samar-danesh
علمي

اينستاگرام امروزه يكي از داغ ترين شبكه هاي اجتماعي در عصر حاضر است كه از يك ميليون كاربر در دسامبر 2010 ، به بيش از يك ميليارد كاربر در سال 2018 رسيده است و علاوه بر اينكه بصري جذاب و آسان براي دسترسي دارد نكته مهم اين نرم افزار اين است كه ياد بگيريد چگونه با اين نرم افزار كار بكنيد و پس از انجام به روز رساني ها و دريافت نسخه هاي جديد اين برنامه از همه قابليت ها ، ويژگي ها و رشد هايي كه اين برنامه كرده است مطلع و در نتيجه كارايي آن را براي خودتان افزايش دهيد. با ما همراه باشيد تا نحوه كار با اينستاگرام و يك سري نكاتي مهم را بررسي كنيم شايد با مطالعه و اطلاع از نحوه استفاده از اينستاگرام ، تمايل پيدا كنيد كه بخشي از يك ميليارد در Instagram باشيد ، از آنجايي كه اين برنامه نيز امكان چت ، ساختن گروه و چت گروهي را هم فراهم كرده است ، مي توانيد براي ارتباط با دوستانتان بجاي فيس بوك و ساير شبكه هاي اجتماعي از اينستاگرام استفاده كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص نحوه و چگونگي كار با اينستاگرام به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1068/چگونه-از-اينستاگرام-استفاده-كنيم؟.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۴:۰۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از قابليت هاي ويندوز آپديت ويندوز در بخش هاي مختلف است. اما اين امر هميشه هم مطلوب نيست و گاهي ممكن است حتي مشكلاتي نيز براي كاربران آن به وجود آورد. به طور مثال زمانيكه سرعت اينترنت شما پايين است و يا از اينترنت حجمي استفاده مي كنيد فعال سازي آپديت ويندوز مي تواند براي شما آزار دهنده باشد و يا وقتي كه ويندوز شما اورجينال نيست، ممكن است با آپديت ويندوز فعالسازي ويندوز شما از كار بيفتد ، يا تصور كنيد شما مشغول كار هستيد ولي به روز رساني هاي خودكار يك سري پيغام ها و مسائل جديد را براي شما ارسال و ايجاد مي كند كه مانع از ادامه كار شما مي شود كه اين موضوع واقعا آزار دهنده و مزاحم است ، اما شما با حذف آپديت ويندوز مي توانيد به اين مشكلات پايان دهيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص جلوگيري از آپديت ويندوز به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/179/راهنماي-غير-فعال-سازي-آپديت-ويندوز.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۲:۱۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ممكن است براي شما هم پيش آمده باشد كه روي پروفايل شخصي اشاره كنيد و با پيغام خطاي User Not Found در اينستاگرام مواجه شده باشيد. افراد در اين شرايط گمان مي كنند كه اين پيام را به اين كه مسدود يا بلاك شده اند دريافت و مشاهده مي كنند ، اما حقيقت چيز ديگري است و دلايل مختلفي باعث بروز ارور User Not Found در اينستاگرام مي شود.

 

تغيير نام كاربري

اولين دليلي كه باعث بروز خطاي User Not Found در اينستاگرام و نمايش آن در عكس پروفايل شخصي اين است كه نام كاربري خود را تغيير داده باشند ، در واقع اگر نام كاربري قديمي آنها جايي تگ شده باشد يا شما روي آن نام كاربري كليك كرده باشيد ، به دليل اينكه ديگر آن نام كاربري وجود ندارد ، پيغام خطا به شما نمايش داده مي شود. لذا بايد سعي كنيد نام كاربري جديد آنها را پيدا كرده و با اين نام آنها را جستجو كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص خطاي User Not Found در اينستاگرام ، به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1064/خطاي-User-Not-Found-در-اينستاگرام.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۱:۰۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

حتما براي شما هم اتفاق افتاده كه اينستاگرام تصاوير يا ويديو هاي شما را پاك كند و يا به شما اجازه ندهد آنها را پست كنيد. اين مشكل معمولا به دليل قوانين كپي رايت اينستاگرام اتفاق ميفتد چرا كه بر اساس آن هيچ كس حق ندارد تصوير يا ويديويي كه شخص ديگري آن را ساخته بدون ذكر منبع اشتراكگذاري كند و يا خود را صاحب اثر معرفي كنيد. اين شبكه اجتماعي مدتي است كه بر روي ويديو ها حساس شده و اگر شما قصد آپلود فيلمي را داشته باشيد كه روي آن آهنگي قرار داده شده بر اساس همين قوانين براي شما اروري نمايش داده مي شود كه مي گويد اجازه اشتراكگذاري آن را نداريد. اما شما مي توانيد با استفاده از ترفندي ساده اينگونه ويديو ها رو در پيجتان پست كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با نحوه ريپورت كپي رايت در اينستاگرام به وبسايت رفع مشكل تلفني كامپيوتر مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1065/كپي-رايت-در-اينستاگرام-را-بشناسيد.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۰۳:۲۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اتفاقي كه امروز ميخواهيم درباره آن صحبت كنيم مي تواند يكي از بدترين اتفاق ها براي شروع يك روز باشد ، علي الخصوص اگر آن روز ، يك روز شلوغ كاري باشد و آن اتفاق ايراد روشن نشدن كيس كامپيوتر است. اولين سوالي كه اين افراد از خودشان مي پرسند اين است كه چرا كامپيوتر روشن نمي شود ؟ در اين مواقع چندبار دكمه پاور كامپيوتر را فشار مي دهيد ولي هيچ اتفاقي نمي افتد. دلايل زيادي وجود دارد كه چرا كامپيوتر روشن نمي شود؟ ما در اين مقاله سرنخ هايي به شما ارائه مي دهيم تا بتوانيد اين مشكل را خودتان حل كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص اينكه چرا كيس روشن نمي شود به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1061/چرا-كامپيوتر-روشن-نمي-شود-؟.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۶:۰۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

هنگامي كه يك فرد ناشناس يعني كسي كه شماره تلفن او را در مخاطبين تلفن همراه تان ذخيره نداريد به شما در تلگرام براي اولين بار پيامي را ارسال مي كند ، در صفحه چت با آن شخص ، دو گزينه پيش روي شما قرار مي گيرد : Add Contact و Report Spam ، اگر شما گزينه Add Contact را انتخاب كنيد آن شخص را به ليست مخاطبين خود اضافه كرده ايد و اگر Report Spam را انتخاب كنيد ، پيام آن شخص به عنوان اسپم يا هرزنامه شناسايي و گزارش خواهد شد ، حال بلاك شدن توسط تعدادي از افرادي كه شما با آن ها صحبت را آغاز كرده ايد در حالي كه آن افراد شماره شما را در گوشي خود ذخيره نكرده اند مي تواند عامل اصلي ريپورت شدن در تلگرام باشد . 

اگر در هنگام ارسال پيام براي فردي در تلگرام در كنار پيام شما ، علامت تعجب قرمز نشان داده مي شود و پيام شما ارسال نمي شود شما به عنوان اسپم شناخته شده و ريپورت در تلگرام شده ايد . براي خارج شدن از ريپورت تلگرام قسمت هاي بعدي پست را دنبال كنيد .

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ربات رفع ريپورت تلگرام به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/228/راهنماي-خارج-شدن-از-ريپورت-تلگرام.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۲:۱۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

با گسترش استفاده از تلفن همراه و پيشرفت عصر ارتباطات ، اپراتورهاي مختلفي مانند همراه اول ، ايرانسل و رايتل در حال ارائه سرويس به مشتريان هستند ، رايتل يكي از اپراتورهاي قوي در اين زمينه است ، رايتل بسته هاي گوناگوني براي اينترنت ارائه مي كند و همچنين خدماتي چون توزيع سيم كارت رايگان براي افراد داراي بيمه تامين اجتماعي دارد، براي رفاه حال كاربران اين اپراتور اپليكيشن رايتل من را طراحي و عرضه كرده اند تا مشتريان بتوانند از خدمات اين شركت راحت تر و سريع تر استفاده كنند.

براي دانلود و نصب نرم افزار رايتل من از اپليكيشن هاي جانبي دانلود نرم افزار هم مي توانيد استفاده كنيد اما ما توصيه مي كنيم به سايت اصلي رايتل به آدرس www.rightel.com مراجعه كرده و از آنجا نسخه اصلي برنامه را دانلود و نصب كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص اپليكيشن رايتل من به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1058/راهنماي-كامل-اپليكيشن-رايتل-من.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۲:۱۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

رايتل يكي از اپراتورهاي ارائه دهنده سرويس ارتباطي در ايران است كه با گسترش و پيشرفت استفاده از تلفن همراه با ارائه خدمات جديد ، همپاي رقيبان خود در تلاش است. اپليكيشن رايتل من نيز يكي از امكاناتي است كه براي رفاه كار و در دسترس بودن خدمات براي كاربران ايجاد و عرضه شده است. افرادي كه تمايل به استفاده از اين برنامه دارند كافيست به سايت رايتل مراجعه كرده و برنامه را دانلود كنند.

برخي از كاربران مطرح كرده اند كه رمز عبور رايتل من را فراموش كردم . اما جاي نگراني نيست و به راحتي مي توان اين رمز را بازيابي كرد. اگر شما هم جز افرادي هستيد كه رمز عبورتان را فراموش كرده ايد ، در صفحه اصلي روي عبارت "بازيابي رمز عبور" اشاره كنيد تا وارد صفحه بازيابي رمز شويد. در ابتدا از شما ، شماره تلفن و كد ملي خواسته مي شود . بعد از وارد كردن اطلاعات خواسته شده روي دكمه "بازيابي رمز عبور" اشاره كنيد. حال مي توانيد به راحتي اقدام به بازيابي رمز رايتل من نماييد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص رمز عبور رايتل به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1059/بازيابي-رمز-اپليكيشن-رايتل-من.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۵:۲۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر گوشي خود را گم كرده باشيد و يا كسي آن را از شما دزديده باشد يكي از كاربردي ترين راهكارها براي پيدا كردن آن رديابي گوشي است. روش هاي مختلفي براي انجام اين كار وجود دارد براي مثال شما مي توانيد از اپليكيشن هايي كه در اين زمينه طراحي شده استفاده كنيد و يا از سرويس هاي ارائه شده توسط گوگل كمك بگيريد. يكي ديگر از روش هايي كه براي پيدا كردن گوشي وجود دارد ارائه درخواست به اپراتور است. اگر از سيمكارت هاي ايرانسل استفاده مي كنيد مي توانيد براي رديابي گوشي ايرانسل اقدام نماييد. براي اين كار بايد ابتدا خط خود را مسدود كنيد. 5 روز پس از مسدود شدن خط كد #۶۱۰۱* را از يك خط ايرانسلي شماره گيري كنيد و IME خود را وارد نماييد. براي كسب اطالاعات بيشتر در خصوص نحوه رديابي گوشي ايرانسل به وبسايت مشكلات موبايل هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1060/سرويس-رديابي-گوشي-ايرانسل-چيست؟.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۲:۳۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

تا چه اندازه با سخت افزار كامپيوتر خود آشنايي داريد؟ اگر اجزاي تشكيل دهنده سيستمتان را بشناسيد و با محل قرارگيري قطعات كامپيوتر آشنايي داشته باشيد مي توانيد در صورت بروز مشكل علت را تشخيص داده و براي برطرف نمودن آن اقدام كنيد.به همين جهت در اين مطلب قصد داريم به معرفي قطعات سخت افزاري كامپيوتر بپردازيم. كيس مانند يك جعبه ي بزرگ است كه تمام اجزاي سيستم شما درون آن جاي داده مي شوند. يكي از مهمترين قسمت هاي كامپيوتر مادر بورد آن است. اين قطعه يك صفحه بزرگ است كه همه ي سخت افزار ها مانند پردازنده ، رم ، هارد و ... به آن متصل مي شوند. CPU واحد بردازش سيستم شماست و تمامي كارهايي كه با كامپيوتر انجام مي دهيد توسط آن پردازش مي شوند. كارت گرافيك وظيفه محاسبه تمامي اطلاعات بصري و نمايش آنها بر روي مانيتور را به عهده دارد. رم حافظه موقت سيستم است و هارد هم يك محل ذخيره سازي است كه با قطع جريان برق اطلاعاتش حذف نمي شوند. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص پيشنهاد مي كنيم به وبسايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1062/معرفي-قطعات-سخت-افزاري-كامپيوتر.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۱:۴۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب