samar-danesh
علمي

برنده باش يكي از مسابقات تلويزيوني است كه چند وقتي است طرفداران زيادي پيدا كرده. در اين برنامه افرادي كه اطلاعات عمومي بالايي دارند با هم به رقابت پرداخته و براي كسب جايزه 1 ميليارد ريالي تلاش مي كنند. اگر شما هم قصد داريد در اين برنامه شركت كنيد بايد ابتدا اپليكيشن برنده باش را نصب كنيد و پس از آن با پاسخ دادن سوالات امتيازجمع كنيد. هر هفته 8 نفر از كاربراني كه بيشترين امتياز را جمع آوري كرده باشند براي شركت در مسابقه تلويزيوني دعوت مي شوند. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با نحوه نصب اپليكيشن برنده باش به وبسايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1149/اپليكيشن-برنده-باش-و-امكانات-آن.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۸:۲۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از مشكلات كاربران اندرويدي اين است كه در بسياري مواقع چون دانلود خودكار تلگرامشان فعال است وقتي وارد اين پيامرسان مي شوند تمامي عكس ها و ويديوها شروع به دانلود شدن مي كنند. در اين مواقع هم سرعت اينترنت كاهش پيدا مي كند و هم مصرف آن افزايش پيدا مي كند. شما مي توانيد با قطع كردن دانلود در تلگرام به آساني اين مشكل را برطرف كنيد. براي اين كار وارد تنظيمات تلگرام شده و  Data and Storage را انتخاب نماييد. در قسمت Automatic media download سه گزينه برايتان نمايش داده مي شود كه از طريق آنها مي توانيد تنظيمات دانلود خودكار را براي سه وضعيت داده ، واي فاي و رومينگ به صورت جداگانه فعال يا غير فعال كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص قطع شدن دانلود در تلگرام به وبسايت حل مشكلات اينترنت و مودم هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1146/راه-هاي-قطع-شدن-دانلود-در-تلگرام-هاي-مختلف-چيست-؟.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۵۷:۰۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اطلاعات به يك حامل نياز دارد ، به يك رسانه ذخيره سازي. در طول زمان ياد گرفته ايم كه روش هاي ذخيره سازي اطلاعات ، به سرعت منسوخ مي شود ، لذا بايد از همه روش هاي ذخيره سازي اطلاعات ، آگاهي داشته باشيم و دانش خودمان را در اين زمينه به روز نگه داريم تا بتوانيم بهترين گزينه براي ذخيره داده را انتخاب كنيد.اگر مي خواهيد براي مدت زمان طولاتي اطلاعات خود را نگه داريد كنيد بايد به دقت در مورد يك استراتژي فكر كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص روش هاي ذخيره سازي اطلاعات به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1150/بهترين-روش-ذخيره-سازي-اطلاعات-چيست؟.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۰:۴۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ثبت لحظات شاد و الهام بخش در بستر يك سفر ، لحظه به دنيا آمدن فرزندان مان و ... همواره شيرين و دلچسب است ، امروزه بيشتر افراد از طريق دوربين هاي تلفن همراه عكاسي و فيلمبرداري مي كنند اما از آنجايي كه دوربين عكاسي ، قابليت هاي بيشتر از دوربين تلفن همراه را دارد و از طرفي امكان عكاسي حرفه اي را براي ما فراهم ميكند ، خيلي از مواقع ترجيح مان خريد دوربين عكاسي است.

حال كه شما تصميم تان براي خريد دوربين عكاسي قطعي است ، با ما در اين پست همراه باشيد تا با ارائه مشاوره خريد دوربين عكاسي ، شما را در خريد دوربين عكاسي مناسب راهنمايي كنيم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد دوربين عكاسي ، به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1148/مشاوره-خريد-دوربين-عكاسي.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۶:۰۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

تلويزيون ، همان جعبه جادويي كه روزگاري هيچ جايي در منازل مردم نداشت ، امروزه جز يكي از سرگرمي هاي مهم محسوب مي شود و با ارائه برنامه هاي متفاوت اموزشي ، طنز ، مسابقات مختلف و ... سعي دارد رضايت همه اقشار جامعه را جلب كند از اين رو  با تنوع و پيشرفت هايي كه داشته است ، در دسته بندي هاي مختلف مانند LED ، OLED ، 4K ، HDR و ... هرچند خيلي خوب به نظر مي رسد ، اما گيج كننده تر هم هست و انتخاب را براي خريداران سخت تر مي كند ، از اين رو ما در اين پست ، با ارائه مشاوره خريد تلويزيون امروز در خدمت شما هستيم.

اگر براي خريد تلويزيون عجله داريد ، قبل از هر كاري نكات زير را مرور كرده و روانه بازار شويد :

1. اگر مي خواهيد كمي آينده نگر باشيد و به اين زودي از تلويزيون تان خسته نشويد ، رزولوشن كمتر از 4K خريداري نكنيد.

2. از خريد تلويزيون 8K صرفه نظر كنيد ، زيرا فوق العاده گران قيمت هستند و همچنين شما حتي نمي توانيد فيلم هاي 8K را دريافت كنيد. انتظار ميرود كه حدود 500 دلار براي تلويزيون 4K تلويزيون معادل 50 تا 55 اينچ و حداقل 900 دلار براي مدل 65 اينچي بايد پرداخت شود.

3. تلويزيون با كمتر از يك نرخ تجديد 120 هرتز خريداري نكنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص خريد تلويزيون به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1145/مشاوره-خريد-تلويزيون.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۳:۱۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ارسال فكس به روش سنتي كاري پرهزينه و زمان بر است و نياز به دستگاه فكس و كامپيوتر و خط فكس دارد اما امروزه با استفاده از اينترنت و فكس همراه به راحتي مي توانيد فكس هاي خود را با روش هاي مختلف دريافت و ارسال كنيد . در پست امروز قصد داريم روش هاي ارسال و دريافت فكس با موبايل يا همان فكس همراه را به شما دوستان عزيز ارائه دهيم .

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص دريافت فكس با موبابل به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/342/ارسال-و-دريافت-فكس-با-موبايل-(-فكس-همراه-).html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۱:۵۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

فناوري بلاك چين يك ليست رو به رشد از اطلاعات است كه بلاك ناميده مي شود و با رمز نگاري به يكديگر مرتبط و لينك داده شده اند. هر بلوك شامل هش رمزنگاري از بلوك قبلي يك نشانه زماني و داده هاي تراكنش است. با استفاده از يك بلوك زنجيره اي، بسياري از افراد مي توانند وارد يك ركورد اطلاعات شوند، و يك جامعه از كاربران مي تواند كنترل كند كه چگونه اطلاعات ثبت شده و اصلاح مي شود. حال سوال اينجاست كه اصلا كاربردهاي بلاك چين چيست ؟ فناوري بلاك چين در چه مواردي مورد استفاده قرار مي گيرد و ... ؟

همانطور كه گفتيم فناوري بلاك چين ، سيستم ثبت  اطلاعات و گزارش است و امكان حذف يا ويرايش اطلاعات براي كاربران وجود ندارد و براي همه در دسترس است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص فناوري بلاك چين و كاربردهاي آن به سايت رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1143/فناوري-بلاك-چين-چيست-؟.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۰:۰۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر شما هم از شبكه اجتماعي اينستاگرام استفاده كرده باشيد احتمالا متوجه شده ايد كه هر بار در آپديت هاي جديد اين برنامه قابليت تازه اي به آن افزوده مي شود. اگر شما هم قصد داريد براي دسترسي به اين ويژگي هاي جديد، اينستاگرام خود را بروزرساني كنيد كافي است در گوشي اندرويدي خود گوگل پلي را باز كنيد و از قسمت سه خط بالاي صفحه وارد  My apps & games شويد. سپس از ميان برنامه ها اينستاگرام را انتخاب كرده و Update را بزنيد تا بروزرساني اينستاگرام آغاز شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با ساير روش هاي آپديت كردن اينستاگرام پيشنهاد مي كنيم به وبسايت هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1144/راهنماي-بروزرساني-اينستاگرام.html

 

 

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۰:۱۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از سوالاتي كه بسايري از كاربران در مورد آن سوال مي پرسند اين است كه ميخوام ايميل بسازم بلد نيستم . خوب است بدانيد كه شركت هاي ياهو و گوگل به تمامي افراد اجازه مي هند كه به صورت رايگان در سايت آنها ثبت نام كرده و يك آدرس ايميل يا جيميل دريافت كنند. شما مي توانيد با استفاده از حساب خود پيامهاي دريافتي را بررسي كرده و براي سايرين ايميل بفرستيد. براي ساختن ايميل كافي است به وبسايت ياهو مراجعه كنيد و در قسمت ثبت نام اطلاعات خواسته شده را تكميل كرده و مواردي مانند نام ، نام خانوادگي ، شماره موبايل و ... را وارد كنيد. پس از تكميل ثبت نام ايميل شما فعال خواهد شد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و استفاده از راهنمايي ساختن ايميل پيشنهاد مي كنيم به وبسايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1142/چند-راهنمايي-در-مورد-ساختن-ايميل.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۹:۲۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر قصد داريد به خارج از كشور سفر كنيد و مي خواهيد از قوانين گذرنامه 98 مطلع شويد خوب است بدانيد كه شما بايد به يكي از دفاتر پليس +10 مراجعه كرده و پوشه و فرم مربوط به گذرنامه را دريافت نماييد. پس از پر كردن  فرم آن را به همراه مدارك داخل پوشه قرار داده و در مرحله بعد از طريق دستگاه كارتخوان هزينه هاي مربوطه را پرداخت كنيد تا درخواست صدور گذرنامه تكميل شود. پس از انجام اين مراحل گذرنامه شما صادر شده و ظرف 1 هفته از طريق پست درب منزلتان تحويل داده مي شود. براي مسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و اطلاع از شرايط و قيمت گذرنامه 98 پيشنهاد مي كنيم به وبسايت رفع مشكل رايانه تلفني مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1141/قوانين-دريافت-گذرنامه-در-سال-98.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۸:۲۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 3
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب