samar-danesh
علمي

همانطور كه مي دانيد استفاده از تلفن هاي هوشمند و اينترنت گسترش چشمگيري داشته و امروزه اكثر كاربران براي انجام امور مختلف از اينترنت هاي ديتا استفاده مي كنند. اينترنت هاي ديتا يا همان اينترنت گوشي به دليل پيشرفت سرعت و قابل حمل و در دسترس بودن طرفداران زيادي دارد و مداوم توسط كاربران بسته هاي اينترنتي خريداري يا شارژ مي شوند. اما يكي از مسائلي كه كاربران با آن مواجه هستند ، غير فعال كردن بسته اينترنت گوشي يا همان غير فعال سازي اينترنت ايرانسل يا غير فعال سازي اينترنت همراه اول دائمي است.

جهت غير فعال سازي اينترنت همراه اول دو روش وجود دارد:

1.شماره گيري كد دستوري #232*10*

2. از طريق ارسال عدد 2 به شماره 8088 

همچنين جهت لغو تمديد بسته اينترنت همراه اول به روش زير عمل كنيد :

شماره گيري كد دستوري #8*100*

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص غير فعال كردن بسته اينترنت گوشي به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/924/چگونه-بسته-اينترنت-را-حذف-كنيم-؟.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۴:۲۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

امروزه اكثر افرادي كه در سطح خيابان ، اماكن عمومي و ... ميبينيم ، با هندزفري و هدفون مشغول گوش دادن به موسيقي مورد علاقه شان هستند ، حال يكي از مواردي كه كاربران آيفون با آن مواجه هستند ، ريختن آهنگ روي آيفون است ، برخي نيز در خصوص ريختن آهنگ روي آيفون بدون پاك شدن آهنگهاي قبلي سوالاتي را مطرح كرده اند.

در اين پست مي خواهيم در خصوص ريختن آهنگ روي ايفون بدون آيتونز يا آيتولز اطلاعاتي را در اختيارتان قرار دهيم.

استفاده از برنامه WALTR

اين برنامه را از لينك داده شده دانلود نماييد و سپس تلفن همراه تان را به رايانه متصل نماييد ، حال موسيقي هاي مد نظرتان را از كامپيوتر انتخاب كرده و داخل برنامه كشيده و رها كنيد و اجازه بدهيد تا عمليات ريختن آهنگ روي آيفون با موفقيت تمام شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ريختن آهنگ روي آيفون به سايت رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/925/آموزش-ريختن-آهنگ-روي-آيفون.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۳:۵۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

امروزه استفاده از سرويس هاي ارسال ايميل ، مانند جيميل گسترش روز افزوني دارد و افراد زيادي روزانه به ارسال و دريافت ايميل هاي كاري ، تبليغاتي و ... مشغول هستند. در اين بين ايميل هاي مهمي هم رد و بدل مي شود كه نگهداري و استناد به آنها در زمان هاي ديگر از اهميت ويژه اي برخورد دار است ،  حال يكي از سوالات كاربران اين است كه چگونه از اكانت جيميل خود بكاپ بگيريم ؟ آيا نرم افزار بكاپ گيري از ايميل وجود دارد يا خير ؟

يكي از نرم افزار هاي بكاپ گيري از ايميل ، Handy Backup است ، اين برنامه براي شما انواع بكاپ (فايل ، فولدر يا هرچيز ديگري كه شما مي خواهيد ) را تهيه كرده و براي اهداف مختلفي مي توانيد از آن استفاده كنيد. اين يك ابزار عالي براي كاربران با قابليت Backup ، Restore با ابزار ذخيره سازي است.

اين برنامه را از لينك داده شده مي توانيد دانلود و نصب نماييد.

دانلود Handy Backup

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص بكاپ گيري از جيميل به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/922/آموزش-بكاپ-گرفتن-از-جيميل.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۳:۰۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

امروزه كمبود شارژ يكي از متداول ترين مشكلات كاربران گوشي هاي هوشمند است. از آنجايي كه افراد در طول روز زمان زيادي را به كار با گوشي خود اختصاص مي دهند ممكن است لازم باشد كه هر چند ساعت يك بار آن را شارژ كنند. يكي از راههاي كاهش مصرف باتري تغيير تم گوشي به حالت تيره مي باشد. تم هاي سفيد و روشن نور زيادي دارند و به همان نسبت هم شارژ بيشتري مصرف ميكنند. براي فعال سازي تم تاريك در گوشي اندرويد 9 به Settings مراجعه كنيد و از قسمت Display  وارد Advanced  شويد. سپس از پايين صفحه گزينه Device theme را انتخاب كنيد و در پنجره نمايش داده شده Dark را فعال نماييد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با نحوه فعال سازي تم تاريك در آيفون و ساير گوشي هاي اندرويدي به وبسايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/926/آموزش-فعالسازي-تم-تاريك-يا-dark-mode-در-گوشي-اندرويد-و-آيفون.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۶:۵۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

نوتيفيكيشن يكي از قابليت هاي جالب گوشي هاي هوشمند است كه باعث مي شود با يك نگاه به صفحه دستگاه خود از تمامي اتفاقاتي در اپليكيشن هاي شما رخ داده است با خبر شويد اما اگر اين ويژگي برايتان ايجاد مزاحمت مي كند مي توانيد براي مخفي كردن نوتيفيكيشن در صفحه قفل گوشي اقدام نماييد.در گوشي هاي اندرويدي براي اين كار بايد به Settings مراجعه كرده و Lock screen and security را بزنيد. سپس از بخش Notifications گزينه Content on lock screen را انتخاب نماييد. در اين بخش با فعال كردن گزينه Hide content تمامي اعلان ها در لاك اسكرين شما غيرفعال مي شوند. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و اطلاع از روش هاي مخفي كردن اعلان ها در صفحه قفل گوشي آيفون به وبسايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/918/آموزش-عدم-نمايش-اعلان-ها-در-صفحه-قفل-گوشي.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۳۸:۳۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر از گوشي آيفون استفاده كرده باشيد احتمالا مي دانيد كه درب پشتي آن باز نمي شود و شما نمي توانيد مانند ساير گوشي ها با باز كردن آن سيمكارت را در جايگاهش قرار دهيد. براي گذاشتن سيم كارت در آيفون بايد درگاه آن را در كنار يا بالاي گوشي پيدا كنيد و از طريق سوراخ ريز موجود در كنار آن، سوزن سيم كارت آيفون را به آرامي وارد كنيد تا خشاب سيمكارت بيرون بيايد. سپس سيمكارت قبلي را خارج كرده و سيمكارت جديد را در جايگاهش قرار دهيد . سپس خشاب سيمكارت را مجددا در درگاه سيمكارت قرار دهيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/920/آموزش-گذاشتن-سيم-كارت-در-آيفون.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۳۷:۵۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شما مي توانيد با شماره گيري كد ۴۳#* براي فعال كردن پشت خطي تلفن ثابت خود اقدام نماييد. اگر مي خواهيد در زمان مكالمه با تلفن همراه هم از تماس ساير افراد با خبر شويد بايد اين قابليت را بر روي گوشي خود نيز فعال كنيد. اگر از سيستم عامل اندرويد استفاده مي كنيد كافي است براي فعال سازي پشت خطي ايرانسل ، همراه اول و ساير اپراتور ها در گوشي خود صفحه تماس را باز كنيد و از طريق سه نقطه بالاي صفحه وارد قسمت Settings  شويد. در ادامه More settings را انتخاب كنيد و در صفحه بعد Call waiting را فعال نماييد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با نحوه فعال كردن پشت خطي آيفون به وبسايت رايانه كمك هيواتك مراجعه كنيد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/921/آموزش-فعال-كردن-پشت-خطي-يا-انتظار-مكالمه-در-تلفن-ثابت-,-همراه-اول-,-ايرانسل-و-رايتل.html

 

 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۳۷:۲۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

روش هاي مختلفي براي انتقال اطلاعات بين گوشي و كامپيوتر وجود دارد از اتصال كابل گرفته تا استفاده از سرويس هاي ابري. شما مي توانيد براي انتقال فايل به صورت بي سيم بين گوشي و كامپيوتر از برنامه Software Data Cable استفاده كنيد. اين برنامه را دانلود و بر روي گوشي خود نصب كنيد. كامپيوتر و گوشي را به يك واي فاي متصل كرده و برنامه نصب شده را اجرا نماييد. به تب Computer مراجعه كرده و از آن يك آدرس FTP براي گوشي خود دريافت كنيد. اين آدرس را در نوار بالاي Computer خود تايپ كرده و اينتر بزنيد تا فايل هاي گوشي براي شما نمايش داده شوند. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر و آشنايي با ديگر روش هاي انتقال بي سيم فايل بين گوشي و كامپيوتر به وبسايت هيواتك مراجعه كنيد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/923/آموزش-انتقال-فايل-به-صورت-بي-سيم-بين-گوشي-و-كامپيوتر.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۳۶:۴۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

 يكي از مشكلات ويندوزي كه كاربران با آن مواجه هستند ، اجرا نشدن فايل هاي exe در ويندوز ، است ، همانطور كه مي دانيد فايل هاي با فرمت exe مسئول اجراي برنامه هاي نوشته شده براي سيستم عامل هستند و در واقع فايل هاي اجرايي هستند. از اين رو مشكل اجرا نشدن فايل هاي exe در ويندوز براي كاربران دردسرساز خواهد بود و كاربران را ملزم به حل مشكل اجرا نشدن فايل هاي exe در ويندوز مي كند.

از جمله اقداماتي كه مي توان انجام داد به شرح ذيل است :

1. مكان پوشه Program Files را تغيير دهيد.

2. سيستم را ويروس كشي كنيد.

3. از خط فرمان استفاده كنيد.

4. فايلي براي تعمير رجيستري خود بسازيد

5. فايروال را خاموش كنيد.

6. رجيستري را تغيير دهيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص حل مشكل اجرا نشدن فايل هاي exe در ويندوز به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/892/آموزش-حل-مشكل-اجرا-نشدن-فايل-هاي-exe-در-ويندوز.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۴:۳۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه متوجه يك نقطه كوچك سياه يا رنگي در وسط صفحه نمايش گوشي خود شده باشيد  يا ممكن است تغيير رنگ خيلي محوي در گوشه اي از صفحه نمايش توجه شما را به خود جلب كرده باشد ، متاسفانه اين نشانه بيانگر سوختن پيكسل گوشي است و ممكن است باعث به وجود آمدن دردسرهاي زيادي هم بشود. پس بهتر است به دنبال راهي براي تعمير پيكسل سوخته گوشي باشيد.

يكي از راه هاي تعمير پيكسل سوخته گوشي استفاده از نرم افزار Stuck pixel tool است ، برنامه را دانلود كرده و نصب نماييد. سپس روي دكمه Analyze كليك كنيد تا دستگاه را اسكن كند و پيكسل هاي معيوب را شناسايي كند. سپس دكمه Fix it را بزنيد تا به تعمير پيكسل سوخته گوشي مشغول شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص راه هاي تعمير پيكسل سوخته گوشي به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/913/آموزش-رفع-مشكل-سوختن-پيكسل-گوشي.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۳:۵۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب