samar-danesh
علمي

ممكن است گاهي در ورد بخواهيد دو صفحه a5 را در يك صفحه a4 پرينت بگيريد براي تبديل a4 به a5 در ورد ابتدا بايد ابعاد پرينت را تظيم كنيد . براي انجام اين كار فايل ورد خود را باز كرده و از طريق سربرگ Page Layout سايز صفحه اي كه مي خواهيد پرينت بگيريد را روي a4 قرار دهيد . جهت مشاهده مراحل انجام اين كار به لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/110/آموزش-پرينت-گرفتن-دو-صفحه-در-يك-صفحه-در-ورد.html


به نقل از سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك براي پرينت گرفتن در ورد بعد از اين كه نوع برگه را روي a4 تنظيم كرديد براي پرينت گرفتن بعد از قرار دادن كاغذ در پرينتر دكمه تركيبي Ctrl+P را فشار دهيد در پنجره باز شده گزينه اي براي تنظيم تعداد صفحه قابل چاپ وجود دارد كه به طور پيش فرض روي 1 Page Per Sheet قرار دارد اما براي پرينت دو صفحه a5 در a4 بايد اين حالت را روي گزينه 2 Pages Per Sheet قرار دهيد و در آخر روي گزينه Print كليك كنيد. در نسخه هاي قديمي تر ورد ، بعد از فشردن Ctrl+P بخشي به نام Zoom را پيدا كرده و گزينه Pages Per Sheet را بر روي  2 Pages تظيم كنيد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۹:۴۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

بسياري از برنام ها ايراني و برنامه هايي كه بايد در آن ها پرداخت هاي درون برنامه هاي داشته باشيد در اپ استور موجود نيستند . برنامه پر طرفدار اسنپ نيز مانند ديگر برنام هاي اين چنيني است و نصب اسنپ براي ايفون از طريق اپ استور ممكن نيست . جهت دانلود اسنپ براي ايفون بهتر است از طريق مرورگر گوشي خود وارد سايت اسنپ شده و در پايين صفحه اصلي روي دانلود نسخه iOS تپ كنيد . از طريق ماركت هايي مانند سيب اپ نيز مي توانيد نسخه ي آيفون اسنپ را دانلود كنيد . بعد از دانلود و نصب اسنپ روي ايفون برنامه را باز كنيد ، پيغام Untrusted Enterprise Developer را مشاهده مي كنيد . آن را كنسل كنيد . وارد Settings گوشي خود شويد سپس وارد قسمت General شويد و گزينه

Device Management را انتخاب كنيد . سپس گزينه Desert Internet Services FZE را انتخاب كنيد . در صفحه باز شده روي گزينه Trust Desert Internet Services FZE تپ كنيد . در پاپ آپ باز شده Trust iPhone Distribution Desert Internet Services FZE روي گزينه Trust تپ كنيد . اكنون به صفحه اصلي گوشي خود رفته و برنامه اسنپ را اجرا كنيد برنامه براي شما اجرا خواهد شد .
در صورتي كه مي خواهيد در خصوص نصب برنامه اسنپ روي ايفون اطلاعات بشتري به دست آوريد مي توانيد با استفاده از لينك زير از سايت رايانه كمك شبانه روزي هيواتك كمك بگيريد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/320/نصب-اسنپ-براي-ايفون.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۹:۱۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

به نقل از مشاوره تلفني اينترنت كمك نتيجه ريپورت اينستاگرام بلاك شدن در اينستاگرام است كه به اشكال مختلف اتفاق مي افتد . گاهي كاربران توسط خود اينستاگرام بلاك مي شوند و گاهي توسط ساير كاربران . مشكل فالو در اينستاگرام ، مشكل كامنت گذاشتن در اينستاگرام و ناتواني در ديدن پست ها و كامنت هاي يك شخص خاص از عواقب اين موضوع است . اما در صورت ريپورت شدن در اينستاگرام چگونه از ريپورت اينستاگرام خارج شويم ؟ قبل از هر كاري بايد نكاتي را بدانيد . نكته اول در صورتي كه با مشكل فالو كردن ديگران در اينستاگرام مواجه هستيد اين احتمال وجود دارد كه به دليل فالو كردن تعداد زيادي از افراد و يا به دليل اينكه در يك بازه زماني فالويينگ بيش از اندازه انجام داده ايد توسط اينستاگرام بلاك شده باشيد رفع ريپورت اينستاگرام ممكن است بين يك روز تا چند ماه طول بكشد . نكته دوم در صورتي كه با مشكل گذاشتن كامنت در اينستاگرام مواجه هستيد به احتمال زياد به دليل گذاشتن كامنت بيش از حد در يك بازه زماني توسط خود اينستاگرام بلاك شده ايد . براي حل اين مشكل نياز به انجام كار خاصي نيست و شما به صورت خودكار بعد از چند ساعت از بلاك خارج خواهيد شد . نكته سوم در صورتي كه با مشكل لايك در اينستاگرام مواجه هستيد احتمالا بلاك لايك شده ايد يعني به دليل تعداد بالاي لايك كردن در يك بازه زماني توسط اينستاگرام بلاك لايك شده ايد . حال براي خارج شدن از ريپورت اينستاگرام سه روش وجود دارد اولين و معمول ترين روش استفاده از كامنت است . دومين روش از طريق ايميل اكانت است و روش سوم از طريق قسمت تنظيمات اينستاگرام و درخواست رفع ريپورت اينستاگرام است . براي آشنايي بيشتر با اين سه روش مي توانيد از لينك زير كمك بگيريد :

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-رفع-ريپورت-اينستاگرام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۸:۴۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ريپورت اينستاگرام راهي براي جلوگيري از كار هايي است كه قوانين اينستاگرام را نقض مكنند . اگر فردي در اينستاگرام  كار هايي انجام دهد كه غير اخلاقي باشد و قانون هاي اينستا را نقض كند افراد ديگر او را ريپورت مي كنند و اين حالت باعث مي شود كه كاربر در اينستاگرام بلاك شود . قوانين اينستاگرام به اين شرح است :
انتشار تصوير يا كامنت غير اخلاقي ، انتشار پست يا كامنت هاي نژاد پرستانه خودكشي تهديد و آزار و استفاده از مواد مخدر ، انتشار تصوير يا پست هاي ديگران به نام خود ، انتشار تصوير يا كامنت تبليغاتي و اسپم و عدم رعايت قانون كپي رايت و ... اگر شخصي اين قوانين را رعايت نكند دچار ريپورت اينستاگرام مي شود . در مواردي كه ريپورت ارائه شده واقعي باشد مي تواند منجر به بلاك شدن اين كاربر شود اما در مواردي كه دلايل ريپورت غير واقعي باشد هر چقدر هم كه يك اكانت ريپورت شده باشد منجر به بلاك شدن نخواهد شد . نحوه ريپورت كردن در اينستاگرام به اين گونه است كه ابتدا وارد صفحه اكانت كاربر مربوطه شويد سپس در بالاي صفحه روي آيكون سه نقطه در بالاي صفحه تپ كنيد و گزينه Report را انتخاب كنيد . در صفحه اي كه برايتان باز مي شود در صورتي كه مي خواهيد يك پيام تبليغاتي يا اسپم را گزارش دهيد گزينه It's Spam و در ساير موارد گزينه It's inappropriate را انتخاب كنيد . در صورت انتخاب گزينه اول اكانت مربوطه بلاك خواهد شد و در صورت انتخاب گزينه دوم موارد ديگري را مشاهده خواهيد كرد كه با انتخاب گزينه I don’t want this account to be able to see my photos or videos or search for me اكانت مورد نظر بلاك مي شود و ديگر نمي تواند از تصاوير و ويدئوهاي شما بازديد كند . با انتخاب گزينه I believe this account violates Instagram’s community guidelines صفحه ديگري باز مي شود كه داراي 6 گزينه است كه براي مشاهده گزينه هاي اين بخش و آموزش ريپورت تصوير و ويدئو در اينستاگرام مي توانيد از اينترنت كمك يا لينك زير استفاده كنيد :

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-ريپورت-كردن-در-اينستاگرام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۸:۴۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اين روز ها بحث پيام رسان هاي ايراني بسيار داغ است و هر روز يك پيام رسان جديد با قابليت هاي جديد و مختلفي به كاربران معرفي مي شود . گپ نيز جزو يكي از اين پيام رسان ها است . در معرفي گپ مي توان گفت كه اين پيام رسان شباهت ظاهري بسيار زيادي به تلگرام دارد اما داراي ويژگي هاي ديگري است و  تمامي نياز هايي كه كاربران از يك پيام رسان را دارند بر طرف مي كند . در پيام رسان گپ مي توانيد گروه و كانال بسازيد ، پيام هايتان را ويرايش كنيد ، استيكر ارسال كنيد و بسياري از امكانات تلگرام به اضافه ي امكانات جديدتر و به روز تري را در اين پيام رسان در اختيار داشته باشيد . يكي از قابليت هاي گپ قرار دادن پين كد روي برنامه است . اين پيام رسان داراي دنياي گپ است كه كاربران به كمك اين بخش مي توانند بازي و سرگرمي هاي متفاوت داشته باشند. از متمايزترين بخش اين پيام رسان بخش خدمات الكترونيك مي باشد كه به كمك اين بخش مي توانيد خدمات درخواست و ارسال پول ، پرداخت قبض و خريد شارژ را داشته باشيد. اين خدمات را مي توانند به كمك كارت بانكي انجام دهيد و يا از طريق افزايش اعتبار در كيف پول پيام رسان گپ خدمات مالي خود را انجام دهيد. گپ نقطه ضعف هايي نيز دارد كه يكي از آن ها كند بودن اين نرم افزار در بعضي از عمليات ها است . در گپ نمي توانيد تنها يك مكالمه را در حالت بي صدا قرار دهيد و با اعمال اين تنظيم تمامي مكالمات بي صدا مي شوند . در گپ تنها مي توانيد يك پيام را فوروارد كنيد و فوروارد بيش از يك پيام ميسر نيست . در گپ نمي توانيد حالت آنلاين خود را مخفي كنيد . اما به طور كلي پيام رسان گپ مي تواند نياز هاي كاربران را تا حدي بر طرف كند . عضويت در گپ نيز مانند ديگر پيام رسان ها به راحتي انجام مي شود . تنها در گوشي هاي آيفون كمي متفاوت است . به اين صورت كه بعد از دانلود گپ روي گوشي آيفون مي بايست در آن گزينه Install را انتخاب كنيد. بعد از اتمام دانلود وارد بخش Settings شويد و در بخش General گزينه Device Management را انتخاب و سپس روي گزينه TS Information Technology Ltd كليك كنيد. در آخرين مرحله Trust App را انتخاب كنيد از اينجا به بعد در تمامي گوشي ها با هر نوع سيستم عاملي مراحل يكسان است . بعد از نصب برنامه ، گپ را اجرا كنيد . زبان برنامه را انتخاب كنيد . اكنون شماره تلفن خود را وارد كرده و منتظر كد فعال سازي باشيد . اكنون كد فعال سازي را وارد كرده و تاييد كنيد . به همين سادگي عضويت در پيام رسان گپ براي شما انجام شد .
در صورتي كه مي خواهيد در خصوص اين پيام رسان اطلاعات بيشتري كسب كنيد مي توانيد به سايت هيواتك يا لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/536/عضويت-در-گپ.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰:۲۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

به نقل از رايانه كمك شبانه روزي هيواتك نرم افزار گپ نيز مانند ديگر شبكه هاي اجتماعي داراي قابليت اين است كه شما حساب كاربري خود را حذف كنيد . با ديليت اكانت گپ و يا هر پيام رسان ديگر تمامي دسترسي شما به كانال ها و يا گروه هايي كه عضو آن ها هستيد از بين مي رود. اگر مكالمه اي با مخاطبين خود داشته باشيد و در آن عكس و فيلمي ارسال كرده باشيد با ديليت اكانت ديگر به آن دسترسي نداريد . نكته اي كه در ديليت اكانت گپ وجود دارد اين است كه بخشي به نام كيف پول در گپ وجود دارد كه با حذف حساب كاربري اگر پولي را در آن قسمت ذخيره كرده باشيد ديگر به شما بر نميگردد . حال براي حذف اكانت گپ بايد ابتدا وارد برنامه گپ شويد . در بخش تنظيمات و گزينه خصوصي سازي و امنيت را انتخاب كنيد . گزينه دستگاه هاي فعال را انتخاب كنيد . در پنجره باز شده ليست دستگاهايي كه با آن ها به گپ متصل بوديد را مي بينيد. براي پاك كردن حساب كاربري گپ گزينه حذف حساب كاربري را انتخاب كنيد.

براي كسب ازطلاعات بيشتر در مورد دليت اكانت گپ مي توانيد از لينك زير استفاده كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/537/ديليت-اكانت-گپ.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰:۰۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

استوري در اينستاگرام يك قابليت محبوب و پر كاربرد در اينستاگرام است كه همه ي كاربران از آن استفاده مي كنند . اين قابليت يك سري تنظيمات دارد كه آن را براي كاربران جذاب تر مي كند . يكي از اين قابليت ها مخفي كردن استوري است . به اين صورت كه شما مي توانيد تعيين كنيد چه كساني بتوانند استوري شما را ببينند براي مخفي كردن استوري اينستاگرام وارد Settings شويد . در قسمت ACCOUNT گزينه Story Settings را انتخاب كنيد . در قسمت HIDE STORY FROM مي توانيد افرادي را در بين دوستان خود انتخاب كنيد كه نتوانند استوري هاي شما را ببينند . در سايت كمك تلفني به سوالات موبايل و كامپيوتر هيواتك مي توانيد اطلاعات بيشتري در خصوص مخفي كردن استوري اينستاگرام كسب كنيد . همانطور كه مي دانيد استوري هاي اينستاگرام تا 1 روز باقي مي مانند . اما گاهي افراد دوست دارند قبل از 1 روز استوري خود را حذف كنند و اكثر آن ها اين سوال را دارد كه چگونه استوري را حذف كنيم ؟ براي حذف استوري در اينستاگرام كافي است تا سه نقطه پايين استوري خود را لمس كنيد سپس گزينه Delete را بزنيد . به همين راحتي مي توانيد استوري خود را قبل از پايان مهلت آن حذف كنيد .
براي مشاهده آموزش تصويري مخفي كردن استوري اينستاگرام مي توانيد از لينك زير استفاده كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/149/مخفي-كردن-استوري-اينستاگرام-و-حذف-استوري-از-اينستاگرام.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۹:۴۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

به نقل از سايت كمك تلفني به سوالات موبايل هيواتك اختلال در اينستاگرام و باز نشدن عكس ها و فيلم ها دلايل مختلفي نظير وضعيت اتصال اينترنت ، مشكل سرورهاي خود اينستاگرام يا فيلترينگ باشد كه براي دليل اول بايد ابتدا اينترنت خود را تغيير دهيد و به يك ديتاي ديگر متصل شويد . در صورتي كه با انجام رفرش اينستاگرام باز هم با باز نشدن عكس در اينستاگرام مواجه شديد ممكن است لود نشدن عكس اينستاگرام به دليل قطع بودن سرور هاي اينستاگرام باشد . كه اين مشكل به زودي رفع مي شود و نيازي به انجام كاري نيست . اما اگر مشكل اينستاگرام فيلترينگ باشد كه احتمال زياد مشكل وصل نشدن اينستاگرام اين است چرا كه ايران اقدام به مسدود كردن بسياري از صفحات و عكس هاي نامناسب در اينستاگرام كرده است. شايد يكي از دلايل باز نشدن تصاوير براي شما، همين فيلترينگ باشد كه باعث شده است اينستاگرام شما بعد از رفرش شدن عكس ها را باز نكند چرا كه اين سيستم هوشمند فيلترينگ ، قادر نخواهد بود هميشه به درستي تشخيص دهد كدام تصاوير را بايد فيلتر كند . براي رفع اين مشكل مي توانيد از نرم افزار هاي تغيير آي پي استفاده كنيد .
براي مشاهده راه حل هاي ديگر براي رفع مشكل باز نشدن عكس در اينستاگرام مي توانيد در لينك زير استفاده كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/68/رفع-مشكل-باز-نشدن-عكس-در-اينستاگرام.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۹:۳۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

كنترل از راه دور سيستم براي تعميير يا هنگامي كه امكان دسترسي به سيستم را نداريم بسيار پر كاربرد است . نرم افزاري به نام تيم ويور قابليت اتصال به سيستم از راه دور را دارد و شما با نصب تيم ويور به راحتي مي توانيد اين را انجام دهيد . اين نرم افزار در سال هاي اخير در جهت رفع مشكلات رايانه اي ، مورد توجه پشتيبان ها قرار گرفته است. با استفاده از نرم افزار TeamViewer مي توانيد با هر نوع سرعت اينترنت ، به صورت آنلاين وارد كامپيوتر شخص ديگري شويد و با همه امكانات آن كامپيوتر كار كنيد . نرم افزار تيم ويور رايگان بوده و حتي براي سيستم عامل هاي مختلف موبايل نيز قابل دانلود و نصب مي باشد . براي نصب اين نرم افزار كافي است كه فايل نصبي آن را دانلود كرده و آن را از حالت زيپ خارج كنيد چرا كه اين نرم افزار نيازي به نصب ندارد تنها كافي است فايل TeamViewer.exe را باز كنيد . بعد از باز شدن اين فايل يك صفحه براي شما باز مي شود كه در آن دو قسمت را مشاهده مي كنيد . Allow Remote Control كه در در آن گزينه Your ID و Password را بايد به شخصي كه قرار است به كامپيوتر شما متصل شود اعلام كنيد. اگر مي خواهيد شما به يك كامپيوتر ديگر وصل شويد ، بايد در قسمت Partner ID عددي كه كامپيوتر مقصد به شما اعلام مي كند وارد كنيد. سپس رمز عبور را نيز بايد دريافت كرده و آن را نيز وارد نماييد . پس از اين كه به سيستم مورد نظر وصل شديد مي توانيد تنظيمات بيشتري را نيز اعمال كنيد مانند چت با شخص مقابل ، تغيير دادن كيفيت تصوير براي سرعت هاي اينترنت پايين تر و .... . بنابراين دست شما براي انجام تغييرات كاملا باز است.فراموش نكنيد كه براي استفاده ي بهتر و بي دردسر تر ، بهتر است در هر دو كامپيوتر از يك نسخه يكسان از نرم افزار تيم ويور استفاده كنيد . براي مشاهده آموزش تصويري تيم ويور به سايت هيواتك يا لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/135/راهنماي-استفاده-از-تيم-ويور-و-كنترل-از-راه-دور-كامپيوتر.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۵:۵۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همه ي افراد اطلاعاتي در سيستم خود دارند كه نمي خواهند در دسترس باشد و مي خواهند اطلاعات شخصي خود را پنهان كنند . به نقل از رايانه كمك شبانه روزي هيواتك براي پنهان كردن فايل در ويندوز 7 ابتدا بايد فايل هايي كه مي خواهيد مخفي شوند را در يك پوشه قرار دهيد و براي هيدن كردن فايل روي فايل يا فايل هاي مورد نظرتان كليك راست كنيد و گزينه Properties را بزنيد. حال در تب General گزينه Hidden را انتخاب كنيد . OK را بزنيد . اكنون فايل هاي شما خاصيت مخفي يا Hidden را گرفته اند و كم رنگ شده اند. حال بايد كاري كنيد كه ويندوز فايل هاي مخفي شما را نشان ندهد بدين منظور در ويندوز My Computer را باز كنيد و از منوي بالا گزينه Organize و سپس Folder and Search options را كليك كنيد. در پنجره باز شده بر روي تب View رفته وگزينه Don't Show Hidden Files را تيك زده و در نهايت OK كنيد . حال براي آشكار كردن فايل هاي مخفي مسير زير را در ويندوز خود دنبال كنيد :

My Computer>Organize>Folder and Search options>View>Show Hidden Files>Ok

در صورتي كه مي خواهيد اطلاعات بيشتري در زمينه پيدا كردن پوشه هاي مخفي در سيستم كسب كنيد مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/136/نحوه-پنهان-كردن-فايل-در-كامپيوتر-و-آشكار-كردن-فايلهاي-مخفي.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۵:۵۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 3
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب