samar-danesh
علمي

اگر شما هم هنگام ساختن اكانت خود با پيغام خطاي Phone Number Flood تلگرام ، مواجه شده ايد.از شما دعوت ميكنم تا پست امروز ما را مطالعه كنيد.

ابتدا علت هاي مشاهده پيغام Phone Number Flood تلگرام مي پردازيم:

1. اگر حساب كاربري تان ريپورت شده و براي رفع اين مشكل اكانت خود را حذف كرده باشيد و يا log out كنيد و مجددا بخواهيد همان اكانت را بسازيد امكان مشاهده پيغام خطاي فوق وجود دارد.

2.اگر اكانت خود را حذف كرده و مجددا همان اكانت را بخواهيد فعال كنيد و اين كار را حدودا سه بار انجام دهيد تلگرام به شماره مشكوك شده و ارور Phone Number Flood تلگرام ظاهر مي شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر درخصوص چگونگي رفع اين مشكل تلگرام به سايت رايانه كمك هيواتك مراجعه فرماييد.

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/645/حل-مشكل-Phone-Number-Flood-در-تلگرام.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۰۹:۱۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

خيلي از كاربران لپ تاپ هاي داراي صفحه نمايش لمسي با مشكل برخورد ناگهاني دست به صفحه و بروز اتفاقات ناخوشايند آشنا هستند.من در اين پست مي خواهم نحوه فعال كردن صفحه لمسي يا touch screen لپ تاپ ها را آموزش دهيم.

جهت فعال كردن صفحه لمسي لپ تاپ مراحل زير را انجام  دهيد

روي my computer كليك راست كرده و device manger را انتخاب كنيد.سپس روي Human Interface Devices كليك و گزينه HID-Compliant touch screen را انتخاب و كليك راست كنيد.

سپس آن را مي توانيد enable  كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص نحوه غير فعال كردن صفحه لمسي لپ تاپ ها به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه نماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/644/آموزش-فعال-و-غيرفعال-كردن-صفحه-لمسي-لپ-تاپ-ها.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۰۸:۴۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

امروزه بين كاربران اندرويد و IOS ساخت كليپ اسلوموشن طرفداران زيادي را به خود جذب كرده است. در اين پست قصد آموزش تبديل فيلم به اسلوموشن در اندرويد را داريم.

ابتدا به معرفي نرم افزارهاي آهسته كردن فيلم مي پردازيم :

- نرم افزار SloPro

- نرم افزار Slow Fast Slow

- نرم افزار Video Speed Slow Motion & Fast

- نرم افزار ProDAD ReSpeedr

آموزش نرم افزار ProDAD ReSpeedr

ابتدا نرم افزار را دانلود و تصب نماييد سپس آن را باز كرده و از زبانه start ، روي import media  كليك كرده و فيلم خود را import كنيد. با استفاده از نوار رنگي در پايين صفحه مي توانيد سرعت ويدئو را كاهش يا افزايش داده و خروجي ويدئوي خود را ذخيره كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر درباره برنامه آهسته كردن فيلم براي اندرويد به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/639/آموزش-تبديل-فيلم-به-اسلوموشن-در-اندرويد-و-آيفون.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۰۸:۲۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه به دلايل مختلف از جمله با رفتن برق ، تمام شدن شارژ باتري لپ تاپ و ... فايل اكسل تان دچار مشكل شده باشد.ما در اين پست قصد آموزش ريكاوري فايل اكسل ذخيره نشده يا پاك شده يا خراب شده را به شما داريم.

بازيابي شيت در اكسل :

احتمالا متوجه عدم امكان برگرداندن يك شيت (برگه) اي كه به صورت تصادفي در اكسل حذف شده است شده ايد، يك راه جهت بازيابي اين است كه بدون ذخيره كردن فايل خود را ببنديد و سپس آن را در حالت اوليه خود باز كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص بازيابي اطلاعات اكسل به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه كنيد.

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/637/آموزش-بازيابي-اطلاعات-اكسل.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۰۷:۴۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد بسياري از كاربران با قابليت جستجو با عكس در گوگل آشنايي نداشته باشند و مطلع نباشند كه با جستجوي تصاوير مشابه در گوگل مي توانند تصاوير دلخواه خود را با كيفيت بهتر در گوگل بيابند . براي جستجو با عكس در گوگل بايد وارد سايت گوگل شده و در بالاي صفحه بر روي گزينه Images كليك كنيد . سپس در صفحه باز شده روي آيكون دوربين كليك كرده و در تب باز شده يكي از دو مورد Paste image URL يا Upload an image را انتخاب نماييد و دكمه Search by image را بفشاريد . براي جستجو بر اساس عكس در گوگل با موبايل نيز بايد مرورگر گوشي خود را باز كرده وارد سايت گوگل شويد . گزينه Images را در بالاي صفحه انتخاب كرده و از بخش Share مرورگر گوشي خود گزينه  Request desktop site را انتخاب نماييد  . حال نسخه دسكتاپ گوگل را در گوشي خود مي بينيد . حالا مطابق روش قبل مي توانيد به جستجو بر اساس عكس در گوگل بپردازيد . براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص سايت رفع مشكل رايانه تلفني هيواتك را ببينيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/617/نحوه-جستجو-با-عكس-در-گوگل.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۰۶:۲۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد براي بسياري از كاربران ويندوز پيش آمده باشد كه مدتي بعد از نصب ويندوز صفحه دسكتاپ آن ها سياه شده و پيغام " This copy of windows is not genuine" را دريافت كرده اند . در اين پست قصد دارم به نقل از مشاوره تلفني هيواتك چهار روش را براي رفع مشكل جنيون ويندوز 7 ارائه كنم . 

1- حذف به روز رساني اولين روشي ااست كه براي حذف پيغام genuine ويندوز 7 وجود دارد . براي اين كار مسير Control panel > windows update > view update history > see installed updates را در سيستم خود طي كرده و پس از بارگذاري تمام به روز رساني هاي نصب شده ، آپديت " KB971033"را چك كرده و حذف نماييد (uninstall) و سيستم را ري استارت كنيد.
2- روش بعدي استفاده از دستور SLMGR -REARM مي باشد . براي استفاده از اين روش از قسمت سرچ ويندوز cmd را سرچ كرده بر روي آن راست كليك كنيد و Run as administrator را انتخاب نماييد . حال عبارت SLMGR –REARM را وارد كرده و اينتر نماييد . و در پنجره تاييدي كه براي شما باز مي شود دكمه Ok را انتخاب كنيد . 
3- غير فعال كردن به روز رساني : براي اين كار مسير Control panel --> windows update --> Change settings را طي كرده و سپس گزينه گزينه  never check for updates را انتخاب كنيد.  
4- با استفاده از نرم افزار فعال سازي ويندوز نيز مي توانيد اقدام به رفع خطاي genuine در ويندوز 7 خود نماييد. ابتدا نرم افزار را دانلود و اجرا كنيد و سپس روي دكمه Activate كليك و سپس گزينه Windows را بزنيد تا ويندوز شما فعال شود. 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/626/رفع-پيغام-This-copy-of-windows-is-not-genuine-ويندوز-7.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۰۳:۳۸ ] [ samar ] [ نظرات (1) ]

قابليت otg فناوري است كه به دستگاه هايي كه نرم افزار ساپورت otg را دارند امكان مي دهد به ساير وسايل مجهز به پورت USB مثل فلش و دوربين متصل شده و با آنها انتقال اطلاعات داشته باشند . براي اينكه بفهميد كدام گوشي ها از قابليت otg پشتيباني مي كنند مي توانيد به جعبه دستگاه مراجعه كرده و يا اينكه در اينترنت با سرچ كردن قابليت هاي مدل گوشي و تبلت خود به اين قضيه پي ببريد . همچنين در سايت رايانه كمك هيواتك نيز ليست گوشي ها و تبلت هايي كه از قابليت otg پشتيباني مي كنند ذكر شده است . 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/631/افزودن-قابليت-otg-به-گوشي.html

 

براي فعال سازي otg اندرويد شما نياز به يك گوشي كه نرم افزار ساپورت otg را داشته باشد داريد . همچنين بايد يك كابل otg از بازار تهيه كنيد تا از طريق آن بتوانيد درگاه microUSB را به گوشي يا تبلت و سر ديگر آن را به فلش يا دوربين متصل نماييد . 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۵۸:۲۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

امروزه انتقال يا اشتراك گذاري اطلاعات با هارداكسترنال بسيار رايج است.اما گاهي كاربران با مشكل كند شدن هارد اكسترنال مواجه هستند.

ما در اين پست در مورد علل كندي و رفع اين مشكل شما را راهنمايي خواهيم كرد.

ويندوز هميشه فايل هاي يك ديسك يك جا قرار نمي دهد از طرفي قبل از دسترسي به يك فايل خاص بايد تمام اين قطعات خوانده شوند پس وجود قطعات بيشتر باعث كندي عملكرد خواهد شد. براي رفع مشكل كندي هارد اكسترنال روي ديسك كليك راست كرده و properties را انتخاب كنيد.

سپس زبانه tools را باز كرده و روي defragment now… كليك كنيد . با باز شدن پنجره آن ،ابتدا دكمه Analyze disk و بعداز تكميل شدن ، دكمه Defragment disk را فشار دهيد. جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص علت كندي هارد اكسترنال به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/632/رفع-مشكل-كند-شدن-هارد-اكسترنال.html                                           

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۸:۳۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد شما هم متوجه شده باشيد كه در نسخه هايي از اپليكيشن اسنپ كاربران براي استفاده از امكانات برنامه، به ناچار بايد مسيرياب ويز خود را از روي گوشي حذف كنند.براي نصب همزمان ويز و اسنپ شما مي توانيد از برنامه Parallel space كمك بگيريد. پس از نصب و اجراي برنامه Add App را بزنيد، سپس از تب INCOGNITO INSTALLATION برنامه waze را جست و جو ونصب كنيد. در آخر هم با انتخاب گزينه ي unistall اپليكيشن waze از گوشي شما حذف مي شود اما شما همچنان مي توانيد در اين اپليكيشن از آن استفاده كنيد. براي اطلاعات بيشتر در خصوص اينكه چگونه در اسنپ از ويز استفاده كنيم به سايت رفع مشكل رايانه تلفني مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/636/اسنپ-سازگار-با-ويز.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۸:۲۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

پيش تر قراردادهاي مرتبط با املاك از نظارت و مديريت درستي برخوردار نبود و تنها به صورت دستي انجام مي شد. اما از سال 87 به بعد با هوشمند سازي اين بخش و راه اندازي سامانه ثبت معاملات املاك و مستغلات كشور تمامي قرار داد ها و معاملات ملكي كنترل شده و قابل پيگيري مي باشند. دولت اخذ كد رهگيري املاك براي تمامي معاملات ملكي را اجباري نمود و با اين كار كلاهبرداري را براي بسياري از افراد سودجو سخت و غير ممكن ساخت. براي گرفتن كد رهگيري املاك مشاورين املاك بايد از طريق اينترنت قرارداد را در سامانه ثبت نمايند. براي اطلاع از نحوه دريافت كد رهگيري املاك پيشنهاد ميكنيم به سايت رفع تلفني مشكلات كامپيوتر مراجعه نماييد.

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/633/كد-رهگيري-املاك-چيست-و-چگونه-كد-رهگيري-املاك-بگيريم-؟.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۷:۵۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب