samar-danesh
علمي

يكي ار نگراني ها و دغدغه هاي زائرين عتبات عاليات ، چگونگي برقراري ارتباط با خانواده و دوستان است. با استفاده از سيم كارت هاي ايراني و عراقي شما مي توانيد به راحتي ارتباط برقرار كنيد.

حال سوال اينجاست ، قيمت سيم كارت در عراق چقدر است ؟ خريد سيم كارت عراقي در تهران امكان پذير است يا خير؟

ما در اين پست ميخواهيم شما را راهنمايي كنيم تا با خيالي راحت به سفر برويد.

سيم كارت هاي عراقي سه مدل است ، زين ، آسياسل و كورك تلكام. براي خريد سيم كارت هاي زين و آسيا سل مي توانيد با مراجعه به نمايندگي اين سيم كارت ها در تهران اقدام به خريد سيم كارت كنيد و به راحتي از آن استفاده نماييد. 

قيمت اين سيم كارت ها بين 10 تا 20 هزار تومان بوده و داراي مدت استفاده محدود است ، و تفاوت آنها در ميزان شارژ اوليه آنها است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص كدام سيم كارت عراقي بهتر است به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/810/نحوه-خريد-و-قيمت-سيم-كارت-در-عراق.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۷:۵۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اينستاگرام يكي از شبكه هاي اجتماعي محبوب در ميان كاربران است كه افرادي كه در آن ثبت نام كرده اند ممكن است در طول روز بارها به آن سر بزنند. خوب است بدانيد شما مي توانيد از طريق تنظيمات نوتيفيكيشن اينستاگرام اعلان هاي ارسالي به گوشي خود را كنترل كنيد. براي اين كار وارد تنظيمات اينستاگرام شده و ازقسمت Notifications گزينه ي Push notifications را انتخاب نماييد. در اين صفحه مي توانيد اعلان هاي قسمت هايي مانند لايك ، كامنت ، دايركت و ... را بر روي حالت هاي Off(خاموش) ، From people I Follow  (افرادي كه فالو مي كنم) و From everyone (همه افراد) تنظيم كنيد.پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص شخصي سازي دريافت اعلانات اينستاگرام  به وبسايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/805/آموزش-شخصي-سازي-دريافت-اعلانات-اينستاگرام.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۱:۲۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر تا به حال از هر يك از پيامرسان ها استفاده كرده باشيد مي دانيد كه براي تكميل ثبت نام بايد يك شماره موبايل معتبر ارائه داده و براي احراز هويت كد تاييد را وارد كنيد. خوب است بدانيد از طريق برنامه  Primoمي توانيد براي ثبت نام با شماره جعلي در واتساپ اقدام كنيد. كافي است اين اپليكيشن را دانلود و نصب كنيد و در آن با يك شماره معتبر ثبت نام كرده و مراحل احراز هويت را انجام دهيد. با اين كار يك شاره مجازي به شما اختصاص داده مي شود كه مي توانيد از طريق آن در واتساپ ثبت نام كرده و كد تاييد را از طريق Primo دريافت كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ساخت اكانت واتساپ با پيش شماره 1+ به وبسايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/804/آموزش-ساخت-اكانت-واتساپ-با-پيش-شماره-1+.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۱:۰۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

خوب است بدانيد مشتركين سيمكارت هاي اعتباري رايتل مي توانند در صورت نداشتن شارژ با درخواست شارژ اضطراري رايتل از مخاطب بخواهند تا هزينه تماس را بر عهده بگيرد. شما مي توانيد با استفاده از كد شارژ اضطراري رايتل براي استفاده از اين سرويس اقدام كنيد. براي اين كار كافي است موبايل مقصد را با پيش شماره ي 444 شماره گيري كنيد تا در صورت تاييد فرد مورد نظر تماس برقرار شود. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/802/نحوه-درخواست-شارژ-اضطراري-رايتل.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۰:۲۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اينستاگرام يك نرم افزار كاربردي و نوعي سرگرمي براي جستجو افراد ، فالو كردن آنها و به گونه اي شريك شدن در لحظات آنهاست. همانطور كه مي دانيد انتشار فيلم در اينستاگرام نيز طرفداران خاص خود را دارد و سوالي كه پيش مي آيد اين است كه تگ كردن افراد در ويدئو اينستاگرام به چه شكلي است؟

ما در اين پست به شما آموزش مي دهيم كه چگونه افراد را در ويديو اينستاگرام تگ كنيم؟

براي انجام اين كار آخرين نسخه اينستاگرام را را دانلود و نصب كنيد. سپس برنامه را باز كرده روي علامت + پايين صفحه تپ كنيد تا بتوانيد فيلم را انتخاب كنيد پس از انتخاب و اعمال تغييرات روي فيلم در صورت نياز روي گزينه Next ضربه بزنيد. در صفحه جديد با انتخاب گزينه Tag People مي توانيد افرادي را تگ كنيد پس از پايان كار روي علامت تيك ، تپ كرده و حال ويدئوي خود را منتشر كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص تگ كردن ويدئو به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/803/آموزش-تگ-كردن-افراد-در-ويديو-اينستاگرام.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۴:۱۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
شايد نام بيت كوين به گوش شما خورده باشد ولي اطلاعات دقيقي درباره آن نداشته باشيد و ندانيد بيت كوين چيست؟ بيت كوين يك ارز مجازي است كه از سال 2009 ايجاد شده و براي از بين بردن واسطه در معاملات مالي طراحي شده است. حال سوال پيش مي آيد كه آيا بيت كوين رايگان ايراني وجود دارد ؟ روش دريافت بيت كوين غير رايگان چيست ؟
ما در اين پست مي خواهيم شما را راهنمايي كنيم كه بدانيد چه راهي براي كسب بيت كوين مجاني وجود دارد.
 
راه اول
كسب بيت كوين رايگان با بازي Bitcoin
بازي ها مقادير بي شماري از بين كوين را به عنوان جايزه مي گذارند و گاهي نيز با مشاهده تبليغات مي توانيد اين بيت كوين ها را دريافت كنيد.
 
راه دوم
كسب بيت كوين مجاني با نرم افزار Free Bitcoin
اين نرم افزار است كه هر ساعت مقدار بيت كوين را به شما پرداخت ميكند براي دريافت بايد ويدئوهايي را مشاهده كنيد و سپس منتظر دريافت جايزه باشيد. پس از دريافت بيت كوين مي توانيد آن را به آدرس كيف پول بيت كوين خود منتقل كنيد.
 
براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص استخراج بيت كوين با كامپيوتر به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۳:۵۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

از آنجايي كه اپ استور نرم افزار دانلود و نصب برنامه و بازي براي اپل مي باشد ، گاهي اوقات ممكن است به دلايلي امكان وصل شدن به اپ استور وجود نداشته باشد. حال سوال اينجاست بهترين جايگزين اپ استور چيست ؟ آيا ماركت ايراني اپ استور وجود دارد ؟

ما در اين پست قصد داريم به شما تعدادي از اپ استورهاي ايراني را معرفي كنيم.

نرم افزار سيبچه

يكي از برنامه هاي جايگزين اپ استور سيبچه است ، كه با مراجعه به وب سايت آن مي توانيد به همه بازي هاي ايراني و خارجي و اپليكيشن ها دسترسي داشته باشيد همچنين براي نصب برنامه نياز به گيفت كارت نداريد.

 

نرم افزار سيب اپ

يكي ديگر از بهترين جايگزين هاي اپ استور سيب اپ است ، كه به راحتي روي دستگاه نصب مي شود و بدون نياز به اپل آي دي و گيفت كارت مي توانيد به دانلود انواع بالزي ها و نرم افزارها بپردازيد. اين برنامه را نيز مي توانيد از طريق وب سايت سيب اپ دريافت كنيد.

 

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص بهترين جايگزين اپ استور خارجي به سايت رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/809/معرفي-بهترين-جايگزين-هاي-اپ-استور.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۳:۲۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

در هفته گذشته دو مقاله مفيد در سايت اينترنت كمك خواندم كه من را براي رفع مشكلاتي كه داشتم راهنمايي كرد. اولين مقاله در مورد نحوه نصب فونت در ويندوز بود. احتمالا شما هم در هنگام كار با ويندوز و يا تايپ كردن پايان نامه هاي دانشگاه براي خود، به اين مشكل برخورد كرده ايد. اضافه كردن فونت در ويندوز كار خيلي آساني است و شما مي توانيد همه نوع فونت فارسي و لاتين را به ويندوز هاي مختلف اضافه كنيد. اگر مي خواهيد اطلاعات بيشتري در خصوص نصب ويندوز كسب كنيد حتما مقاله زير را مطالعه كنيد:

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-نصب-فونت-در-ويندوز


دومين مقاله كه خواندم در خصوص رفع مشكل استوري اينستاگرام بود. استوري اينستاگرام قابلي جالبي است كه همه ي ما از آن استفاده كرده ايم و گاهي در حين انجام آن با مشكلاتي روبرو بوده ايم. مشكلاتي نظير سياه شدن استوري ، آپلود نشدن فيلم و عكس در استوري و ... همه اين موارد قابل حل بوده اند و مي توان به راحتي آن را مرتفع كرد. 
به اين منظور در سايت اينترنت كمك در خصوص راه هاي حل مشكل آپلود نشدن فيلم و عكس در استوري اطلاعات مفيدي درج شده است كه پيشنهاد مي كنم حتما مطالعه كنيد:

www.internetkomak.com/a/v/رفع-مشكل-استوري-گذاشتن-اينستاگرام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۵۴:۱۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

خوب است بدانيد شما مي توانيد به كمك مجموعه سرويس هاي چتر اضطراري اپراتور همراه اول از امكاناتي مانند "مكالمه اضطراري"، "درخواست تماس" و يا "درخواست شارژ" استفاده نماييد. كافي است در مواقع اضطراري كد دستوري شارژ اضطراري همراه اول را با شماره #261*10 وارد كرده و پنج دقيقه مكالمه رايگان با شماره هاي همراه اول و تلفن ثابت دريافت نماييد. شما همچنين مي توانيد با ارسال كد #263*10* و وارد نمودن يك شماره از دوستانتان در خواست شارژ كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص كد دريافت شارژ اضطراري همراه اول به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/793/طريقه-شارژ-اضطراري-همراه-اول.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۸:۵۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
با گسترش پيام رسان هاي داخلي و خارجي ، خيلي از افراد به فكر پاك كردن اكانت تلگرام خود افتادند. به همين دليل سعي كردند از طريق سايت تلگرام نسبت به حذف اكانت تلگرام خود اقدام كنند.
 
در اين ميان افرادي هم بودند كه دچار مشكلاتي از قبيل عدم دريافت كد تلگرام و ريپورت شدن در تلگرام بوده و سعي داشتند با استفاده از ديليت اكانت ، شانس خود را مجددا آزمايش كنند.
 
در ميان سايت هاي اينترنتي ، سايت هيواتك با ارائه مقاله كاملي در خصوص نحوه ديليت اكانت كردن تلگرام ، كاربران زيادي از جمله بنده را راهنمايي كردند. توجه كنيد كه بعد از ديليت كردن اكانت ، هيچ اطلاعاتي از شما قابل بازگرداني نخواهد بود و تمام چت هاي شما حذف خواهند شد. همچنين اگر توسط شخص يا اشخاصي بلاك شده باشيد، از بلاك خارج خواهيد شد. براي وارد شدن مجدد به تلگرام هم نيازمند دريافت كد تاييد هستيد و روال آن مانند اولين ورود به تلگرام است.
 
ذكر اين نكته هم ضروري است كه بعد از Delete Account ، دوستان شما به جاي اسمتان گزينه Deleted Account را مشاهده خواهند كرد و متوجه اقدام شما خواهند شد. 
 
اگر شما هم قصد حذف كردن حساب تلگرام خود را داريد حتما مقاله زير را در رايانه كمك هيواتك مطالعه كنيد:
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۰۹:۴۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب