samar-danesh
علمي

همه ي شما مي دانيد كه هنگام باز كردن پيام تلگرام مخاطب خود تيك دوم تلگرام براي مخاطب شما در مقابل پيام خوانده شده توسط شما زده مي شود و او متوجه مي شود كه شما اين پيام را خوانده ايد . معمولا افراد مي خواهند كه پيام هاي خود را بدون اين كه مخاطب متوجه شود بخوانند به همين دليل به دنبال روشي براي تيك نخوردن پيام ها در تلگرام هستند . به نقل از رايانه كمك هيواتك  شما مي توانيد از طريق تنظيمات اين ترفند را انجام دهيد . جلوگيري كردن از تيك خوردن پيام ها بعد از خواندن در تلگرام ، به وسيله يك ترفند در خود تلگرام قابل انجام است. به اين صورت كه شما بايد وارد تنظيمات تلگرام گوشي خود شده و وارد قسمت Notification and sounds اكنون در بخش Popup Notification گزينه هايي براي تيك دوم تلگرام قابل مشاهده است . براي بررسي دقيق تر اين زمينه بهتر است روي لينك زير كليك كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/72/چگونه-تيك-دوم-تلگرام-را-برداريم-؟.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۱:۵۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مي دانيد براي ديليت اكانت تلگرام بايد از طريق سايت اصلي تلگرام اقدام كنيد و انجام اين كار با استفاده از اپلكيشن آن امكان پذير نيست . در سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك به طور دقيق و جزء به جزء روش پاك كردن اكانت تلگرام در سايت تلگرام شرح داده شده است . تنها به ياد داشته باشيد كه براي انجام اين كار بايد در اپلكيشن تلگرام آنلاين باشيد تا پيام تاييد حذف تلگرام را دريافت كنيد . ديليت اكانت تلگرام مزايايي نيز دارد ، به عنوان مثال با ديليت اكانت تلگرام از بلاك تلگرام خارج مي شويد و با ساخت اكانت جديد مي توانيد با شخصي كه شما را بلاك كرده است مجددا چت كنيد . تنها توجه كنيد كه زياد اين كار را تكرار نكنيد چرا كه تلگرام شما را جريمه خواهد كرد و مدتي اجازه دسترسي به تلگرام را نداريد .
شما مي توانيد براي مطالعه بيشتر در اين زمينه روي لينك زير كليك كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/156/ديليت-اكانت-تلگرام-،-حذف-اكانت-تلگرام.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۵:۲۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
يكي از سامانه هاي مهم در كشور سامانه تامين اجتماعي است . از قابليت هاي اين سامانه مشاهده سوابق بيمه را مي توان نام برد در صورتي كه در بين سوابق بيمه خود دقت كرديد و چند ماه را رد نشده ديديد به شركت يا جايي كه در آن زمان براي شما بيمه رد مي كرده برويد و بخواهيد تا بيمه هاي ارسالي خود را اصلاح كنند . اين سامانه به تازگي براي بالا بردن امنيت خود تغييراتي را در سيستم ورود به سامانه قرار داده است ، به اين صورت كه ابتدا بايد در سامانه ثبت نام كنيد سپس وارد سيستم شويد . در صورتي كه در گذشته اين گونه نبود و براي مشاهده سوابق بيمه تنها شماره بيمه و رمز ورود كافي بود .
به نقل از هيواتك  براي ثبت نام سوابق بيمه كافي است وارد سايت تامين اجتماعي شويد و با استفاده از اطلاعات خواسته شده در آن ثبت نام كنيد . براي راهنماي ثبت نام در سامانه بيمه تامين اجتماعي  مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۴۹:۳۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

استوري در اينستاگرام جزء پر طرفدار ترين قابليت ها است . به تازگي برخي از كاربران با مشكل باز نشدن استوري اينستاگرام مواجه مي شوند و يا هنگام باز شدن فيلم يا عكس در استوري تنها يك صفحه سياه قابل مشاهده است . به نقل از سايت كمك تلفني به سوالات موبايل هيواتك سياه شدن استوري اينستاگرام مي تواند دلايل مختلفي مانند پر بودن حافظه گوشي و يا كش اينستاگرام در گوشي شما را داشته باشد ، روش حل اين مشكل بسيار آسان است كافي است تمام مراحل گفته شده توسط هيواتك را مرحله به مرحله انجام دهيد .

براي رفع مشكل استوري اينستاگرام بهتر است لينك زير را مورد مطالعه قرار دهيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/170/رفع-مشكل-باز-نشدن-استوري-اينستاگرام.html

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۸:۵۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
تلگرام جزء برنامه هاي پر طرفدار مجازي است كه بسياري را به خود جذب كرده است . در اين شبكه مجازي و پر طرفدار افراد زيادي هستند كه ممكن است همه ي اين افراد انسان هاي خوبي نباشند و قصد آزار مارا داشته باشند همانطور كه مي دانيد يك روش بسيار آسان و راحت براي خلاص شدن از دست مزاحم در اپلكيشن تلگرام بلاك كردن افراد در تلگرام است .  گاهي به دلايل مختلف تلگرام اكانت شما را بلاك مي كند . در صورت تشخيص بلاك شدن تلگرام و براي خارج شدن از بلاك تلگرام بهتر است به سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه كنيد . همچنين براي مطالعه بيشتر در خصوص خارج شدن از بلاك تلگرام  به لينك زير مراجعه كنيد :
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۰۷:۵۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

جيميل يكي از كاربردي ترين شبكه هاي جتماعي است به طوري كه بدون جيميل بسياري از فعاليت هاي روزانه شما با مشكل مواجه مي شوند . مثلا هنگام خريد اينترنتي شما از جيميل خود استفاده مي كنيد يا هنگام بازي ، بازي هاي مهم و حساس خود را روي جيميل ذخيره مي كنيد و معمولا اكانت هاي مهم در شبكه هاي اجتماعي را به جيميل خود متصل مي كنيد . پس جيميل شما بسيار پر اهمين است . اما اگر رمز جيميل خود را فراموش كنيد براي بازيابي پسورد جيميل چه كارهايي را بايد انجام دهيد ؟ مدتي پيش براي بازگرداني رمز جيميل خود با شماره تلفن رايانه كمك هيواتك تماس گرفتم و با روش هايي كه براي من توضيح داده شد موفق به بازيابي رمز جيميل خود شدم . در صورتي كه شما هم به اين مشكل برخورد ايد مي توانيد از لينك زير استفاده كنيد : 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/143/فراموش-كردن-رمز-جيميل-و-بازيابي-پسورد-جيميل.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۵۰:۱۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
بعد از نوجواني يكي از دغدغه هاي ذهني افراد و خانواده ها نظام وظيفه يا همان سربازي است كه در صورت ادامه تحصيل ، معاف از خدمت ، به صورت موقت مي شوند اما بعد از اتمام درس بايد به سربازي بروند . در قدم اول براي ثبت نام در نظام وظيفه بايد به پليس 10+ برويد و بعد از خريد دفترچه يك برگه را دريافت كنيد كه اصطلاحا برگ سبز نام دارد در اين برگ سبز تاريخ اعزام و كد سخا شما وجود دارد . حالا اين سوال پيش مي آيد كه كد سخا چيست ؟ در واقع كد سخا مربوط به سامانه سخا نظام وظيفه است . اين سامانه براي درخواست تغيير تاريخ اعزام و مسائل مربوط به نظام وظيفه است . در سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك به طور كامل در خصوص استعلام اينترنتي نظام وظيفه و روش درخواست تمديد اعزام و تعجيل اعزام شرح داده شده است . براي مطالعه دقيق تر در اين خصوص مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد : 
 
 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سامانه سخا نظام وظيفه،
موضوع:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۵:۱۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
مطمئنا كارت ملي هوشمند را ديده ايد . اين كارت قابليت هاي زيادي دارد . چرا كه علاوه بر شماره ملي شما ، اثر انگشت و اطلاعات شخصي شما را در خود جاي داده است . براي تغيير كارت ملي از كارت هاي معمولي به هوشمند دو روش وجود دارد . اولين روش رفتن به دفاتر پيشخوان دولت و درخواست حضوري است و ديگري به صورت غير حضوري است . برخي افراد براي تغيير كارت ملي از كارت هاي معمولي به هوشمند زمان كافي ندارند كه به مراكز مربوطه مراجعه كنند و ترجيه مي دهند به صورت غير حضوري ثبت نام كارت ملي هوشمند خود را انجام دهند . براي ثبت نام غير حضوري تعويض كارت ملي هوشمند به گفته سايت كمك تلفني به سوالات آي تي هيواتك بايد ابتدا به سايت ثبت احوال رفته و پس از ثبت نام در سايت نوبت گيري كارت ملي هوشمند خود را انجام دهيد .
براي انجام اين كار به طور دقيق مي توانيد از لينك زير استفاده كنيد : 
 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۲۴:۳۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
تا به حال براي شما پيش آمده است كه نام كاربري و رمز عبور اينستاگرام خود را به طور دقيق و صحيح وارد كنيد اما با ارور مواجه شويد و به مشكل ورود به اينستاگرام برخورد كنيد ؟ در شرايط گفته شده خطاي ورود به اينستاگرام مي تواند مدل هاي مختلفي باشد مثلا خطاي عضويت در اينستاگرام ، خطاي ورود و ساخت اينستاگرام كه براي حل آن ها ، بسته به نوع خطا روش هاي مختلفي وجود دارد . در سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك به طور دقيق و مفصل روش هايي را براي رفع هر يك از خطا ها شرح داده شده است اما براي مطالعه دقيق تر در اين مورد و براي حل مشكل باز نشدن اينستاگرام خود مي توانيد لينك زير را بررسي كنيد :
 
 
 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۱:۴۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
دولت براي كاهش شكاف طبقاتي و كمك به افراد كم توان در جامعه تصميم به اجراي طرح سهام عدالت گرفت . اما سوال اينجا است كه سهام عدالت چيست ؟ به نقل از رايانه كمك تلفني هيواتك سهام عدالت سهام شركت هاي دولتي مانند خودروسازي ، معادن ، فولاد و ... است كه در اختيار افراد كم توان قرار مي گيرد . 
همانطور كه گفتيم براي استفاده از سهام عدالت ابتدا بايد وارد سامانه سهام عدالت شويد و براي دريافت سهام عدالت شماره حساب سهام عدالت خود را وارد كنيد و براي پيگيري بيشتر در مورد سهام عدالت خود به لينك زير مراجعه كنيد :
 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۰:۳۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب