samar-danesh
علمي

حتما براي شما هم اتفاق افتاده كه بخواهيد به جاي گوشي با كامپيوتر خود در اينستاگرام را چك كنيد و يا در آن پست بگذاريد. براي پست گذاشتن در اينستاگرام با كامپيوتر بايد از ورژن تحت وب آن استفاده كنيد. مرورگر كروم را باز كنيد و از طريق سه نقطه بالاي صفحه گزينه هاي More Tools و Developer Tools را انتخاب نماييد. در ادامه بر روي آيكون موبايل و تبلت كليك كنيد تا گوگل كروم سايت ها را مانند نمايشگر برايتان نمايش دهد. در اين مرحله وارد وبسايت اينستاگرام شويد و پس از وارد كردن نام كاربري و پسورد درست مثل گوشي پست هاي ديگران را ببينيد ، لايك كنيد و خودتان عكس آپلود كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص عكس گذاشتن در اينستاگرام با كامپيوتر به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1038/اموزش-تصويري-پست-گذاشتن-در-اينستاگرام-با-كامپيوتر.html

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۲:۵۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

سايت ثنا يا عدل ايران را ممكن است بارها و بارها شنيده باشيد يا جز افرادي باشيد كه به دلايلي نياز به ثبت نام و ورود به اين سامانه داشته باشيد و حال به دنبال يافتن پاسخ اين سوال باشيد كه مدارك ثبت نام سامانه ثنا چيست؟

چه مداركي براي ثبت نام اوليه سامانه ثنا نياز است؟

طيق آموزش هاي داده شده و توضيحات قسمت قبل براي انجام ثبت نام اوليه شما نياز به مدارك زير داريد :

1. شناسنامه

2. كارت ملي

3. قبض آب ، برق ، گاز يا تلفن محل سكونت : به جهت وارد كردن آدرس دقيق پستي و كد پستي

4. يك قطعه عكس

البته در نظر داشته باشيد ، عكس شما بايد حتما اسكن شود ، زيرا در قسمت ساير اطلاعات از شما فايل اسكن شده عكس تان خواسته مي شود و بايد آن را آپلود نماييد.

 

مدارك ثبت نام سامانه ثنا در دفاتر قضايي

همانطور كه مي دانيد براي تكميل ثبت نام و انجام عمليات احراز هويت بايد به دفتر خدمات الكترونيك قضايي مراجعه كنيد ، ما در ادامه آدرس اين دفاتر را براي شما آورده ايم. حال برخي از كاربران در خصوص مدارك مورد نياز سوال داشتند كه در ادامه آنها را نيز بيان خواهيم كرد.

پس از انجام ثبت نام اوليه سامانه به شما يك كد رهگيري مي دهد كه شما هنگام مراجعه به دفاتر قضايي بايد آن را همراه داشته باشيد ، در واقع مدارك ثبت نام ثنا مورد نياز  ،كارت ملي و كد رهگيري شماست ، البته توصيه ميكنيم جهت اطمينان اصل شناسنامه خود را نيز همراه داشته باشيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص مدارك ثبت نام ثنا به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1046/معرفي-مدارك-ثبت-نام-سامانه-ثنا.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۳:۳۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد شما هم در مكان هاي مختلف ، راديو و تلويزيون و ... در خصوص سايت عدل ايران چيزهايي شنيده باشيد ، يا ممكن است از آن دسته افرادي باشيد كه هيچ اطلاعي در خصوص سايت Adliran.ir نداريد و براي اولين بار است كه داريد نام اين سايت را مي شنويد

از آنجايي كه دسترسي و گسترش فناوري اطلاعات و ارتباطات براي بيشتر افراد تسهيل شده است ، لذا بيشتر افراد ترجيح مي دهند كه به صورت الكترونيكي و از طريق سايت اقدام به ثبت نام ، انجام امور و بررسي و مشاهده نتيجه بپردازند از اين رو مراجعه به دادسرا و ... جهت ثبت شكايت و مطرح كردن دعوا و ... هم كاهش چشم گيري مي يابد. اگر گذر شما به دادسراها و شعب دادگستري افتاده باشد حتما ازدحام و شلوغي ، كند بودن روند كار به دليل ازدحام ، سخت بودن دريافت ابلاغيه هاي خود و خدمات ديگر قضايي را تجربه كرده ايد ، از طرفي متاسفانه اين آمار رو به افزايش بوده و افراد زيادي روزانه براي طرح دعوا خود مراجعه مي كنند ، اما جهت رفاه حال مراجعه كنندگان ، قوه قضاييه اقدام به راه اندازي و معرفي سايت عدل ايران ، با آدرس الكترونيكي Adliran.ir كرده است. اين سايت درگاه خدمات الكترونيك قضايي است و از آنجايي كه بر اساس ماده 175 قانون آيين دادرسي كيفري ، قوه قضاييه وظيفه دارد اوراق قضايي را با استفاده از اين سامانه ابلاغ كند ، لذا افراد با مراجعه به اين سامانه مي توانند دادخواست ، اظهارنامه ، شكواييه و ... را ارائه داده و پيگيري نمايند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص سايت عدل ايران به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1043/معرفي-امكانات-سايت-adliran.ir-عدل-ايران.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۵۹:۰۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ممكن است عبارت شناسه قضايي ثنا را جديدا يا بارها و بارها شنيده باشيد ولي ندانيد كه منظور از اين شناسه قضايي چيست ؟ همچنين ممكن است در مورد دريافت وام با كمك اين شناسه نيز اطلاعاتي داشته باشيد يا به دنبال كسب اطلاعات در خصوص ثبت نام در سامانه ثنا براي وام باشيد. جاي هيچ نگراني اي نيست ، ما در اين پست در خصوص چگونگي دريافت وام با كمك شناسه قضايي ثنا اطلاعات مفيدي در اختيارتان قرار خواهيم داد.

معرفي شناسه قضايي ثنا

در مقاله مراحل ثبت نام ثنا ، روش ثبت نام در اين سامانه را به طور كامل توضيح داديم و گفتيم كه ثبت نام دو مرحله دارد :

1.ثبت نام اوليه كه توسط اشخاص حقيقي يا حقوقي انجام مي شود. اگر سوالي در خصوص ثبت ثنا داريد ، مقاله ثبت ثنا دادگستري راهنماي خوبي براي شما خواهد بود. كساني كه دسترسي به اينترنت و گوشي تلفن هوشمند ندارند مي توانند به دفاتر خدمات الكترونيك قضايي يا حوزه دادگسترس مراجعه فرمايند.

2. احراز هويت و بررسي اطلاعات

پس از انجام ثبت نام شما بايد به يكي از دفاتر خدمات الكترونيك قضايي مراجعه كنيد و مراحل احراز هويت را نيز تكميل كنيد. در اين دفاتر ، از شخص متقاضي اطلاعات تكميلي ، نظير اثر انگشت و امضا از شخص دريافت شده و ثبت نام تكميلي انجام مي شود و شناسه قضايي شما ارائه مي شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص شناسه قضايي ثنا به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1045/ثبت-نام-در-سامانه-ثنا-براي-وام.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۵:۲۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

در مقاله سايت عدل ايران و ساير مقالات در خصوص اينكه براي ثبت شكايت و طرح دعوا از طريق سايت بايد در سامانه ثنا يا عدل ايران ثبت نام كنيد به طور مفصل توضيح داده ايم.حال ممكن است افراد با مراحل ثبت نام ثنا ، آشنايي نداشته باشند ، يا داراي امكانات كافي براي ثبت ثنا نباشند و نياز به كمك داشته باشند. از اين رو ما در اين پست مي خواهيم مراحل ثبت نام ثنا را براي شما به طور كامل توضيح دهيم تا پس از مطالعه اين پست به راحتي بتوانيد ثبت ثنا را انجام دهيد.

همانطور كه مي دانيد براي انجام امور مختلف هرچند ساده مانند خريد اينترنتي ، انجام سفارشات و ... از طريق وب سايت نياز به ثبت اطلاعات عمومي هست ، حال در نظر بگيريد كه شما مي خواهيد كار مهمي مانند ثبت شكايت اينترنتي را انجام دهيد و به طبع آن مي خواهيد از آخرين وضعيت شكايت و پرونده خود مطلع شويد و نتايج را مشاهده كنيد . چگونه بدون ثبت اطلاعات اين كار مي تواند امكان پذير باشد؟ پس حتما بايد اطلاعات مربوط به شاكي و شخص متهم ثبت شود ، نوع شكايت و موضوع آن به طور دقيق ثبت شود تا يك پرونده تشكيل شده و قابل بررسي باشد و در جريان بيفتد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص سايت عدل ايران به سايت رفع مشكلات رايانه هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1044/ثبت-ثنا-دادگستري-چيست؟.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۳:۴۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اينستاگرام شبكه اجتماعي محبوب و پر طرفدار هم ميتواند مانند ساير نرم افزارها در مواقعي دچار مشكل بشود ، در مقالات مختلفي به مشكل هاي اين نرم افزار و روش هاي رفع آن پرداخته ايم. حال يكي از مشكلاتي كه كاربران مختلف مطرح كرده اند اين است كه علت ديده نشدن پست ها در اينستاگرام چيست ؟ چرا پست هاي ما مثل قبل بارگذاري نمي شود ؟ چه راهي براي حل مشكل عدم نمايش پست هاي جديد اينستاگرام چيست؟

دلايل نشان ندادن پست هاي جديد در اينستاگرام

گذاشتن پست در اينستاگرام يكي از كارهاي است كه روزانه افراد و كاربران اين شبكه اجتماعي است. علي الخصوص كاربراني كه به قصد كسب و كار و تجارت اقدام به ساخت پيج و فعاليت مي كنند از اين رو ارسال شدن پست ها اهميت ويژه اي دارد و به دنبال رفع اين مشكل هستند ، در اين بخش از مقاله مي خواهيم دلايل عدم نمايش پست هاي جديد اينستاگرام را بيان كنيم:

1. رفرش نشدن اينستاگرام

معمولا كاربران اينستاگرام مي دانند كه براي استفاده از آن بايد از اينترنت مناسبي استفاده كنند زيرا در غير اين صورت با مشكل رفرش نشدن اينستاگرام مواجه مي شوند و خطاي couldn’t refresh را در اينستاگرام مشاهده مي كنند. لذا در اين شرايط ديگر پست نمايش داده نمي شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص عدم نمايش پست هاي اينستاگرام به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1041/دلايل-نشان-ندادن-پست-ها-در-اينستاگرام-چيست-؟.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۲:۱۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد براي شما هم مانند ساير كاربران ويندوز 10 ، پيش آمده باشد كه قصد مشاهده تصوير يا تصاويري را داشته باشيد ولي با مشكل نمايش ندادن عكس در ويندوز 10 مواجه شويد. اكثر افراد در اين مواقع ممكن است دوباره سعي در باز كردن عكس هاي مورد نظرشان كنند ، يا يكبار فولدر تصاوير را بسته و دوباره باز كنند ، اما موفق به حل مشكل عدم نمايش عكس در ويندوز 10 نشوند. از اين رو ما در اين پست ميخواهيم در خصوص علت نمايش ندادن عكس در ويندوز 10 و راه حل هاي آن اطلاعات مفيدي در اختيار شما قرار دهيم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص علت هاي نمايش ندادن عكس ها در ويندوز 10 و راه حل هاي آن به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/989/آموزش-حل-مشكل-نشان-ندادن-عكس-در-ويندوز-10.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۹:۴۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

فلش كردن به چه معناست ؟

عبارت فلش كردن را بارها و بارها ممكن است شنيده باشيم ولي ندانيم كه دقيقا به چه معناست و در چه شرايطي به كار مي آيد؟ از آنجايي كه گوشي هاي سامسونگ كاربران زيادي دارد مي خواهيم در اين مقاله در خصوص فلش گوشي سامسونگ آموزش هاي لازم را بدهيم. ابتدا مي خواهيم عبارت فلش كردن را معنا كنيم :

 

با يك مثال ساده توضيحات را بيان خواهم كرد. در نظر بگيريد يك سيستم كامپيوتري دچار مشكل شده است ، شما براي حل كردن مشكل آن راه هاي مختلف و تمام جوانب را بررسي مي كنيد ، گاهي اوقات ممكن است با يك ري استارت ساده سيستم آماده به كار و مشكل رفع شود اما گاهي اوقات مشكل حاد تر از اين حرف هاست و بايد ويندوز عوض شود. فلش كردن گوشي سامسونگ يا هر گوشي ديگر هم به معناي تعويض سيستم عامل آن است كه در واقع هميشه لازم نيست و انجام دادن صحيح آن هم نه تنها ضرري براي تلفن همراه ندارد ، بلكه مي تواند بسيار سودبخش هم باشد و ما را از انجام يك هزينه گزاف نجات دهد. اما در نظر داشته باشيد كه فلش كردن آخرين راه حل است و نبايد براي هر مشكلي اين كار انجام شود و انجام اشتباه آن يا استفاده از رام ناسازگار باعث بروز مشكلات جدي تري در گوشي تلفن همراه شما مي شود. اما به طور كلي فلش كردن علاوه بر رفع مشكل باعث ارتقاي سيستم عامل دستگاه هم مي شود كه اين نيز خود مزيت مهمي به شمار مي آيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص فلش گوشي سامسونگ به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1036/آموزش-فلش-گوشي-سامسونگ.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۸:۱۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

تلگرام ، پيام رسان محبوب ما ايراني ها كه روزانه افراد از طريق اين برنامه به ارسال و دريافت اخبار ، تبليغات ، مطالب آموزنده و جالب ، تبريك و تسليت و ... در قالب پيام هاي صوتي ، تصويري ، متن ، استيكر و ... مي پردازند. حال ممكن است در اين بين افرادي بخواهند براي مدتي از اكانت شان استفاده نكنند و در اصلاح عمليات دي اكتيو موقت تلگرام را انجام دهند ، اين افراد قصد پاك كردن دائمي اكانت را ندارند و مي خواهند بعدها دوباره از اكانت شان استفاده كنند اما در حال حاضر تمايل به استفاده از اين برنامه ندارند و مي خواهند از طريقي خروج موقت از تلگرام داشته باشند. حال سوال اينجاست دي اكتيو اكانت تلگرام امكان پذير است يا خير؟ آيا با انجام اين كار مشكلي براي اكانت پيش مي آيد يا خير؟ چه مدت اكانت غير فعال مي ماند و ... پاسخ سوالات شما در پست امروز است ، آن را مطالعه فرماييد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص غير فعال كردن موقت تلگرام به سايت رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1033/آموزش-غيرفعال-كردن-موقت-تلگرام.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۷:۴۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اينستاگرام هم مانند ديگر شبكه هاي اجتماعي ، محبوب و مورد علاقه بسياري از افراد است ، تا حدي كه بعضي از افراد به آن وابستگي هم پيدا كرده و ساعات زيادي از شبانه روز را مشغول صرف وقت در اينستاگرام و صفحات مختلف هستند

چه مواقعي بايد اينستاگرام را دي اكتيو كنيم ؟

همانطور كه در قسمت مقدمه به آن اشاره شد ، افراد زيادي به اين نرم افزار و حضور در فضاي مجازي اينستاگرام وابستگي پيدا كرده اند ، از اين رو بايد براي كنترل اين عادت و در نتيجه كاهش هزينه هاي زماني و مالي ماانند صرفه جويي در وقت ، كاهش مصرف اينترنت و ... بايد به دنبال راه حل باشيم.

 

البته براي كنترل ميزان استفاده از اينستاگرام مي توان از قابليت هاي خود نرم افزار هم استفاده كرده كه در اين خصوص مقاله قابليت كنترل فعاليت در اينستاگرام راهنماي خوبي براي شما خواهد بود تا بتوانيد به ميزان چشمگيري استفاده از اينستاگرام را كنترل كنيد. اما برخي از افراد در نهايت تصميم ميگيرند و ما هم توصيه مي كنيم كه براي كاهش وابستگي اقدام به دي اكتيو كردن اينستاگرام نماييد. با اين روش ديگر اكانت شما براي ديگران نمايش داده نمي شود و مي توانيد مدتي با خيال راحت به روال عادي زندگي تان ادامه دهيد.

 

كاهش وابستگي و كنترل ميزان مصرف اينترنت يكي از دلايل استفاده از دي اكتيو اينستاگرام است ، اما ممكن است كاربران به دلايلي نظير مشغله كاري ، خسته شدن از محيط اينستاگرام يا دلايل شخصي ديگر تمايل به غير فعال كردن يا دي اكتيو كردن اينستاگرام پيدا كنند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص چگونگي دي اكتيو كردن اينستاگرام و ساير ويژگي هاي آن به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1035/راهنماي-دي-اكتيو-كردن-اينستاگرام.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۳:۴۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 3
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب