samar-danesh
علمي

مدتي است كه اپليكيشن هاي مختلفي در زمينه انجام امور بانكي و پرداختي طراحي شده اند كه به كاربران امكان مي دهند بدون نياز به مراجعه حضوري پول كارت به كارت كرده يا براي خريد شارژ و پرداخت قبوض اقدام كنند. نرم افزار سكه يكي از برنامه هايي است كه در اين زمينه طراحي شده و به كاربران امكان مي دهد با مراجعه به فروشگاههاي طرف قرار داد مبلغ قابل پرداخت را از طريق اين برنامه واريز كنند.شما همچنين مي توانيد با استفاده از قابليت پرداخت NFC شماره كارت و رمز دوم خود را در برنامه سكه ثبت كنيد تا بتوانيد بدون نياز به همراه داشتن كارت هزينه خريدتان را با نزديك كردن گوشي به پايانه هاي فروشگاهي به پرداخت ملت پرداخت كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص پيشنهاد مي كنيم به وبسايت رفع تلفني مشكلات كامپيوتر مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1108/اپليكيشن-سكه-چيست؟.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۸:۵۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

واتساپ يكي از محبوب ترين برنامه هاي پيام رسان در دنيا است كه بيش از 10 درصد جمعيت جهان به طور فعال هر ماه مشغول استفاده و ارسال و دريافت پيام از طريق واتساپ هستند ، اين برنامه نيز مانند ساير اپليكيشن ها نياز به نصب ، آپديت و ... دارد ، امروز ميخواهيم در مورد مشكلاتي كه هنگام نصب واتساپ ممكن است براي كاربران پيش بيايد صحبت كنيم.

كاربران گاهي اوقات ، بعد از ريست فكتوري و هنگام نصب دوباره آن دچار مشكل مي شوند ، بعضي از مواقع موفق به دريافت كد فعال سازي نمي شوند ، در مواردي اختلال در واتس اپ را گزارش كرده اند كه واتساپ اصلا وصل نمي شود ، برخي كاربران نيز كدهاي خطاي نصب واتساپ را دريافت كرده اند و در نهايت هم يك سري مشكلات عمومي نصب نشدن واتساپ روي دستگاه هاي اندرويد مانند ناكافي بودن فضاي ذخيره سازي ، فايل هاي ناقص ، نصب نبودن كارت SD و ... رخ مي دهد.

شما كاربران عزيز جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص نصب واتساپ مي توانيد به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1107/دليل-نصب-نشدن-واتس-اپ.html

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۲:۲۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

خوب است بدانيد كه شما مي توانيد علاوه بر استفاده از خدمات بيمه گر هاي پايه ، تحت پوشش بيمه تكميلي درمان نيز قرار بگيريد. با اين كار شما بايد با پرداخت حق بيمه ساليانه يكي از طرح هاي مناسب را خريداري كنيد. پس از آن مي توانيد با مراجعه به مراكز طرف قرار داد بخش عمده ي هزينه‌هاي درمان را به بيمه تكميلي بسپاريد. بيمه تكميلي به دو صورت انفرادي و سازماني انجام مي شود. در بيمه تكميلي انفرادي شما طرح مورد نظرتان را براي يك نفر يا يك خانواده خريداري مي كنيد اما در بيمه تكميلي گروهي ، كارفرما پرسنل خود را تحت پوشش بيمه تكميلي گروهي قرار مي دهد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با شركت هاي ارائه دهنده آن به وبسايت رفع مشكل تلفني كامپيوتر مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1104/معرفي-بيمه-هاي-تكميلي-درمان.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۷:۴۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

بدون شك مجموعه آفيس يكي از بهترين و پر كاربردترين اپليكيشن هاي آفيس است كه هر سه سال يكبار ورژن جديدي از آن ارائه مي شود ، تا كنون آفيس هاي 2007 ، 2010 ، 2013 و 2016 ارائه شده است و حال كاربران مشتاق منتظر ارائه آفيس 2019 هستند ، تا آن را جايگزين آفيس قبلي شان كنند و از امكانات آفيس 2019 بهره مند شوند.

مجموعه آفيس ، داراي نرم افزارهاي متنوعي است كه معروفترين آنها ، مانند ورد كه در آن مي توان اسناد مورد نظر را ايجاد كرد و در واقع عمليات تايپ كردن ، رسم جداول و ... را انجام داد ، نرم افزار اكسل يا صفحه گسترده كه با كمك آن مي توان انواع فرمول ها را روي طيف گسترده اي از اطلاعات ، رسم نمودار و .. را انجام داد ، نرم افزار پاورپوينت كه مي توان براي ارائه مطالب و كنفرانس ها استفاده كرد و ... است . مايكروسافت تعداد زيادي از ويژگي هاي مورد نياز را در اين نسخه جديد از مجموعه قرار داده است. در آفيس 2019، ابزار جديد تكي، انواع داده ها، توابع، ابزار ترجمه و ويرايش، گرافيك حركت و ... اضافه شده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص آفيس 2019 ، به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1106/معرفي-آفيس-2019-و-امكانات-آن.html

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۲:۲۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مي دانيد طرح رجيستري تمامي خريداران گوشي هاي هوشمند را موظف كرده تا از طريق سامانه همتا مالكيت موبايل خريداري شده را به سيمكارت خود انتقال دهند. اين كار از قاچاق اين گوشي ها جلوگيري كرده و رهگيري آن را آسانتر مي كند. براي استفاده از برخي امكانات سامانه همتا مانند انتقال مالكيت گوشي شما بايد ابتدا براي ثبت نام در اين وبسايت اقدام كنيد. وارد سايت همتا شويد و گزينه ثبت نام را انتخاب كنيد. سپس شماره موبايلتان را وارد كنيد و كد تاييد ارسال شده را در كادر مربوطه تايپ كنيد. در صفحه بعد اطلاعاتي فردي خود را وارد كنيد و تاييد اطلاعات را بزنيد. در ادامه رمز عبور مورد نظرتان را وارد كنيد و فيلد هاي ايميل و شماره پشتيبان را پر كنيد. در نهايت با زدن كليد ثبت ، ثبت نام تكميل مي شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص پيشنهاد مي كنيم به وبسايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/414/سامانه-همتا-و-هر-آنچه-درباره-آن-بايد-بدانيد.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۴:۱۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

حتما براي شما هم پيش آمده كه يك بسته اينترنتي خريداري كنيد اما بدون آنكه از اينترنت استفاده كنيد ببينيد كه حجم آن تمام شده. يا اينكه بدون استفاده از گوشي مشاهده كنيد كه شارژ باتري شما خالي شده. اگر از گوشي هاي اندرويدي استفاده مي كنيد احتمالا اين مشكل به دليل فعال بودن دانلود خودكار اندرويد و اپليكيشن هاي شما اتفاق افتاده است. براي جلوگيري از دانلود خودكار گوشي وارد Settings شده و Software Update را انتخاب كنيد. در اين صفحه شما بايد گزينه Download updates automatically را غيرفعال كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با نحوه جلوگيري از آپديت خودكار برنامه ها در اندرويد به وبسايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/224/راهنماي-جلوگيري-از-آپديت-خودكار-برنامه-ها-در-اندرويد.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۳:۳۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ممكن است پيش بيايد كه هنگام كار با كامپيوتر يا لپ تاپ با خودمان فكر كنيم كه كاش مي شد ، تنظيمات صدا ، نور ، كيبورد ، موس و ... را ساده تر انجام داد ، هميشه ميانبر هاي ويندوز راه خيلي سريع تر و راحت تري براي رسيدن به هدف است.

امروز در اين پست قصد داريم در خصوص ويژگي Ease Of Access در ويندوز 10 صحبت كنيم. عبارت و ويژگي اي كه ممكن است شما نام آن را شنيده باشيد يا كاملا نا آشنا باشد. با كمك اين تنظيمات شما مي توانيد براي تعمير و حل مشكلات ويندوز و بهينه سازي عملكرد سيستم مي توانيد از قابليت Ease Of Access در ويندوز 10 استفاده كنيد. با كمك آن مي توانيد هر آنچه نياز داريد را در دسترس تان قرار داده و تنظيمات را جوري انجام دهيد كه كامپيوتر شما به نحو دلخواه شما و مفيد كار كند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص چگونگي انجام تنظيمات Ease Of Access در ويندوز 10 ، به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1103/تنظيمات-Ease-Of-Access-در-ويندوز-10.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۹:۵۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

امروزه خوشبختانه با توجه به گسترش و پيشرفت هاي اخير ، راه هاي زيادي براي فراگيري زبان ها علي الخصوص زبان انگليسي وجود دارد ، مانند CD/DVD هاي آموزشي ، شركت در كلاس هاي زبان عمومي و خصوصي  ، نرم افزارهاي آموزش زبان انگليسي ، سايت هاي آموزش دهنده زبان و ...

امروز در اين پست ، مي خواهيم در خصوص نرم افزار آموزش زبان انگليسي صحبت كنيم ، اپليكيشن پاپيتا ، يكي از بهترين نرم افزارهاي طراحي شده در زمينه آموزش زبان انگليسي براي كودكان است . ما در اين مقاله نحوه نصب اپليكيشن پاپيتا و استفاده از آن را به طور كامل آموزش خواهيم داد ، با ما همراه باشيد تا با استفاده از اين اپليكيشن به راحتي به كودكانتان زبان انگليسي را آموزش دهيد و آنها را با دنياي يكي ديگر از زبان هاي زنده دنيا آشنا كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص اپليكيشن پاپيتا ، به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1105/راهنماي-دانلود-و-نصب-اپليكيشن-پاپيتا.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۸:۴۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از عمده سوالات كاربران  اين است كه چگونه بايد استعلام اصالت گوشي تلفن همراهي كه به تازگي يا اخيرا هديه دريافت كرده ايم را بگيريم يا رجيستري گوشي هديه چگونه انجام مي شود؟

مسلما زماني كه شما تلفن همراه جديدتان را به عنوان هديه دريافت كرده ايد ، مراحل خريد تكميل شده و شما ديگر نميتوانيد در لحظه خريد ، استعلام اصالت آن را بگيريد. از اين رو طبق اعلام سازمان مقررات و ارتباطات راديويي ، جهت رجيستري گوشي هديه ، فردي كه تلفن همراه را خريداري مي كند ( هديه دهنده ) پيش از پرداخت هزينه و تكميل فرآيند خريد ، اصالت گوشي را بررسي كند.

در واقع شخص بايد كد فعال سازي كه بعد از اعلام قاچاق نبودن دستگاه دريافت ميكند ، را نيز در جعبه تلفن همراه قرار داده و به شخص مورد نظر هديه دهد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص رجيستري گوشي هديه به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1097/نحوه-رجيستري-گوشي-هديه-چگونه-است-؟.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۵:۳۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

خيلي از مواقع هنگام تايپ و تهيه يك فايل تحقيقاتي براي دانشگاه و مدرسه ، نياز داريم تا با استفاده از يك جدول مناسب داده ها را به صورت مرتب و منظم دسته بندي كنيم. جدول اساسا ابزاري است كه به كمك آن مي توان مطالبي كه نياز به شرح و توضيح اضافي ندارند را به صورت گويا و خلاصه بيان كرد ، گاهي اوقات اضافه كردن مطالب و به اصلاح پرگويي راجبه مطلبي ، ما را از اصل موضوع دور مي كند و آن اثر بخشي و تاثير مورد نظر ما را نيز برآورده نمي كند.

 

پيش از اين افراد براي كشيدن جدول در ورد ، مستقيما اين كار را نمي كردند و اطلاعاتي در خصوص تنظيمات كشيدن جدول در word نداشتند و از اين رو جدول را در اكسل مي كشيدند و به ورد وارد مي كردند. اما امروزه كشيدن جدول در ورد به راحتي امكان پذير است و با استفاده از ابزارهاي گرافيكي جديدي كه به آن اضافه شده است مي توانيد جداولي زيبا و كاربردي بكشيد و مطالب را منتقل نماييد. شايد براي شما جالب باشد بدانيد كه كشيدن جدول در ورد امروزه به شش طريق امكان پذير است كه در ادامه در اين خصوص بيشتر صحبت خواهيم كرد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص كشيدن جدول در ورد به سايت رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1094/آموزش-كامل-كشيدن-جدول-و-تنظيمات-آن-در-ورد.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۸:۳۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب