براي اندرويد مي باشد. به كمك اين نرم افزار مي توانيد علاوه بر حذف صداي خواننده، خودتان نيز روي ملودي بخوانيد. براي جداسازي و حذف صداي خواننده كافي است يك آهنگ از ليست آهنگ هاي خود انتخاب كنيد و روي Start كليك كنيد. اما اگر قصد داريد خودتان روي ملودي صدا ضبط كنيد دكمه ي Record را انتخاب كنيد. تمامي اين مراحل بدون افت كيفيت موسيقي انجام مي شود و مي توانيد آن را در قالب MP3 ذخيره كنيد و در شبكه هاي اجتماعي به اشتراك بگذاريد.  براي حذف صداي خواننده مي توانيد از برنامه Backtrackit نيز استفاده كنيد. اين برنامه را به طور رايگان از گوگل پلي دانلود كنيد.  نرم افزار Backtrackit بسيار حرفه اي بوده و امكانات بسيار ويژه اي را در اختيار كاربرانش قرار مي دهد. با انتخاب دكمه Mute Vocals مي توانيد صداي خواننده را حذف كنيد . براي جداسازي صداي خواننده از آهنگ براي اندرويد مي توانيد از نرم افزار Vocal Remover نيز استفاده كنيد. اين نرم افزار داراي ويژگي هايي همچون كيفيت بالاي آهنگ بعد از جداسازي صداي خواننده ، ذخيره سازي آهنگ با 96 تا 320 كيلوبيت در ثانيه و جستجو ميان موسيقي هاي شماست. اين نرم افزار به راحتي در گوگل پلي قابل دسترسي است . جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد نرم افزار يا ربات حذف صداي خواننده مي توانيد روي لينك زير كليك كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/552/آموزش-جدا-كردن-صداي-خواننده-از-آهنگ-اندرويد.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۶:۱۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

استاتوس يا استوري واتساپ نيز قابليتي همچون استوري اينستاگرام و استوري ايمو را به كاربران ارائه مي كند . در واتساپ تنها كساني كه در كانتكت هاي شما هستند مي توانند استوري هاي شما را مشاهده كنند . شما مي توانيد نحوه ديدن استاتوس واتساپ خود را تعيين كنيد به اين صورت كه تنها مخاطبين شما قادر به ديدن آن باشند يا مخاطبين به جز افرادي كه خودتان مشخص مي كنيد و يا فقط افرادي كه خودتان مشخص مي كنيد . به نقل از هيواتك براي فعال كردن استوري واتساپ ابتدا واتساپ خود را به آخرين نسخه آپديت كنيد. سپس وارد نرم افزار شويد و گزينه Status را انتخاب كنيد . قسمت My Status را انتخاب كنيد . سپس در صفحه باز شده استاتوس يا استوري خود را انتخاب كنيد . بعد از انتخاب استوري مي توانيد در صفحه باز شده متن بنويسيد كه ضميمه عكس انتخابي باشد و يا با استفاده از گزينه هاي بالا صفحه به اديت استوري خود بپردازيد. سپس براي نهايي شدن و به اشتراك گذاشتن استوري خود روي گزينه فلش آبي كليك كنيد . براي مشاهده نحوه ديدن استوري ديگران در واتساپ مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/553/-آموزش-استوري-يا-استاتوس-واتساپ.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۸:۵۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 3
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب