samar-danesh
علمي

اين روزها همه ما داراي يك حساب كاربري جيميل هستيم و كارهاي خود را در آن انجام مي دهيم. يكي از عادت هاي بدي كه مردم دارند اين است كه رمز عبور خود را فراموش مي كنند و به دليل اينكه اطلاعات صحيحي در اكانت خود وارد نكرده اند نمي توانند عمليات تغيير رمز جيميل فراموش شده را انجام دهند.

بسياري از ما نميدانيم كه بازيابي رمز جيميل فراموش شده چگونه انجام مي شود. اما بايد بدانيد كه اين كار در عين سادگي مي تواند پيچيده هم باشد. اين پيچيدگي زماني بيشتر بروز مي كند كه شما شماره موبايل صحيحي را در جيميل خود وارد نكرده باشيد و يا ايميل پشتيبان براي خود تعيين نكرده باشيد.

اگر مي خواهيد اطلاعات بيشتري در اين خصوص كسب كنيد مقاله سايت اينترنت كمك را بخوانيد:

 

www.internetkomak.com/a/v/چگونه-رمز-جيميل-فراموش-شده-را-تغيير-دهيم


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۰۱:۲۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر شما هم از كاربران ويندوز 7 باشيد مطمئنا برايتان پيش آمده است كه با مشكل وصل نشدن اينترنت در ويندوز 7 مواجه شده باشيد. با توجه به اينكه بسياري از مردم از ويندوز 7 استفاده مي كنند نياز است در خصوص اين مشكل ، راه حل هايي ارائه شود.

عوامل اصلي بروز اين مشكل عبارتند از:
- وجود آنتي ويروس يا فايروال
- مشكل در درايور مودم 
- مشكل در شناسايي dns و آي پي اينترنت

علاوه بر موارد فوق ، مشكل اتصال به اينترنت در ويندوز 7 مي تواند عوامل ديگري هم داشته باشد. عواملي مانند وجود مشكل در تنظيمات ويندوز و يا مشكل در تنظيمات مودم.
اگر مي خواهيد با راه هاي رفع اين مشكل آشنا شويد مقاله سايت رفع مشكلات رايانه اي اينترنت كمك را مطالعه كنيد:

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-حل-مشكل-وصل-نشدن-اينترنت-در-ويندوز-7


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۵۹:۱۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

از آنجايي كه هر كس مسئول حفظ امنيت اطلاعات خود است ، هنگام فروش يا دور انداختن هارد كامپيوتر نيز اين موضوع اهميت خاصي پيدا مي كند. زيرا با پاك كردن دائمي اطلاعات SSD مي توان از سواستفاده از اطلاعات شخصي مان اطمينان حاصل كنيم.

حال سوال اينجاست پاك كردن كامل هارد بدون بازگشت چگونه امكان پذير خواهد بود؟ چه نرم افزارهاي جانبي اي به ما كمك خواهد كرد ؟ ما در اين پست ميخواهيم روش هايي را براي حذف كامل اطلاعات از روي هارد به شما آموزش دهيم.

راه اول 

چنانچه قصد فروش هارد را نداريد آسان ترين راه شكستن هارد است. با كمك چكش چند ضربه محكم به هارد بزنيد تا مطمئن شويد ديگر قابل استفاده نخواهد بود.

راه دوم

يكي ديگر از راه هاي ساده گذاشتن رمز روي هارد است بدين ترتيب كليه اطلاعات درگير فرآيندهاي پيچيده رياضي شده و در دسترس ديگران ( كساني كه رمز را نمي دانند ) قرار نخواهد گرفت.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص نرم افزار حذف كامل اطلاعات از روي هارد به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/787/آموزش-حذف-دائمي-اطلاعات-از-روي-SSD.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۴۵:۴۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

براي غير فعال كردن Lock Sound  در آيفون شما مي توانيد به بخش Settings رفته و گزينه ي Sounds & Haptics را انتخاب كنيد. در قسمت بعد با غيرفعال كردنLock Sound صداي قفل صفحه ايفون به طور كامل خاموش مي شود. لازم به ذكر است كه با سايلنت كردن گوشي نيز اين صدا غيرفعال مي شود و در مواردي كه قصد داريد براي مدت كوتاهي آن را خاموش كنيد روش مناسبي است. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت رفع مشكلات اينترنت هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/788/آموزش-غير-فعال-كردن-Lock-Sound-يا-قفل-صفحه-آيفون.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۱:۵۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر 3 بار پشت سر هم از كاراكتر دش استفاده كنيد و اينتر بزنيد يك خط افقي در نرم افزار ورد شما رسم مي شود. اين قابليت براي مرتب سازي صفحه و جداكردن مطالب طراحي شده اما اگر قصد استفاده از آن را نداريد مي توانيد در صورت روبرو شدن با آن به آساني حذفش كنيد.براي حذف خط افقي حاصل از اينتر زدن در word به تب Home در بالاي صفحه مراجعه كرده و از بخش Paragraph  منوي كشويي مربوط به Border را باز كنيد. با انتخاب گزينه ي No Border  اين خط براي شما حذف مي شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص حذف خط افقي حاصل از اينتر زدن در word به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/786/نحوه-حذف-خط-افقي-حاصل-از-اينتر-زدن-در-ورد.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۱:۲۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

بازگشت به تنظيمات اوليه در مرورگر كروم مي تواند مشكلاتي مانند كاهش سرعت ، نمايش خطا در زمان جست و جو و ... را برطرف نمايد. براي ريست گوگل گروم كافي است سه نقطه ي موجود در بالاي صفحه را باز كرده و Settings را بزنيد. در پايين صفحه گزينه ي Show advanced settings  را انتخاب كرده و از قسمت Reset and clean up بر روي Restore settings to their original defaults  كليك كنيد. با اين كار مرورگر شما به حالت اوليه بازگردانده مي شود. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/785/چگونه-مرورگر-كروم-را-ريست-كنيم.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۰:۴۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

معمولا كاربران گوشي هاي آيفون 16 گيگابايتي با مشكل كمبود فضاي ذخيره سازي مواجه مي شوند و در موارد بسياري پر بودن حافظه گوشي موجب مي شود كه كار كردن با دستگاه بسيار سخت و طاقت فرسا شود. همانطور كه مي دانيد عكس ها و فيلم هاي ذخيره شده در گوشي حجم زيادي را به خود اختصاص مي دهند و انتقال آنها به كامپيوتر مي تواند مفيد واقع شود. براي خالي كردن حافظه آيفون در كامپيوتر كافي است گوشي خود را به لپ تاپ ويندوزي متصل كرده و مدتي صبر كنيد تا سيستم درايور هاي مورد نياز را نصب كند. پس از شناسايي گوشي شما مي توانيد از طريق فايل DCIM عكس هاي خود را در سيستم كپي كنيد. در پايان كار عكس ها را به طور كامل از گوشي خود حذف كنيد تا مشكل رفع شود. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ديگر روش هاي خالي كردن حافظه آيفون به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/781/آموزش-خالي-كردن-حافظه-آيفون.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۶:۱۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه دوست نداشته باشيد پست ها و استوري هاي بعضي افراد در فيد اينستاگرام تان نمايش داده شود و از طرفي هم نميخواهيد آن شخص را آن فالو كنيد. حال اين سوال پيش مي آيد كه آيا متوقف كردن نمايش پست افراد در فيد اينستاگرام امكان پذير است يا خير؟

ما در اين پست قصد داريم به بررسي موضوع mute در اينستاگرام و اينكه چه كاربردهايي داريد بپردازيم.

كاربرد قابليت ميوت در اينستاگرام چيست ؟

همانطور كه مي دانيد واژه ميوت در انگليسي به معناي بي صداست . هنگامي كه از اين قابليت در اينستاگرام استفاده  ميكنيم ، مي توانيم به تفكيك پست ها ، استوري ها و يا هردوي آنها را از فيد حذف كنيم. با فعال كردن اين گزينه براي مشاهده پست ها و استوري هاي افراد بايد به پروفايلشان مراجعه كنيم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص چگونگي متوقف كردن نمايش پست افراد در فيد اينستاگرام به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/782/آشنايي-با-mute-در-اينستاگرام.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۵:۳۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
به طور پيش فرض روترها SSID را منتشر مي كنند و اين موضوع به هكرها كمك مي كند تا بتوانند به راحتي امنيت را از بين برده و وارد شبكه شما بشوند. اگر شما يك شبكه واي فاي داريد كه داراي SSID پنهان نشده است بايد بگوييم امنيت شما صفر است.
 
ما در اين پست مي خواهيم به بررسي مخفي كردن واي فاي بپردازيم.
براي مخفي سازي SSID واي فاي ، در مودم TP Link مرورگر خود را باز كرده و وارد پنل ادمين يا آي پي 192.168.1.1 بشويد.يوزر ادمين را وارد كرده و پسورد آن را خالي بگذاريد. در پنجره بعدي بخش Wireless ، روي Wireless Settings كليك كرده و تيك گزينه Enable SSID Broadcast را برداريد. در انتها آن را ذخيره كنيد.
جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص اينكه چگونه واي فاي را از حالت مخفي خارج كنيم ، به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۵:۴۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

مطمئنا شما هم پيامك هاي تخفيف فروشگاه ها يزنجيره اي ، اپراتورهاي تلفن همراه ، تبليغات محصولات و ... را روي تلفن همراه خود دريافت كرده ايد. ارسال اين پيامك هاي گروهي به وسيله پنل اس ام اس انجام مي شود.

ما در اين پست مي خواهيم به بررسي اينكه پنل اس ام اس چيست بپردازيم.

امروزه با گسترش استفاده از تلفن هاي همراه ، ارسال پيامك يكي از راه هاي تبليغاتي آسان و خيلي سريع است كه جهت ارسال انبوه پيامك كه در بستر اينترنت كار مي كند و به شما اجازه مي دهد كه اهداف تبليغاتي ، اطلاع رساني ، مناسبتي و ... خود را براي گروه هاي مختلف مشتريان و مخاطبان و در زمان بندي دلخواه ارسال كنيد. اين پنل هاي اس ام اس ، قابليت عبور از بلك ليست را دارند و حتي با بستن پيامك هاي تبليغاتي ، باز هم اين پيامك ها به دست شما مي رسند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص قيمت پنل اس ام اس به سايت هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/779/معرفي-بهترين-پنل-هاي-اس-ام-اس-و-سامانه-پيامكي.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۴:۱۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 3
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب