samar-danesh
علمي
شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه هنگام نصب ويندوز ، در قسمت پارتيشن بندي پيغام ارور gpt را دريافت كرده باشيد. مشكل نصب نشدن ويندوز روي gpt در نصب ويندوز 10 نيز وجود دارد. ما در اين پست قصد داريم به بررسي اين موضوع بپردازيم.
ابتدا به رفع مشكل gpt خواهيم پرداخت ، يكي از روش هايي كه توصيه مي شود راه اندازي مجددا كامپيوتر است.
كامپيوتر را ري استارت كنيد و وارد بايوس شويد. در صفحه كه مقابل شما نمايش داده شده است UEFI Boot را فعال كرده و سپس تنظيمات را ذخيره كرده و خارج شويد. سپس اقدام به نصب ويندوز نماييد.
جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص روش هاي رفع مشكل gpt به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.
 
 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۰۸:۴۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

گاهي پيش مي آيد كه در فايل وردي كه ساعت ها روي آن كار كرده ايد نگران تغيير يا حذف قسمتي از متن باشيد يا بخواهيد فايل ورد را به كسي بدهيد تا ويرايش كند ولي همه قسمت هاي آن نياز به ويرايش نداشته باشد. حال سوال اينجاست كه آيا مي شود فايل ورد را غير قابل ويرايش كرد؟

ما در اين پست قصد داريم به آموزش قفل كردن متن در ورد و ويرايش فايل ورد قفل شده بپردازيم.

براي قفل كردن متن در ورد مسير زير را دنبال كنيد :

file > options > customize ribbon 

تيك گزينه developer را بزنيد و ok كنيد.حال با اضافه شدن زبانه developer به فايل ورد قابليت قفل كردن متن براي شما فعال مي گردد. با انتخاب متن مورد نظر و مراجعه به زبانه گفته شده ، روي گزينه Rich text content control را بزنيد تا كادري دور آن ايجاد شود سپس از properties ، تيك گزينه هاي مربوطه را بزنيد. 

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ويرايش فايل ورد قفل شده ، به سايت هيواتك مراجعه كنيد.

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/698/آموزش-قفل-كردن-متن-در-ورد.html

 

 

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۰۸:۱۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
اكثر افراد چندين مرورگر روي ويندوز نصب مي كنند تا در صورتي كه مرورگري به درستي كار نكرد از مرورگرهاي ديگر استفاده كند. اما يكي از آن ها به عنوان مرورگر پيش فرض تعيين مي شود تا هنگامي كه صفحات اينترنتي را باز ميكنند ، با آن مرورگر باز شود.
ما در اين پست قصد داريم تا به بررسي موضوع تغيير مرورگر پيش فرض در ويندوز و اندرويد بپردازيم.
جهت تغيير مرورگر پيش فرض ويندوز 7 اقدامات زير را انجام دهيد:
در مروگر گوگل كروم ، روي سه نقطه تنظيمات كليك كنيد تا منو باز شود و سپس settings را انتخاب كنيد. با باز شدن صفحه در قسمت default browser ، دكمه make default  را بزنيد.
 
در مرورگر اينترنت اكسپلورر
مسير زير را دنبال كنيد 
settings > internet options > programs > default web browser > make default
جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد تغيير مرورگر در اندرويد به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.
 
 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۰۷:۰۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ترابرد پذيري يكي از سرويس هايي است كه براي كاربراني كه از خدمات اپراتور تلفن همراه خود ناراضي هستند بسيار مفيد مي باشد. اگر از هر يك از سيمكارت هاي همراه اول ، رايتل يا ايرانسل استفاده مي كنيد مي توانيد با ترابرد بدون تعويض شماره از خدمات اپراتور ديگري استفاده كنيد. در صورت پشيمان شدن هم مي توانيد براي انصراف از ترابرد اقدام كنيد. براي ترابرد به ايرانسل ، همراه اول و يا رايتل مي توانيد اينترنتي ثبت نام كنيد. به سامانه ثبت نام هر يك از اپراتور ها مراجعه كنيد و فرم را تكميل نماييد. پس از مدتي سيمكارت جديد به منزل شما ارسال مي شود كه با تاييد از طريق پيام كوتاه مي توانيد آن را فعال نماييد و از خدمات اپراتور جديدتان استفاده كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت رفع تلفني مشكلات كامپيوتر مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/704/ترابرد-پذيري-و-نحوه-استفاده-از-آن.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۰:۴۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

مشكل عدم شناسايي هارد اكسترنال WD ممكن است به دلايل مختلفي به وجود بيايد. براي مثال ممكن است درايور پورت USB 3 بر روي سيستم شما نصب نشده باشد. برا رفع اين مشكل ابتدا بايد درايور را از اينترنت دانلود كنيد. سپس به Device Manager رفته و Universal Serial Bus Controllers را انتخاب نماييد. در اين قسمت گزينه ي USB 3.0  را پيدا كنيد، وجود علامت زرد رنگ بر روي آن نشان مي دهد كه درايور آن شناسايي نشده است. بر روي آن راست كليك كنيد و Update Driver Software را بزنيد. اكنون Browse my computer for driver software را انتخاب نماييد و از قسمت Browse محلي كه درايور را در آن ذخيره كرديد پيدا كرده و Ok  را بزنيد. پس ازپايان مراحل سيستم خود را ريستارت كنيد. اگر با اين كار مشكل شما برطرف نشد پيشنهاد مي كنيم جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص باز نشدن هارد اكسترنال وسترن ديجيتال به وبسايت رايانه كمك هيواتك مراجعه كنيد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/694/رفع-مشكل-عدم-شناسايي-هارد-اكسترنال-WD.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۹:۵۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مي دانيد امروزه تلگرام طرفداران زيادي را به خود جلب كرده است ، به همين دليل موضوع امنيت اطلاعات هم اهميت بيشتري دارد و از دغدغه هاي كاربران اين نرم افزار است.حال ما در اين پست ميخواهيم به آموزش رمز گذاري تلگرام كامپيوتر و آموزش رمز دوم تلگرام بپردازيم.

براي تنظيم رمز دوم اقدامات زير را انجام دهيد :

1.مسير زير را دنبال كنيد

setting > Privacy and security > two-steps verification

2.حال روي add additional password تپ كنيد و پس از باز شدن صفحه بعد ، رمز مدنظرتان را وارد و تاييد نماييد.بعد از تعيين رمز  در قسمت password hint مي توانيد رمزي را تنظيم كنيد كه در صورت فراموش رمز دوم ، به شما كمك كند تا رمز را به ياد آوريد.

3.در صورت تمايل مي توانيد ايميل پشتيباني را وارد كنيد كه براي بازيابي رمز عبور به آن آدرس ، ايميلي ارسال شود، در صورت زدن گزينه skip از اين مرحله عبور خواهيد كرد.

4.با ورود اكانت ايميل ، يك ايميل از جانب تلگرام دريافت مي كنيد كه با كليك روي لينك داده شده ، رمز دوم براي شما فعال مي شود.

چنانچه در خصوص اينكه چگونه براي تلگرام در كامپيوتر رمز بگذاريم سوالي داريد به وب سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/691/آموزش-رمز-گذاشتن-روي-تلگرام.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۳۰:۲۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد شما هم مانند برخي افراد هنگامي كه براي خريد فلش مموري به بازار مراجعه مي كنيد اطلاعات كافي براي تشخيص فلش مموري مناسب نداشته باشيد و با تبليغات فروشندگان و تنوع اين محصول در بازار در نهايت تصميم گيري برايتان سخت هم بشود. ما در اين پست ميخواهيم در خصوص پرسرعت ترين فلش مموري و بهترين مارك فلش مموري اطلاعاتي را در اختيارتان قرار دهيم.

در ابندا به مقايسه سرعت فلش مموري ها مي پردازيم :

همانطور كه در مقدمه به آن اشاره كرديم ، مي خواهيم به موضوع مقايسه سرعت فلش مموري ها بپردازيم. از آنجايي كه فلش مموري يك ابزار پر كاربرد مي باشد و به منظور انتقال اطلاعات با حجم هاي زياد تهيه مي شود سرعت انتقال اطلاعات نيز موضوع حائز اهميت است.

فلش مموري هاي ارزان قيمت سرعت انتقال 1 مگابايت در ثانيه دارد ، فلش مموري هاي USB 2.0 با سرعت 480Mbps و فلش مموري USB 3.0 با سرعت 640Mbps هستند.

از طرفي ديگر هنگامي كه قصد ضبط و ذخيره سازي فيلمي را به طور مثال از تلويزيون داريد سرعت ذخيره سازي خيلي مهم است چون در نتيجه كار تاثير دارد و به كيفيت فيلم ذخيره شده كمك ميكند.اگر سرعت مناسبي نداشته باشد در انتها يك فيلم كه به صورت پي در پي قطع و وصل شده است را مشاهده خواهيد كرد.دقت داشته باشيد كه PC يا لپ تاپ شما بايد قدرت پشتيباني از نوع فلشي كه ميخريد را داشته باشد

چنانچه در خصوص فلش خوب براي ماشين سوالاتي داريد به سايت هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/693/راهنماي-خريد-فلش-مموري.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۳۰:۱۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ازآنجايي كه اينستاگرام هم محبوبيت زيادي بين كاربران دارد ، با گسترش استفاده از اينستاگرام ، سوالات و درخواست هاي گوناگوني نيز مطرح مي شود و يكي از سوالات كاربران اين شبكه اجتماعي ، دانلود يكجا عكس اينستا است. ما در اين پست پاسخ سوال چگونه عكس هاي اينستاگرام را به صورت يكجا دانلود كنيم؟ را بيابيم.

براي اينكه عكس هاي اينستاگرام يك كاربر را به صورت يكجا دانلود كنيم بايد ابتدا نرم افزار هاي آن را دانلود و نصب نماييد .نرم افزارهاي مختلفي براي انجام اين كار در بازار وجود دارد ما به معرفي تعدادي از آنها مي پردازيم:

BatchSave for Instagram 

Free Instagram Downloader

4k Stogram

 لينك vibbi
 

نرم افزار Free Instagram Downloader

نرم افزار را دانلود و نصب كنيد. سپس روي  Input User Name كليك كرده و نام اكانتي كه ميخواهيد تصاوير آن را دانلود كنيد وارد و ok كنيد.

در صفحه بعدي ليست تصاوير نمايش داده خواهد شد.

روي دكمه Download all كليك كنيد و تصاويري كه نميخواهيد تيك آن رابرداريد و دوباره روي Download all  كليك و مسيردهي كنيد تا تصاوير پس از دانلود در كجا ذخيره شود. منتظر بمانيد تا دانلود انجام شود.

چنانچه در خصوص دانلود گروهي عكس از اينستاگرام سوالي داريد به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/696/تمام-عكس-هاي-اينستاگرام-هر-كاربر-را-يكجا-و-به-راحتي-دانلود-كنيد.html

 

 ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۲۹:۳۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

Face ID قابليت امنيتي جديد آيفون X است كه جايگزين ورود با اثر انگشت شده است. براي باز كردن قفل آيفون با چهره كافي است Face id را فعال نماييد. براي اين كار به بخش تنظيمات گوشي رفته و گزينه ي Face ID & Passcode را بزنيد. پس از وارد كردن رمز ورود Set Up Face ID را انتخاب كنيد. اكنون Get Started را زده و صورت خود را در دايره ي موجود در صفحه قرار دهيد. با حركت دادن سر، حلقه ي دور تصوير تكميل مي شود. پس از تكميل اولين اسكن چهره Continue را بزنيد و همان كار را تكرار نماييد. پس از پايان دومين اسكن، راه اندازي Face id در آيفون X تكميل مي شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/692/باز-كردن-قفل-آيفون-با-چهره-يا-Face-id-در-آيفون-X.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۶:۲۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

مشكل كم شدن سرعت فلش مموري به دلايل متفاوتي اتفاق مي افتد. پراكندگي فايل ها ، مدل فلش ، نوع پورت ، نصب نبودن درايور و ... براي افزايش سرعت فلش مموري راهكارهاي متعددي وجود دارد. براي مثال شما مي توانيد حالت Quick Removal را غير فعال نماييد. با فعال بودن اين گزينه هنگام جدا كردن نيازي نيست از safely remove استفاده كنيد اما غير فعال نمودن آن در بهبود سرعت فلش تاثير زيادي دارد.براي اين كار Device Manager  را در منوي استارت جست و جو و انتخاب كنيد. سپس به Disk Drives رفته و فلش مورد نظرتان را انتخاب نماييد. در پنجره ي جديد از تب Policies گزينه ي Better Performance را فعال كرده و Ok را بزنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/688/ترفندهاي-افزايش-سرعت-فلش-مموري.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۵:۲۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب