samar-danesh
علمي

همانطور كه در مقاله مربوط به ضد بلاك تلگرام در سايت اينترنت كمك هم اشاره شد براي شكستن بلاك تلگرام لازم است ديليت اكانت انجام دهيد. در بعضي ازسايت هابه موضوع رفع بلاك تلگرام بدون ديليت اكانت پرداخته اند كه اين موضوع در هيچ سايت معتبري تاييد شده نيست و تبليغاتي منبي بر ربات رفع بلاك تلگرام تنها براي سو استفاده و سودجويي شماست. همانطور كه در سامانه اينترنتت كمك هم اشاره شده بود تنها راه براي رفع بلاك تلگرام حذف اكانت تلگرام است.

البته با ديليت اكانت هم شما تا زماني كه شخص مورد نظر مجدد شما را بلاك نكند مي توانيد به آن پيام ارسال كنيد و به محض بلاك مجدد دسترسي شما به اكانت آن شخص مسدود مي شود.

همچنين اين نكته قابل ذكر است كه به تعداد محدود مي توانيد ديليت اكانت تلگرام انجام دهيد و در صورت تكرار ديليت اكانت به طور كلي از سوي تلگرام با آن شماره ريپورت خواهيد شد. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه دور زدن بلاك تلگرام مقاله زير را مطالعه كنيد :

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-دور-زدن-بلاك-تلگرام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۴۶:۵۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

پس از ارائه شدن قابليت سيو كردن پست ها در اينستاگرام اكنون قابليت ساخت كالكشن در اينستاگرام نيز ارائه شده است كه به كاربران امكان مي دهد پست هاي مورد نظرشان را دسته بندي كنند. براي ساخت كالكشن به پروفايل خود رفته و بر روي سه خط بالاي صفحه تپ كنيد. سپس به قسمت Saved  رفته و از تب Collections گزينه ي + بالا صفحه را انتخاب نماييد. اكنون نام مورد نظرتان را وارد كرده و Next را بزنيد سپس از ميان پست هايي كه تا كنون ذخيره كرده ايد تعدادي را براي افزودن به كالكشن انتخاب كنيد. در آخر هم تيك بالاي صفحه را بزنيد تا كالكشن شما با پست هاي انتخابي ساخته شود. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص حذف كالكشن در اينستاگرام به وبسايت رفع مشكل تلفني كامپيوتر مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/772/ساخت-كالكشن-در-اينستاگرام-چگونه-انجام-مي-شود-؟.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۴:۳۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

بوت لودر برنامه اي است كه مديريت سيستم عامل و حفاظت از آن را بر عهده دارد. با انلاك كردن بوت لودر امكاناتي نظير فلش رام هاي كاستوم ، امكان پشتيبان گيري، حذف برنامه هاي سيستمي بدون استفاده و نصب سيستم عامل هاي به روز در اختيار شما قرار مي گيرد اما لازم به ذكر است كه اين كار گوشي شما را از گارانتي خارج مي كند. براي آنلاك كردن بوتلودر در گوشي هاي سامسونگ به بخش تنظيمات رفته و از قسمت  About Phoneبر روي گزينه يBuild Number  هشت بار تپ كنيد. با اين كار منوي Developers Options نمايان مي شود. اكنون از بخش  Developers Options  گزينه ي OEM Unlocking را فعال نماييد تا بوتلودر شما آنلاك شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص اينكه بوت لودر چيست و چگونه مي توان ساير گوشي ها را آنلاك كرد پيشنهاد مي كنيم به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۴:۰۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

لاينسس در واقع اجازه استفاده از نرم افزار بوده كه در صورت خريداري قانوني يك برنامه به صورت پسورد در اختيار شما قرار مي گيرد تا بتوانيد آن را فعال كنيد. در ايران به دليل وجود محدوديت ها امكان خريد قانوني اينگونه برنامه ها و بازي ها وجود ندارد و براي استفاده از آن ها بايد از طريق نرم افزار هاي مختلف ارور لايسنس بازي در اندرويد را حذف كنيد.  براي اين كار مي توانيد از برنامه Lucky Patcher  استفاده كنيد. آن را دانلود و نصب كرده تا بتوانيد از طريق Remove License Verification محدوديت هاي  بازي ها را برطرف كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص نحوه حذف لايسنس بدون روت به وبسايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/778/حل-مشكل-ارور-لايسنس-بازي-در-اندرويد.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۳:۳۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]


همه ي ما اين روزها با اينترنت هاي گوشي سروكار داريم و طبيعتا ممكن است براي ما هم اين مشكل به وجود بيايد كه ندانيم فعال سازي اينترنت همراه اول چگونه است.

 

در مقاله ي سايت مشكلات رايانه اي اينترنت كمك به خوبي در اين زمينه توضيح داده شده است. توجه كنيد كه مقاله از دو قسمت تشكيل شده است:

1- تنظيمات اينترنت همراه اول براي گوشي هاي اندرويد

2- تنظيمات اينترنت همراه اول براي گوشي هاي آيفون

 

براي اينكه اينترنت همراه اول را فعال كنيم بايد با مفهوم APN يا نقاط دستيابي آشنا شويم. APN ها در همه سيستم عامل هاي گوشي يك مفهوم مشترك دارند و با تنظيم كردن آن مي توانيد به سادگي از اينترنت سيم كارت خود استفاده كنيد.

 

براي انجام تنظيمات اينترنت همراه اول مطلب زير را بطور دقيق مطالعه نماييد:

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-فعال-سازي-اينترنت-همراه-اول-براي-آيفون-و-اندرويد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۷:۳۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از اتفاقات مهمي كه در زندگي روزمه مي افتد استفاده از اينترنت در گوشي هاي هوشمند است. همه ي ما از اينترنت گوشي خود به نحوي استفاده مي كنيم و گاهي ممكن است بخواهيم آن را در كامپيوتر خود استفاده كنيم.

نحوه اتصال اينترنت گوشي به كامپيوتر ساده است. شما نياز است از يكي از روش هاي زير اينترنت گوشي خود را به كامپيوتر يا لپ تاپ وصل كنيد:

1- از طريق هات اسپات

2- از راه برقراري ارتباط با كابل

3- از طريق بلوتوث

توجه كنيد كه در راه هاي فوق، ميزان مصرف باتري فرق مي كند و شما بايد با دانستن اين موضوع، ميزان شارژ گوشي خود را مديريت كنيد.

سايت اينترنت كمك در مقاله زير با عنوان چگونه با كامپيوتر به اينترنت گوشي وصل شويم بطور كامل در اين خصوص توضيح داده است كه پيشنهاد مي كنم مطالعه كنيد:

 

www.internetkomak.com/a/v/چگونه-با-كامپيوتر-به-اينترنت-گوشي-وصل-شويم

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۳:۰۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر تنوع و جذابيت طرح هاي پس زمينه اس ام اس گوشي هاي اندرويد يا آيفون دوستانتان شما را نيز علاقمند به تغيير پس زمينه اس ام اس كرده است و به دنبال راهي براي تغيير طاهر اس ام اس اندرويد هستيد ، نگران نباشيد ما به شما آموزش مي دهيم كه پس زمينه پيام را تغيير داده و به دانلود تم اس ام اس بپردازيد.

براي انجام تنظيمات اقدامات زير را انجام دهيد.

برنامه اس ام اس گوشي را باز كرده و وارد Settings شويد سپس روي گزينه Backgrounds تپ كرده و وارد صفحه بعد شويد.

در قسمت بعدي مي توانيد از پس زمينه هاي پيش فرض اندرويد و يا تپ كردن روي انتخاب تصوير وارد گالري شده و عكس دلخواهتان را انتخاب كرده و به عنوان پس زمينه اس ام اس خود تعيين كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص تغيير بكگراند اس ام اي در آيفون به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/770/آموزش-تغيير-پس-زمينه-و-بكگراند-اس-ام-اس-در-اندرويد-و-آيفون.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۵:۰۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه يك يا چندتا ايميل مهم خود را اشتباهي پاك كرده باشيد و به دنبال راهي براي ريكاوري ايميل ياهو باشيد. حال سوال اينجاست كه چگونه مي توان در اسرع وقت به بازيابي ايميل ياهو اقدام كرد.
ما در اين پست قصد داريم به شما بياموزيم كه چگونه ايميل هاي پاك شده خود را بازيابي كنيد.
آسان ترين راه براي بازيابي اين است كه وارد اكانت خود شويد و سپس از پنل سمت راست روي Trash كليك كنيد ، ليست ايميل هايي كه در سطل آشغال است را مشاهده خواهيد كرد. ايميل هايي كه قصد بازيابي آنها را داريد انتخاب كرده و از بالاي صفحه گزينه Move  را انتخاب و سپس يكي از فولدرهايي كه ميخواهيد ايميل پس از بازيابي به آن جا منتقل شود مثلا Inbox را انتخاب كنيد.
 
جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص نرم افزار ريكاوري ايميل ياهو به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۴:۴۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ممكن است براي خيلي از كاربران واتساپ اين سوال پيش بيايد مخفي كردن عكس پروفايل واتساپ چگونه ممكن است ؟ آيا بستن و قفل كردن عكس پروفايل واتساپ نياز به نرم افزار جانبي دارد يا خير؟

ما در اين پست مي خواهيم به شما آموزش دهيم كه چگونه عكس پروفايل واتساپ را براي همه كابران مخفي كنيد.

براي انجام اين تنظيمات مسير زير را دنبال كنيد :

Settings > Account > Privacy > profile photo > No body

 با انتخاب گزينه No body ، شما به راحتي موفق به مخفي كردن عكس پروفايل خود شده ايد. در صورتي كه تمايل داريد تنها مخاطبين تان عكس پروفايل شما را مشاهده كنند گزينه My Contacts را انتخاب نماييد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص نحوه بستن عكس پروفايل براي افراد خاص به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/768/آموزش-قفل-كردن-و-مخفي-كردن-عكس-پروفايل-واتساپ.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۳:۵۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از اشتباهاتي كه ممكن است براي هر يك از شما اتفاق افتاده باشد حذف فايل ها و عكس هاي مهم است. خوب است بدانيد شما مي توانيد با بهره گيري از قابليت System Restore براي ريكاوري فايل در ويندوز 10 اقدام نماييد. براي شروع عبارت Create a restore point را در كنترل پنل جست و جو كرده و پنجره ي مربوط به آن را باز كنيد. از تب System protection درايو مورد نظر را انتخاب كرده و Configure را بزنيد و بعد Turn on system protection را فعال كنيد. در آخر هم Ok را بزنيد تا تنظيمات ذخيره شود. اكنون قابليت فعال شده و شما با راست كليك بر روي فايل مورد نظرتان و زدن Restore previous version مي توانيد آن را بازيابي كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي اطلاع از نحوه ريكاوري عكس در ويندوز 10 به وبسايت تلفن رفع مشكلات كامپيوتري مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/775/آموزش-ريكاوري-فايل-و-عكس-در-ويندوز-10.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۵۴:۵۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب