samar-danesh
علمي


اگر شما هم از آن دسته از كاربران حرفه اي اينستاگرام هستيد حتما به اين سوال و مشكل برخورد كرده ايد كه چگونه بايد عكس پروفايل اينستاگرام را دانلود كنيم؟ من هم اين سوال را داشتم تا اينكه مقاله خوبي در اين زمينه را در سايت اينترنت كمك خواندم. اينترنت كمك مقالات مهمي در سايت خود در زمينه معرفي برنامه دانلود عكس پروفايل اينستاگرام و حذف كردن اكانت اينستاگرام دارد. 

مثلا در زمينه ي دانلود عكس پروفايل اينستاگرام در سايز اصلي مي توانيد از اپليكيشن هاي موجود در اين زمينه استفاده كنيد. سايت InstaDp  نرم افزاري را به نام InstaDp براي گوشي هاي اندرويدي تهيه كرده است كه اگر قصد مراجعه به سايت را نداشتيد با مراجعه به اين اپليكيشن دانلود عكس پروفايل اينستاگرام با كيفيت بالا را انجام دهيد.

اگر شما هم قصد داريد عكس پروفايل دوست خود را به اندازه بزرگتر مشاهده كنيد حتما مقاله زير را در رايانه كمك اينترنت كمك مطالعه كنيد:

 

www.internetkomak.com/a/v/چگونه-عكس-پروفايل-اينستاگرام-ديگران-را-ببينيم-؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۴۶:۱۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

در مواقعي كه سيستم شما در حال بروزرساني است معمولا پيغامي روي صفحه نمايش داده مي شود و از شما مي خواهد سيستم خود را تا پايان فرآيند خاموش نكنيد اما در مواقعي سيستم روي اين صفحه گير مي كند. براي رفع ارور Don’t turn off your computer پيشنهاد مي كنيم تا حد امكان صبر كنيد تا فرآيند بروزرساني تكميل شود چرا كه نصب آن ممكن است بين چند دقيقه تا حتي دو ساعت زمان نياز داشته باشد. اگر اين كار بيشتر از 3 ساعت طول كشيد براي رفع ارور Don’t turn off your computer در آپديت ويندوز مي توانيد سيستم را ريستارت كنيد. لازم به ذكر است كه اين روش 100 درصد تضمين شده نمي باشد و ممكن است اطلاعات سيستم شما با مشكل مواجه شود اما در موارد بسياري اين روش امتحان شده و پس از آن بدون مشكل سيستم وارد ويندوز شده است. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/752/رفع-ارور-Don’t-turn-off-your-computer-هنگام-آپديت-ويندوز.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۹:۲۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر فايل PDF شما باز نمي شود ممكن است خود فايل مشكلي نداشته باشد و تنها به دليل وجود خطا در PDF reader نتوانيد به آن دسترسي پيدا كنيد. براي رفع اين مشكل به جاي بازيابي فايل پي دي اف پيشنهاد مي كنيم ابتدا برنامه اي كه با آن فايل هاي PDF را باز مي كنيد به روزرساني نماييد. اگر از Adobe Reader استفاده مي كنيد مي توانيد از تب Help گزينه ي Repair Adobe Reader Installation را انتخاب كنيد تا اشكالات برنامه برطرف شود. اگر با اين كار مشكل شما برطرف نشد پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص بازيابي فايل هاي پاك شده pdf به وبسايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/754/آموزش-بازيابي-فايل-pdf.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۸:۴۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

 رسم جدول يكي از قابليت هاي نرم افزار محبوب ورد بوده كه در شرايط مختلف براي نشان دادن مجموعه اي از اطلاعات و مقايسه ي آن ها بسيار مفيد مي باشد. شما مي توانيد با انتخاب گزينه ي Chart از تب Insert بالاي صفحه نمودار مورد نطرتان را براي رسم انتخاب كنيد. براي مثال براي رسم نمودار خطي در ورد بايد در بخش Line يكي از مدل ها را انتخاب نماييد و يا براي رسم نمودار منحني در ورد به بخش X و Y رفته و نمودار دلخواهتان را برگزينيد. با اين كار نمودار براي شما رسم مي شود و داده هاي آن نيز به صورت جدولي در اكسل در دسترستان قرار مي گيرد تا مقادير مورد نظرتان را به آساني در آن جايگزين نموده و نمودار را با اطلاعات خود بروزرساني كنيد.براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت رايانه كمك هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/757/آموزش-رسم-انواع-نمودار-در-ورد.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۸:۰۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
اگر از كاربران آيفون هستيد ، شايد تنظيمات لاك اسكرين آيفون را شنيده باشيد ولي ندانيد كه دقيقا اين تنظيمات چيست و چگونه انجام مي شود؟ ما در اين پست قصد داريم به بررسي تنظيم قفل صفحه آيفون خواهيم پرداخت.
 
چگونه مركز كنترل را بر روي صفحه قفل خاموش كنيد.
مركز كنترل به شما امكان مي دهد به راحتي تنظيمات ، كنترل هاي رسانه اي و لوازم خانگي خود را از طريق صفحه قفل دسترسي پيدا كنيد. اما به ديگران نيز اجازه انجام اين كار را مي دهد چنانچه نگران اين موضوع هستيد ، مي توانيد با انجام اقدامات زير مركز كنترل را از صفحه قفل حذف كنيد.
مسير زير را دنبال كنيد 
settiings > Touch ID and Passcode > Enter Passcode
سپس سوييچ را خاموش كنيد.
جهت كسب اطلاعات در خصوص ساير تنظيمات لاك اسكرين آيفون به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۵:۳۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ممكن است براي شما هم پيش آمده باشد كه بعد از اتصال شارژر به لپ تاپ خود ، خطاي plugged in not charging را دريافت كرده باشيد و ندانيد كه علت ارور Plugged in charging چيست ؟

اين خطا معمولا به مشكلي در سيستم عامل ويندوز اشاره ميكند و يا ممكن است از هر سخت افزاري باشد. اگر شما اخيرا اين پيغام را در لپ تاپ خود دريافت كرده ايد ، احتمالا دستگاه شما دچار كمبود شارژ شده است . معمولا زماني متوجه اين خطا مي شويد كه نور شارژر خاموش شود و يا چشمك بزند. اين احتمال هم وجود دارد كه نور شارژ شدن را نمايش بدهد ولي كامپيوتر شما قادر به شارژ باتري نباشد. اين پيغام هر زماني ممكن است رخ بدهد چه يك لپ تاپ گران قيمت با آخرين نسخه ويندوز داشته باشيد و چه لپ تاپ معمولي.

چهار دليل اصلي به شرح ذيل مي باشد :

مشكل ويندوز

آداپتور برق مشكل داشته باشد

مشكل باتري

مشكل مادربورد

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص رفع پيغام خطاي Plugged in charging  در لپ تاپ به سايت هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/755/رفع-پيغام-خطاي-plugged-in-not-charging-در-لپ-تاپ.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۵:۱۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد براي شما هم سوال باشد كه وقتي گفته مي شود صفحه گوشي پريد يعني چي ؟ منظور از اين اصلاح در اصل پرپر زدن صفحه گوشي يا لرزش صفحه گوشي است.

وقوع اين حالت در بسياري از مواقع دردسر ساز و مزاحم است. حال ما دراين پست قصد داريم تا به بررسي علت لرزش و پرپر زدن صفحه گوشي بپردازيم.

پرپر زدن صفحه معمولا به يكي از حالات زير اتفاق مي افتد :

هنگامي كه صفحه را لمس ميكنيد پيكسل هاي سوسوزني در تمام صفحه وجود دارد.

در برخي از گوشي ها به صورت روشنايي كم در صفحه نمايش قابل رويت است.

گاهي لرزش خطي سياه و سفيد رنگي را مشاهده خواهيد كرد.

نيمي از صفحه گوشي سياه و سفيد و مابقي آن چشمك خواهد زد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص مشكل پرپر زدن صفحه گوشي به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/756/حل-مشكل-پرش-صفحه-گوشي.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۴:۴۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد به راحتي مي توانيد رمز مودم و رمز اينترنت خود كه در تنظيمات مودم وارد كرده ايد را مشاهده كرده و آن را پيدا كنيد! 

اين كار به ويژه در مواقعي كه شما احتياج مبرم به دانستن رمز اينترنت ADSL خود داريد و يا رمز واي فاي مودم خود را احتياج داريد به شما كمك شاياني مي كند.

معمولا ديدن رمز مودم در انواع مختلف مودم ها تقريبا يكسان است  و مي توانيد به راحتي و با ترفندهاي ساده اي رمز ها را پيدا كنيد. اما با اين حال در مقاله سايت اينترنت كمك مي توانيد بطور كامل راه هاي موجود براي پيدا كردن رمز مودم را مطالعه كنيد:

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-ديدن-رمز-مودم-در-كامپيوتر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۹:۲۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از مشكلات اصلي كاربران در ويندوز اين است كه با ليست بلندبالايي از شبكه هاي واي فاي روبرو مي شوند و نمي دانند كه به راحتي مي توانند آنها را حذف كنند.  

در مقاله اي كه سايت اينترنت كمك منتشر كرده است نحوه حذف كانكشن وايرلس در ويندوز 7 توضيح داده شده است. 
حذف پروفايل شبكه واي فاي در ويندوز ها بسيار ساده است و از طريق كنترل پنل صورت مي گيرد.
البته روش حذف كانكشن واي فاي در ويندوز هاي 8 و 10 هم در اين مطلب وجود دارد كه مي توانيد از طريق لينك زير ، آن را سايت مشاوره تلفني اينترنت كمك مطالعه نماييد:

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-حذف-كانكشن-وايرلس-و-adsl-در-ويندوز

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۵:۲۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر شما هم از كاربران گوشي هاي هوشمند ال جي هستيد و قصد نصب رام الجي را داريد بايد بدانيد كه Rom هسته اصلي نرم افزار گوشي است و نصب آن فوايدي دارد از جمله استفاده از امكانات و افزايش سرعت ، افزايش سرعت اينترنت و ... .

حال كه با فوايد فلش كردن ال جي آشنا شديم در اين پست قصد داريم تا تعدادي از نكات مهم قبل از فلش كردن گوشي را به شما آموزش دهيم.

1. پيدا كردن رام مناسب با گوشي ، اين كار فوق العاده حائز اهميت است چرا كه در صورت نصب رام نامناسب گوشي شما ديگر كارايي نخواهد داشت.

2.از اطلاعات گوشي خود ( تصوير ، مخاطبين ، پيام ها و ... ) بكاپ تهيه كنيد.

3.آخرين نسخه درايور ال جي را دانلود و نصب كنيد.

4.فايل DLL گوشي را از اينترنت تهيه كرده و نصب كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص نحوه نصب رام ال جي به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه نماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/746/آموزش-نصب-رام-الجي.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۰:۰۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب