samar-danesh
علمي

براي جلوگيري از هر گونه سو استفاده احتمالي و حفظ امنيت بهتر است اقدام به رمز گذاري كارت سوخت نماييد. اگر وسيله نقليه خود را به تازگي پلاك كرده ايد و اطلاعاتي در خصوص رمز پيش فرض كارت سوخت و اينكه چگونه بايد رمز كارت سوخت ماشين صفر را بيابيد ، نداريد يا كارت سوخت قبلي خود را رمز گذاشته بوديد و حال با مشكل فراموشي رمز كارت سوخت مواجه شده ايد ، ما در اين پست شما را در خصوص راهنمايي خواهيم كرد.

براي رمزگذاري كارت سوخت اقدامات زير را انجام دهيد :

1.به جايگاه هاي سوخت مراجعه كرده و كارت را در دستگاه قرار دهيد .

2.پس از مشاهده پيام  " فعال سازي رمز "، با فشردن دكمه سبز رنگ آن را تاييد كرده و يك رمز 4 رقمي را وارد كنيد ، سپس مجددا رمز را وارد كنيد تا عمليات رمز گذاري كارت سوخت انجام شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص تغيير رمز كارت سوخت به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه نماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/876/رمزگذاري-كارت-سوخت-و-فراموشي-رمز-كارت-سوخت.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۴۴:۲۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

آسيب هاي سخت افزاري مانند ضربه خوردن و خيس شدن يا آسيب هاي نرم افزاري مانند خرابي سيستم و خطا در بروزرساني همگي مي توانند موجب سياه شدن صفحه آيفون شما شوند. يكي از ساده ترين روش هاي حل مشكل سياه شدن صفحه ايفون استفاده از برنامه iMyFone Fixppo مي باشد. اين برنامه را دانلود كرده و بر روي سيستم خود نصب كنيد. سپس آن را اجرا كرده و در اولين صفحه Standard Mode را انتخاب كنيد. اكنون گوشي را به سيستم متصل كنيد و Next را بزنيد. در صفحه بعد firmware هاي مناسب براي iOS شما نمايش مي شوند . ورژن مورد نظرتان را انتخاب كرده و بر روي Download كليك كنيد. پس از پايان دانلود Start را بزنيد تا اين برنامه براي تعمير گوشي شما اقدام نماييد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/900/حل-مشكل-سياه-شدن-صفحه-آيفون-.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۵:۳۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اسكرين شات يكي از قابليت هاي محبوب گوشي هاي هوشمند محسوب مي شود كه به كاربران اجازه مي دهد از صفحه گوشي خو د عكس بگيرند. با اين كار ديگر نيازي به دانلود تصاوير و يا ياداشت كردن اطلاعات مهم نيست و تنها با فشار دادن چند دكمه مي توان تصوير آن را ذخيره كرد. براي گرفتن اسكرين شات در گوشي سامسونگ كليد كم كردن صدا و كليد power را به صورت همزمان نگه داريد يا اينكه كليد هاي Home و power را با هم فشار دهيد تا اسكرين شات شما ذخيره سازي شود. شما همچنين مي توانيد اين كار را با حركت كششي دست انجام دهيد يعني دست خود را به صورت عمودي در سمت چپ گوشي خود قرار داده و مانند يك دستگاه اسكنر آن را بر روي نمايش به سمت راست حركت دهيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشانايي با تنظيمات اسكرين شات سامسونگ به وبسايت رفع مشكل رايانه تلفني مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/903/آموزش-گرفتن-اسكرين-شات-در-گوشي-سامسونگ-J6-J7-J8-و-S8.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۴:۵۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

احتمالا شما هم بارها هنگام باز كردن يك فايل يا فولدر با ارور access denied ويندوز روبرو شديد. اين مشكل زماني به وجود مي آيد كه مالكيت فايل تغيير كرده باشد و يا شما دسترسي لازم براي خواندن و تغيير دادن آن را نداشته باشيد. در چنين شرايطي با يوزر ادمين بر روي فايل راست كليك كنيد و  Propertiesرا بزنيد. در پنجره نمايش داده شده وارد تب Security شده و Advanced را انتخاب كنيد. از مقابل Owner گزينه Change را انتخاب كنيد . در پنجره جديد در قسمت Enter the object name to select نام يوزر خود را وارد كنيد. با زدن Check Names آدرس كامل يوزر شما نمايش داده مي شود. اكنون با زدن Ok تنظيمات را ذخيره كنيد تا يوزر شما به عنوان مالك شناخته شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص خطاي access denied ويندوز به وبسايت تلفن رفع مشكلات كامپيوتري مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/906/آموزش-رفع-مشكل-Access-denied-ويندوز.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۳:۱۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

افرادي كه روزانه با كار تايپ سر و كار دارند و به طراحي انواع فرم هاي پرسشنامه ، نظرسنجي و ... ، تايپ متون ، رسم نمودار و ... مي پردازند ، حتما از سيمبل هاي مختلف ، براي بهتر رساندن منظور و گاها كوتاه كردن سخن استفاده كرده اند ، يكي از سوالاتي كه كاربران زيادي طي ارتباط با كارشناسان هيواتك مطرح كرده اند اين است كه قرار دادن نماد موسيقي در ورد چگونه امكان پذير است؟ علامت قيچي در ورد كجاست؟ علامت تلفن در ورد را چگونه مي توان وارد كرد ؟

براي درج نمادهاي مختلف در يك فايل ورد ، بايد به زبانه Insert و سپس Symbols مراجعه كرده و گزينه more symbols را انتخاب نماييد. سپس از منوي كشويي Font ، گزينه Ms UI Gothic را انتخاب كرده و يكي از نماد هاي موسيقي دلخواه تان را انتخاب كرده و در نهايت روي دكمه Insert كليك كنيد تا در متن نمايش داده شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص قرار دادن نماد تلفن و قيچي در ورد به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/904/آموزش-قرار-دادن-نمادهاي-مختلف-در-ورد.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۴:۴۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از مواردي كه طرفداران زيادي دارد و به نوبه خود براي كاربران جذاب بوده و سوالات زيادي را در اين زمينه با كارشناسان هيواتك مطرح كرده اند ، ضبط صدا در كامپيوتر و لپ تاپ است ، نمونه هايي از سوالات مطرح شده اين است كه ضبط صدا با هندزفري در كامپيوتر چگونه انجام مي شود ؟ ضبط صدا با كامپپوتر بدون ميكروفن امكان پذير است ؟ تنظيمات ضبط صدا در ويندوز چيست ؟ و ...

براي ضبط صدا در ويندوز 10 اقدامات زير را انجام دهيد :

منوي استارت را باز كرده و عبارت "Voice Recorder" را سرچ كنيد ، در صفحه اي كه مقابل شماست يك علامت صبط كردن وجود دارد روي آن كليك كنيد تا عمليات ضبط كردن آغاز شود. جهت توقف هم دكمه Stop كه در وسط صفحه قرار دارد را كليك كنيد. فايل نهايي را از پنل سمت چپ مي توانيد انتخاب كرده و گوش كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ضبط صدا با كامپيوتر بدون ميكروفن به سايت هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/902/آموزش-ضبط-صدا-در-ويندوز-كامپيوتر-و-لپ-تاپ.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۴:۲۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه هنگام فشردن دكمه پاور گوشي تلفن همراه شما روشن نشود ، وقوع اين مشكل ارتباطي به برند يا مدل گوشي ندارد بلكه به دليل اختلالات سخت افزاري يا تداخلات نرم افزاري به وجود بيايد ، حال سوالات كاربران ، علت روشن نشدن گوشي چيست ؟ براي حل مشكل روشن نشدن گوشي اندرويد چه كارهايي مي توان انجام داد ؟

مشكل روشن نشدن گوشي اندرويد مي تواند به خاطر يك دليل ابتدايي و پيش پا افتاده يا حتي تخصصي و فني اتفاق بيفتد ، به طور مثال تمام شدن شارژ باتري مي تواند علت روشن نشدن گوشي باشد كه بسيار پيش پا افتاده و حتي خنده دار باشد ، ولي ممكن است به دليل مشغله فراوان فراموش كرده باشيم گوشي را به شارژ بزنيم يا از آخرين باري كه آن را شارژ كرديد مدت زمان زيادي گذشته باشد در اين شرايط گوشي را به شارژ بزنيد و مدتي حدود 2 ساعت تامل كنيد تا شارژ آن كامل شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص حل مشكل روشن نشدن گوشي اندرويد به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه نماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/901/آموزش-حل-مشكل-روشن-نشدن-گوشي-اندرويدي.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۳:۴۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر تا كنون ، فايل هاي با حجم زياد را به ايميل خود الصاق كرده باشيد ، حتما مي دانيد كه امكان ارسال فايل هاي حجيم و اكثرا بيشتر از 25 مگابايت وجود ندارد. در واقع 25 مگابايت استانداري است كه عموما تمام سرورها آن را رعايت كرده و به كاربران اجازه ارسال فايل هاي بيش تر از اين حجم را نمي دهند. حال سوال اينجاست كه ارسال فايل حجيم با ايميل ياهو يا ارسال فايل حجيم با gmail چگونه انجام مي شود؟ حداكثر حجم ارسالي توسط ايميل ياهو چقدر است ؟

بهترين روش ارسال فايل هاي حجيم با ايميل استفاده از فضاهاي ابري است ، ما در اين پست تعدادي از فضاهاي ابري را به شما معرفي خواهيم كرد.

گوگل درايو

سرويس ارائه شده توسط كمپاني گوگل كه داراي اپليكيشن در تلفن همراه هم هست. اين سرويس 15 گيگابايت فضاي رايگان در اختيار كاربران قرار مي دهد و پس از اتمام اين حجم براي دريافت حجم اضافي بايد هزينه پرداخت شود.

دراپ باكس

يكي ديگر از فضاهاي ابري ، در هر بار ارسال امكان انتقال اطلاعات تا 2 گيگابايت را فراهم كرده و ضمن پرداخت هزينه مي توانيد فضاي ابري خود را تا 1 ترابايت افزايش دهيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ارسال فايل هاي حجيم با ايميل به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/899/آموزش-ارسال-فايل-بزرگ-و-حجيم-از-طريق-ايميل.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۰:۵۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي ديگر از مواردي كه كاربران گوشي هاي هوشمند با آن مواجه هستند ، ريست فكتوري گلكسي نوت 9 است و سوالات زيادي را در زمينه ريست فكتوري Sumsung Galexy Note 9 مطرح كرده اند .

از آنجايي كه گوشي هاي گلكسي سامسونگ محبوبيت زيادي بين كاربران دارند و توانسته اند رضايت كاربران را به خود جلب نمايند ساليانه گوشي هاي زيادي را توليد و روانه بازار مي كنند. گاهي اوقات بروز مشكلات در گوشي ها كاربران را محبور به ريست كردن گلكسي نوت 9 مي كند ، در واقع گاهي اوقات با سافت ريست يا تنظيم مجدد مي توان بسياري از مسائل را در گوشي حل كرد و ديگر مجبور به ريست فكتوري و در نتيجه از بين رفتن اطلاعات و داده ها نخواهيد بود. براي انجام اين كار دكمه هاي Volume Down و Power  را همزمان فشار دهيد و 10 ثانيه نگه داريد ، ممكن است در برخي از لحظات ارتعاش را احساس كنيد اما اگر صفحه روشن شد هر دو كليد را فشار دهيد. ميتوانيد اين كار را بدون در نظر گرفتن اين كه آيا تلفن شما روشن است يا خاموش انجام دهيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ريست كردن گلكسي نوت به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه نماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/896/آموزش-ريست-كردن-گلكسي-نوت-9.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۰:۲۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

 همانطور كه مي دانيد اشتراك گذاري اينترنت در تلفن همراه از طريق قابليت هات اسپات امكان پذير است ، نكته جالب توجه اين است كه هات اسپات كامپيوتر هم وجود دارد و مي توانيم با استفاده از ساخت هات اسپات در ويندوز اينترنت را بين چند رايانه به اشتراك بگذاريد. برخي از سوالاتي كه كاربران در اين خصوص بيان كرده اند به اين شرح است كه ساخت هات اسپات در ويندوز 7 امكان پذير است ؟براي راه اندازي هات اسپات در ويندوز چه اقداماتي بايد انجام شود ؟

براي فعال كردن هات اسپات در ويندوز 7 مسير زير را دنبال كنيد :

Start > نوار جستجو  > تايپ كنيد Wireless > Manage wireless networks >تب  Add > Create an ad hoc network

در پنجره بعدي روي دكمه next كليك كنيد و سپس نام هات اسپات ، پسورد و نحوه ايمن سازي ارتباط را مشخص كرده و تيك گزينه Save this network را بزنيد و ok كنيد. اندكي تامل كنيد تا عمليات ساخت هات اسپات در ويندوز انجام شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ، هات اسپات ويندوز به سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/907/آموزش-فعال-سازي-هات-اسپات-كامپيوتر.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۵۵:۳۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب