samar-danesh
علمي

همه ي شما با قابليت استوري اينستاگرام آشنايي داريد . آخرين آپشني كه به استوري اينستاگرام اضافه شد مخفي كردن استوري بود . اما به تازگي قابليت close friends list به استوري اينستاگرام اضافه شده است . اما سوال اينجا است كه چگونه استوري خود را فقط براي افراد خاص منتشر كنيم ؟ به نقل از هيواتك نحوه استفاده از قابليت close friends list اينستاگرام به اين صورت است كه ابتدا بايد آخرين نسخه اينستاگرام را از گوگل پلي دانلود كنيد سپس پروفايل خود را باز كرده و ميبينيد كه يك آيكون جديد كه شبيه يك ليست است به بالاي صفحه اضافه شده است . بر روي اين آيكون تپ كنيد . در اين قسمت توضيح كوتاهي در خصوص ويژگي ها و نحوه عملكرد اين قابليت مشاهده خواهيد كرد . حال بر روي دكمه Next تپ كنيد . حال صفحه close friends list براي شما باز مي شود . در اين بخش شما مي توانيد افرادي كه مايليد به استوري شما دسترسي داشته باشند را انتخاب كنيد .براي انتخاب افراد مورد نظر بايد روي دكمه Add كنار آن ها تپ كنيد . در اين مرحله مي توانيد از نوار جستجو براي يافتن دوستان مد نظر خود استفاده كنيد . بعد از انتخاب دوستان مورد نظر خود گزينه Done را انتخاب كنيد . هنگام انتشار استوري بر روي گزينه close friends list تپ كنيد . به اين ترتيب انتشار استوري فقط براي افراد خاص شما انجام مي شود . در صورتي كه مي خواهيد اطلاعات بيشتري در خصوص قابليت جديد استوري اينستاگرام كسب كنيد مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/544/آموزش-انتشار-استوري-فقط-براي-افراد-خاص.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۴:۵۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اين روز ها با توجه به ترافيك موجود در سطح شهر استفاده از نرم افزار هاي مسير ياب براي فرار از ترافيك و پيدا كردن نزديك ترين مسير طرفدار هاي زيادي پيدا كرده است . نرم افزار Google Map تا قبل از آمدن waze بسيار محبوب بود . اما با آمدن مسيرياب waze گوگل مپ كاملا كنار رفت چرا كه مسيرياب ويز بسيار منايب تر و دقيق تر از گوگل مپ كار ميكند و به دليل محيط كاربري كه دارد نحوه كار با نرم افزار ويز را بسيار جذاب تر از نرم افزار هاي مسير ياب ديگر كرده است . مبناي كار مسير ياب waze جي پي اس است كه براي جهت يابي جغرافيايي در گوشي هاي هوشمند طراحي شده است. گوگل در سال 2013 نرم افزار ويز را به قيمت 1,03 ميليارد دلار آمريكا از سازندگان اسرائيلي آن خريداري كرد. اين نرم افزار در همان سال جايزه بهترين نرم افزار موبايل را در كنگره جهاني موبايل به دست آورد. اين نرم افزار رايگان است و براي سيستم هاي عامل اندرويد، Windows و IOS موجود است. نرم افزار مسيرياب Waze در واقع يك برنامه اجتماعي است كه با ايجاد گروه هاي محلي بين كاربران و رانندگان كيفيت رانندگي را افزايش مي دهد. نكته ديگري كه در خصوص نرم افزار مسيرياب ويز جالب است بدانيد اين است كه در اين نرم افزار اطلاعات مسير در هر لحظه آپديت مي شود و اگر در راه وضعيت ترافيك تغيير كند اين نرم افزار بر اساس اطلاعات جديد مسير را به شما نشان مي دهد و در صورتي كه راه را اشتباه رفته باشيد نيازي به مسيريابي دوباره نيست و ويز به صورت اتوماتيك مسير جديد را به شما نشان خواهد داد. براي استفاده از نرم افزار مسيرياب Waze بايد آن را از طريق Google play يا App store دانلود و نصب كنيد به اينترنت متصل شويد و لوكيشن گوشي خود را روشن كنيد. سپس با انتخاب محلي كه اكون در آن هستيد مبدا و بعد از آن مقصد را تعيين كنيد سپس روي دكمه Go Now كليك كنيد تا مسير به شما نشان داده شود . به همين راحتي مي توانيد از اين نرم افزار استفاده كنيد . تا به امروز چيزي در مورد مشكل نرم افزار waze گفته نشده است چرا كه اين نرم افزار بي نقص است . براي مطالعه بيشتر در مورد ويز و نحوه استفاده از آن مي توانيد به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه كنيد يا روي لينك زير كليك كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/172/معرفي-نرم-افزار-مسيرياب-waze-ويز.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۵:۳۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

كارت گرافيك بخشي از كامپيوتر است كه اكثر كاربران به دنبال راه هاي تشخيص سوختن يا نيم سوز شدن كارت گرافيك هستند چرا كه هر مشكلي در زمينه گرافيكي در سيستم آن ها رخ مي دهد تصور مي كنند كه كارت گرافيك سيستم خود را از دست داده اند اما سوختن كارت گرافيك به اين راحتي ها نيست . به نقل از سايت كمك تلفني به سوالات كامپيوتر هيواتك نشانه هاي خرابي كارت گرافيك را مي توان از چند زاويه مورد بررسي قرار داد  اگر كامپيوتر خود را روشن كرده ايد و همه اتصالات مانيتور و كامپيوتر برقرار است اما تصويري بر روي مانيتور خود نمي بينيد ممكن است كارت گرافيك شما سوخته باشد. اگر بعد از نمايش صفحه خوش آمدگويي ويندوز ، صفحه مانيتور شما خاموش مي شود به احتمال زياد يكي از قطعات الكترونيكي مرتبط با كارت گرافيك شما آسيب ديده است. اگر بر روي مانيتور شما خط هاي راه راه عمودي از بالا به پايين وجود دارد به احتمال زياد كارت گرافيك شما آسيب ديده است . اگر بعد از روشن شدن كامپيوتر خود صداي بوق از داخل كيس شنيده شود به احتمال خيلي زياد كارت گرافيك شما آسيب ديده است و يا به درستي در محل اتصال خود با مادربورد قرار داده نشده است . اگر بعد از مدتي كار كردن با يك بازي يا نرم افزار سنگين ، كند شدن انتقال تصوير و بي كيفيت شدن تصوير را حس مي كنيد احتمالا مشكلي در سيستم خنك كننده كارت گرافيك شما به وجود آمده است. حالا بعد از بررسي نشانه هاي خرابي كارت گرافيك براي اين كه از سوختن كارت گرافيك خود مطمئن شويد بهتر است آن را بايك كارت گرافيك ديگر تست كنيد اگر تصوير به مانيتور شما منتقل شد، ناگفته پيداست كه كارت گرافيك شما دچار مشكل است و بايد تعمير يا تعويض شود. اما اگر با تست يك كارت گرافيك ديگر ، باز هم تصويري بر روي مانيتور خود نمي بينيد مشكل را بايد در قطعات ديگر جستجو كرد و يا سيم اتصال مانيتور به كارت گرافيك را نيز مورد بررسي قرار داد. احتمال دارد سوكت هاي اين كابل كج شده يا شكسته شده باشند. براي بررسي علت سوختن كارت گرافيك مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/78/علائم-سوختن-كارت-گرافيك-كامپيوتر.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۴:۴۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

با توجه به مشكل زود تمام شدن حجم اينترنت و هزينه هاي زياد تمديد اينترنت موضوع هك شدن واي فاي و استفاده غير مجاز و مخفيانه از اينترنت نيز باعث آزار است . در اين پست مي خواهم روش هايي براي جلوگيري از هك واي فاي را براي شما دوستان عزيز شرح دهم . قبل از اقدام براي جلوگيري از هك شدن واي فاي بهتر است بررسي كنيد كه آيا مودم شما هك شده است يا نه . ما مودم ديلينك را مورد آزمايش قرار مي دهيم . براي تشخيص ابتدا بايد وارد صفحه تنظيمات مودم خود شويد به اين صورت كه آدرس 192.168.1.1 را در مرورگر اينترنت خود سرچ كنيد سپس نام كاربري و رمز عبور درخواستي را كه معمولا هر دو admin است وارد كنيد . ابتدا تعداد دستگاه هاي وصل شده به مودم خود را بررسي كنيد براي اين كار بايد قسمتي با عنوان DHCP Clients را در قسمت Status مودم خود پيدا كنيد. به اين شكل همه دستگاه هاي متصل به اينترنت تان را مشاهده مي كنيد. در صورتي كه دستگاهي به شما متصل باشد كه ندانيد چيست يا كيست ، واي فاي شما هك شده است . حالا براي جلوگيري از هك مودم دي لينك روش هايي را به شما مي گويم كه در ديگر مودم ها نيز داراي گزينه هاي مشابه است . در قدم اول رمز ورود به مديريت مودم خود را كه به طور پيش فرض admin است تغيير دهيد. براي انجام اين كار وارد قسمت Administration settings شده و پسورد مودم را تغيير دهيد. سپس رمز قوي براي واي فاي مودم خود انتخاب كنيد. تركيبي از حروف و اعداد را كه قابل حدس زدن نباشد انتخاب كنيد. حتما از روش WPA2 براي انتخاب رمز استفاده كنيد و از روش هاي منسوخ شده WEP به هيچ عنوان استفاده نكنيد. براي تغيير رمز واي فاي ، وارد قسمت Wireless security settings مودم خود شويد. نام واي فاي خود را تغيير دهيد . در صورتي كه از مودم خود استفاده نمي كنيد آن را خاموش كنيد . يكي از كارهاي مهم ضد هك مودم d-link استفاده از روش مك فيلتر است .در اين روش شما به عنوان مالك مودم ، مي توانيد مشخص كنيد فقط چه دستگاه هايي مي توانند به اينترنت شما وصل شوند. هر دستگاهي كه قابليت اتصال به اينترنت را دارد داراي يك آدرس منحصر به فرد در دنياي اينترنت است كه با آن شناسايي مي شود. بنابراين هر گوشي يا گوشي ديگر داراي آدرس مجزايي هستند. در صورتي كه مي خواهيد اطلاعات بيشتري در مورد مك فيلترينگ جهت جلوگيري از هك واي فاي كسب كنيد مي توانيد به سايت رايانه كمك هيواتك يا لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/112/جلوگيري-از-هك-واي-فاي-مودم-d-link-دي-لينك.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۴:۲۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از سوالاتي كه همواره كاربران بعد از نصب ويندوز با آن مواجه هستيد اين است كه چگونه بفهميم ويندوز اكتيو شده است ؟ به نقل از مشاوره تلفني هيواتك ، تشخيص اكتيو بودن ويندوز 10 دو روش دارد كه مي خواهم به طور مختصر و مفيد آن را براي شما دوستان عزيز شرح دهم . اولين روش براي چك كردن اكتيو بودن ويندوز 10 وجود دارد از طريق كنترل پنل ويندوز است . ابتدا بر روي Start ويندوز كليك كرده و وارد كنترل پنل شويد سپس وارد بخش system  شويد . در صورتي كه ويندوز شما active باشد در پايين صفحه windows activated را مشاهده خواهيد كرد . روش دوم از طريق تنظيمات ويندوز است به اين صورت كه ابتدا  از طريق start ويندوز وارد قسمت Settings شويد . سپس روي گزينه update and security كليك كنيد و بعد از آن گزينه Activation را از منوي سمت چپ انتخاب كنيد . اگر گزينه windows is activated را مشاهده كرديد به معني اكتيو بودن ويندوز 10 شما است . حال اگر ويندوز شما اكتيو نبود چه كاري بايد انجام دهيد ؟ اين حالت در ويندوز هاي مختلف متفاوت است مثلا در ويندوز xp بعد از گذشت 30 روز سيستم عامل به كلي غير قابل استفاده خواهد شد . در ويندوز ويستا و ويندوز 7 بعد از گذشت 30 روز پيام This copy of windows is not genuine در پايين سمت راست صفحه ظاهر مي شود و تصوير پس زمينه دسكتاپ به رنگ سياه تغيير پيدا مي كند . اتفاق ديگري كه در ويندوز 7 مي افتد اين است كه تنها آپديت هاي حساس و امنيتي ويندوز قابل دانلود هستند و ويندوز به صورت مداوم از شما مي خواهد كه اقدام به اكتيو كردن ويندوز خود نماييد . اما سيستم عامل از كار نمي افتد و همچنان مي توانيد از آن استفاده كنيد . در ويندوز 8 مهلت زماني 30 روزه براي اكتيو كردن ويندوز وجود ندارد و در صورتي كه activation ويندوز 8 از بين برود بلافاصله پيغام This copy of windows is not genuine را در پايين سمت راست صفحه مشاهده خواهيد كرد . همچنين در صورت اكتيو نبودن ويندوز 8 بسياري از امكانات شخصي سازي ويندوز براي كاربر غير قابل استفاده خواهد شد . به عنوان مثال تغيير تصوير پس زمينه غير ممكن مي شود . براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه مي توانيد از لينك زير استفاده كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/543/تشخيص-اكتيو-بودن-ويندوز-10.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۳:۵۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ممكن است هنگامي كه ويندوز 7 نصب مي كنيد و مي خواهيد به اينترنت متصل شويد اتصال شما برقرار نشود . وصل نشدن كامپيوتر به اينترنت و يا ساير ويندوزها معمولا دلايل مشتركي مانند آنتي ويروس ، فايروال هايي كه روي ويندوز نصب شده ، عدم نصب صحيح درايور كارت شبكه و ... دارند . اما ويندوز 7 باگ هايي دارد كه با بعضي از ورژن هاي آنتي ويروس يا فاير وال مشكل دارد پس بهتر است در قدم اول آنتي ويروس خود را عوض كنيد . اگر مشكل اينترنت ويندوز 7 شما رفع نشد بهتر است درايو كارت شبكه خود را مجددا دانلود كرده و نصب كنيد . معمولا آخرين آپديت ها كه از بروز مشكلات اين چنيني جلوگيري مي كند در آخرين نسخه هاي درايور ها قرار داده مي شوند . اگر با همه ي كارهاي بالا مشكل وصل نشدن ويندوز 7 به اينترنت حل نشد بهتر است از عيب يابي ويندوز 7 استفاده كنيد و اجازه دهيد خود ويندوز شما درايو كارت شبكه را شناسايي و نصب كند . خيلي از اوقات اين مشكل موقتا رفع مي شود و مجددا بروز مي كند بهتر است ويندوز خود را عوض كنيد . بعضي اوقات اينترنت شما وصل است و مرورگر سايت را باز نمي كند. در اين جا مشكل چيز ديگري ست و خطا را بايد در تنظيمات مرورگر و احتمالا پروكسي هاي مربوط به آن يافت كرد. براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت هيواتك مراجعه كنيد يا از لينك زير كمك بگيريد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/57/علت-وصل-نشدن-كامپيوتر-به-اينترنت-در-ويندوز-7.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۰:۱۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ممكن است گاهي در ورد بخواهيد دو صفحه a5 را در يك صفحه a4 پرينت بگيريد براي تبديل a4 به a5 در ورد ابتدا بايد ابعاد پرينت را تظيم كنيد . براي انجام اين كار فايل ورد خود را باز كرده و از طريق سربرگ Page Layout سايز صفحه اي كه مي خواهيد پرينت بگيريد را روي a4 قرار دهيد . جهت مشاهده مراحل انجام اين كار به لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/110/آموزش-پرينت-گرفتن-دو-صفحه-در-يك-صفحه-در-ورد.html


به نقل از سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك براي پرينت گرفتن در ورد بعد از اين كه نوع برگه را روي a4 تنظيم كرديد براي پرينت گرفتن بعد از قرار دادن كاغذ در پرينتر دكمه تركيبي Ctrl+P را فشار دهيد در پنجره باز شده گزينه اي براي تنظيم تعداد صفحه قابل چاپ وجود دارد كه به طور پيش فرض روي 1 Page Per Sheet قرار دارد اما براي پرينت دو صفحه a5 در a4 بايد اين حالت را روي گزينه 2 Pages Per Sheet قرار دهيد و در آخر روي گزينه Print كليك كنيد. در نسخه هاي قديمي تر ورد ، بعد از فشردن Ctrl+P بخشي به نام Zoom را پيدا كرده و گزينه Pages Per Sheet را بر روي  2 Pages تظيم كنيد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۹:۴۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

بسياري از برنام ها ايراني و برنامه هايي كه بايد در آن ها پرداخت هاي درون برنامه هاي داشته باشيد در اپ استور موجود نيستند . برنامه پر طرفدار اسنپ نيز مانند ديگر برنام هاي اين چنيني است و نصب اسنپ براي ايفون از طريق اپ استور ممكن نيست . جهت دانلود اسنپ براي ايفون بهتر است از طريق مرورگر گوشي خود وارد سايت اسنپ شده و در پايين صفحه اصلي روي دانلود نسخه iOS تپ كنيد . از طريق ماركت هايي مانند سيب اپ نيز مي توانيد نسخه ي آيفون اسنپ را دانلود كنيد . بعد از دانلود و نصب اسنپ روي ايفون برنامه را باز كنيد ، پيغام Untrusted Enterprise Developer را مشاهده مي كنيد . آن را كنسل كنيد . وارد Settings گوشي خود شويد سپس وارد قسمت General شويد و گزينه

Device Management را انتخاب كنيد . سپس گزينه Desert Internet Services FZE را انتخاب كنيد . در صفحه باز شده روي گزينه Trust Desert Internet Services FZE تپ كنيد . در پاپ آپ باز شده Trust iPhone Distribution Desert Internet Services FZE روي گزينه Trust تپ كنيد . اكنون به صفحه اصلي گوشي خود رفته و برنامه اسنپ را اجرا كنيد برنامه براي شما اجرا خواهد شد .
در صورتي كه مي خواهيد در خصوص نصب برنامه اسنپ روي ايفون اطلاعات بشتري به دست آوريد مي توانيد با استفاده از لينك زير از سايت رايانه كمك شبانه روزي هيواتك كمك بگيريد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/320/نصب-اسنپ-براي-ايفون.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۹:۱۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

به نقل از مشاوره تلفني اينترنت كمك نتيجه ريپورت اينستاگرام بلاك شدن در اينستاگرام است كه به اشكال مختلف اتفاق مي افتد . گاهي كاربران توسط خود اينستاگرام بلاك مي شوند و گاهي توسط ساير كاربران . مشكل فالو در اينستاگرام ، مشكل كامنت گذاشتن در اينستاگرام و ناتواني در ديدن پست ها و كامنت هاي يك شخص خاص از عواقب اين موضوع است . اما در صورت ريپورت شدن در اينستاگرام چگونه از ريپورت اينستاگرام خارج شويم ؟ قبل از هر كاري بايد نكاتي را بدانيد . نكته اول در صورتي كه با مشكل فالو كردن ديگران در اينستاگرام مواجه هستيد اين احتمال وجود دارد كه به دليل فالو كردن تعداد زيادي از افراد و يا به دليل اينكه در يك بازه زماني فالويينگ بيش از اندازه انجام داده ايد توسط اينستاگرام بلاك شده باشيد رفع ريپورت اينستاگرام ممكن است بين يك روز تا چند ماه طول بكشد . نكته دوم در صورتي كه با مشكل گذاشتن كامنت در اينستاگرام مواجه هستيد به احتمال زياد به دليل گذاشتن كامنت بيش از حد در يك بازه زماني توسط خود اينستاگرام بلاك شده ايد . براي حل اين مشكل نياز به انجام كار خاصي نيست و شما به صورت خودكار بعد از چند ساعت از بلاك خارج خواهيد شد . نكته سوم در صورتي كه با مشكل لايك در اينستاگرام مواجه هستيد احتمالا بلاك لايك شده ايد يعني به دليل تعداد بالاي لايك كردن در يك بازه زماني توسط اينستاگرام بلاك لايك شده ايد . حال براي خارج شدن از ريپورت اينستاگرام سه روش وجود دارد اولين و معمول ترين روش استفاده از كامنت است . دومين روش از طريق ايميل اكانت است و روش سوم از طريق قسمت تنظيمات اينستاگرام و درخواست رفع ريپورت اينستاگرام است . براي آشنايي بيشتر با اين سه روش مي توانيد از لينك زير كمك بگيريد :

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-رفع-ريپورت-اينستاگرام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۸:۴۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ريپورت اينستاگرام راهي براي جلوگيري از كار هايي است كه قوانين اينستاگرام را نقض مكنند . اگر فردي در اينستاگرام  كار هايي انجام دهد كه غير اخلاقي باشد و قانون هاي اينستا را نقض كند افراد ديگر او را ريپورت مي كنند و اين حالت باعث مي شود كه كاربر در اينستاگرام بلاك شود . قوانين اينستاگرام به اين شرح است :
انتشار تصوير يا كامنت غير اخلاقي ، انتشار پست يا كامنت هاي نژاد پرستانه خودكشي تهديد و آزار و استفاده از مواد مخدر ، انتشار تصوير يا پست هاي ديگران به نام خود ، انتشار تصوير يا كامنت تبليغاتي و اسپم و عدم رعايت قانون كپي رايت و ... اگر شخصي اين قوانين را رعايت نكند دچار ريپورت اينستاگرام مي شود . در مواردي كه ريپورت ارائه شده واقعي باشد مي تواند منجر به بلاك شدن اين كاربر شود اما در مواردي كه دلايل ريپورت غير واقعي باشد هر چقدر هم كه يك اكانت ريپورت شده باشد منجر به بلاك شدن نخواهد شد . نحوه ريپورت كردن در اينستاگرام به اين گونه است كه ابتدا وارد صفحه اكانت كاربر مربوطه شويد سپس در بالاي صفحه روي آيكون سه نقطه در بالاي صفحه تپ كنيد و گزينه Report را انتخاب كنيد . در صفحه اي كه برايتان باز مي شود در صورتي كه مي خواهيد يك پيام تبليغاتي يا اسپم را گزارش دهيد گزينه It's Spam و در ساير موارد گزينه It's inappropriate را انتخاب كنيد . در صورت انتخاب گزينه اول اكانت مربوطه بلاك خواهد شد و در صورت انتخاب گزينه دوم موارد ديگري را مشاهده خواهيد كرد كه با انتخاب گزينه I don’t want this account to be able to see my photos or videos or search for me اكانت مورد نظر بلاك مي شود و ديگر نمي تواند از تصاوير و ويدئوهاي شما بازديد كند . با انتخاب گزينه I believe this account violates Instagram’s community guidelines صفحه ديگري باز مي شود كه داراي 6 گزينه است كه براي مشاهده گزينه هاي اين بخش و آموزش ريپورت تصوير و ويدئو در اينستاگرام مي توانيد از اينترنت كمك يا لينك زير استفاده كنيد :

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-ريپورت-كردن-در-اينستاگرام


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۸:۴۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب