samar-danesh
علمي

براي حذف اكانت يوتيوب شما بايد اول كانال يوتيوب خود را حذف كرده و سپس يوتيوب را از جيميل خود حذف نماييد. براي اين كار در حساب كاربري يوتيوب بر روي تصوير خود كليك كنيد و Settings  را بزنيد. سپس از قسمت سمت چپ  Advanced settings را زده و گزينه delete channel را انتخاب نماييد. در ادامه گزينه I want to permanently delete my content و انتخاب كرده و نهايتا DELETE MY CONTENT تا پس از تاييد ايميل ، كانال حذف شود. اكنون براي حذف كامل اكانت از يوتيوب وارد جيميل خود شده و بعد از انتخاب چرخ دنده ، Settings  را بزنيد. از تب Accounts and Import  گزينه Other Google Account Settings را انتخاب كرده و از بخش Data & personalization روي Delete a service or your account كليك كنيد. در نهايت Delete a service را انتخاب كرده و كزينه سطل زباله روبروي يوتيوب را بزنيد تا اطلاعات آن به طور كامل حذف شوند. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/947/آموزش-حذف-اكانت-يوتيوب.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۲:۰۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

حتما برايتان اتفاق افتاده كه هنگام استفاده از سيستم ، كامپيوتر يا لپ تاپ شما هنگ كند. در اين مواقع نه مي توانيد به كار خود ادامه دهيد و نه مي توانيد برنامه اي را كه استفاده مي كرديد ببنديد. شايد ريستارت كردن ويندوز اين مشكل را برطرف كند اما براي بستن برنامه هاي هنگ كرده روش بهتري نيز وجود دارد. براي اين كار كافي است كليد هاي Ctrl+Shift+Esc را همزمان نگه داشته و Task Manager را باز كنيد. در تب اپليكيشن مي توانيد تمامي برنامه هاي در حال اجرا را مشاهده كنيد. برنامه مورد نظرتان را انتخاب كرده و End Task را بزنيد تا سريعا بسته شود. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با ساير روش هاي بستن برنامه هايي كه هنگ كرده اند به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/945/آموزش-بستن-برنامه-هايي-كه-هنگ-كرده-اند-در-ويندوز.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۵:۱۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

 با توجه به گسترش استفاده از تلفن همراه و سرعت پيشرفت تكنولوژي طي سال هاي اخير ، شايد شما هم نام سيم كارت الكترونيكي يا سيم كارت eSIM را شنيده باشيد ولي ندانيد كه اين سيم كارت چيست و چه مزايا و معايبي دارد؟ مهم ترين سوال كاربران اين است كه تفاوت سيم كارت معمولي و سيم كارت الكترونيكي در چيست ، قيمت آن چقدر است و از كجا مي توان تهيه كرد؟

سيم كارت الكترونيكي يا esim چيست ؟

سيم كارت الكترونيكي يا سيم كارت esim ، يك سيم كارت است كه در تلفن همراه جاسازي شده است. اين قطعه داراي طول و عرض 5 ميلي متر است و روي بورد اصلي هنگام توليد نصب مي شود و در واقع يك تراشه است كه نميتوان و بايد از دستگاه برداشته شود. سيم كارت eSIM گاهي اوقات eUICC (كارت مدار مجتمع شده ) ناميده مي شود. اطلاعات مربوط به سيم كارت الكترونيكي توسط اپراتورها سازگار و تجديد پذير خواهد بود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص سيم كارت eSIM  به سايت رفع مشكلات موبايل مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/944/آشنايي-با-سيم-كارت-الكترونيك-يا-سيم-كارت-esim.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۵۱:۰۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد براي شما هم اتفاق افتاده باشد كه اينستاگرام خود را باز كنيد و ببينيد همه چيز برعكس شده است. علت برعكس شدن اينستاگرام استفاده از زبان فارسي مي باشد. چون زبان فارسي از راست به چپ نوشته مي شود با فارسي كردن سيستم گوشي تصاوير پروفايل و ساير تنظيمات نيز به سمت راست صفحه منتقل مي شوند. براي رفع مشكل برعكس شدن صفحه اينستاگرام  از قسمت تنظيمات وارد "مديريت عمومي"  شده و در بخش "زبان و ورودي" گزينه "زبان" را انتخاب نماييد. سپس "ويرايش" را از بالا صفحه انتخاب كرده و زبان انگليسي را درليست به بالا انتقال دهيد. با اين كار زبان سيسم انگليسي مي شود و با باز كردن اينستاگرام مي بينيد كه مشكل برطرف شده. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت رفع مشكل رايانه تلفني مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/937/حل-مشكل-برعكس-شدن-صفحه-اينستاگرام-در-گوشي.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۶:۲۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شما مي توانيد براي افزايش امنيت حساب آيفون خود از ايميل نجات اپل آيدي استفاده كنيد . با اين كار در صورت فراموشي رمز به آساني مي توانيد بدون نياز به سوالات امنيتي پسورد خود را بازيابي كنيد. براي اين كار به آدرس https://appleid.apple.com/#!&page=signin مراجعه كنيد و با وارد كردن اپل آيدي و رمز عبور، حساب كاربري خود را باز كنيد. سپس در بخش Security  گزينه Edit را انتخاب كنيد و در ادامه Add a rescue email را بزنيد تا بتوانيد ايميل موردنظرتان را وارد كنيد. با اين كار يك كد تاييد براي ايميل وارد شده ارسال مي شود كه پس از وارد نمودن آن ايميل پشتيبان اپل آيدي شما با موفقيت فعال مي شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/939/اضافه-كردن-ايميل-پشتيبان-يا-ايميل-نجات-اپل-آيدي-apple-id.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۵:۳۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

آيكلود يكي از مهمترين خدماتي است كه كپاني اپل در اختيار كاربرانش قرر داده تا بتوانند داده هاي خود را در يك فضاي ابري ذخيره سازي كنند. براي فعال سازي icloud ابتدا بايد iOS خود را بروزرساني كنيد سپس از قسمت Settings با وارد كردن Apple ID حساب كاربري خود را باز كنيد. پس از وارد كردن اپل آيدي و پسورد، iCloud شما فعال مي شود. در ادامه براي بررسي تنظيمات ، در بخش Settings  روي نام خود تپ كرده و iCloud را انتخاب كنيد. سپس از ميان گزينه ها برنامه هايي كه مي خواهيد از iCloud استفاده كنند را فعال نماييد . پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص فعال سازي آيكلود به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/941/آموزش-فعال-و-غير-فعال-كردن-آيكلود-iCloud-در-آيفون-و-آيپد.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۴:۳۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مي دانيد در حال حاضر اينستاگرام نسخه رسمي براي ويندوز و استفاده در كامپيوتر ندارد . اما كاربران مي توانند با روش هايي ، اين ويژگي را در مرورگر هاي خود فعال كنند و استفاده از اينستاگرام را در كامپيوتر خود تجربه كنند.

براي كار با اينستاگرام تحت وب كافي است وارد يكي از مرورگرهاي فايرفاكس يا كروم شويد. سپس قابلت استفاده بصورت موبايل را فعال كنيد.

براي گذاشتن پست در اينستاگرام با كامپيوتر ، چند روش وجود دارد كه هر كدام مراحل خاص خود را دارند. به طور كلي اينستاگرام در حالت عادي، قابليت ارسال تصوير و فيلم را در نسخه وب غيرفعال نموده است اما با اين حال روش هايي براي دور زدن اين محدوديت وجود دارد كه به آنها خواهيم پرداخت.

همچنين شما مي توانيد به سادگي در اينستاگرام پست بگذاريد. اما برخي امكانات ديگر مثل افكت گذاري و ... را نخواهيد داشت.

اگر مي خواهيد بطور كامل با اينستاگرام تحت وب آشنا شويد مقاله اينترنت كمك را بخوانيد:

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-كار-با-اينستاگرام-تحت-وب

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۹:۲۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

تلگرام يكي از اصلي ترين نرم افزارهاي پيام رسان در ايران است كه كاربران زيادي دارد. با توجه به استفاده ي زياد كاربران ، ممكن است مشكلات زيادي براي كاربران تلگرام پيش بيايد كه يكي از آنها مي تواند نيامدن كد تلگرام باشد.

اين مشكل مي تواند دلايل مختلفي داشته باشد. معمولا كاربران به علت ديليت اكانت هاي متعدد ، جريمه مي شوند و براي مدتي كد تاييد تلگرام براي آنها نمي آيد. در اين گونه مواقع بايد كمي صبر كنند و يا اينكه از روش هاي ديگر استفاده كنند.

براي حل مشكل عدم دريافت كد تلگرام مي توانيد وارد وب سايت web.telegram.org شويد و در بخش Phone number شماره خود را وارد كنيد و منتظر دريافت كد تلگرام بمانيد  كه اگر به صورت پيامك دريافت نكرديد با شما تماس گرفته شده و به صورت صوتي كد خوانده مي شود.

روش هاي حل مشكل عدم دريافت كد تلگرام ، در مقاله زير بصورت كامل توضيح داده شده است:

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-حل-مشكل-عدم-دريافت-كد-فعال-سازي-تلگرام

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۶:۴۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از مشكلات اصلي ما در استفاده از ويندوز ها اين است كه گاهي اوقات مي خواهيم دو ويندوز در يك سيستم داشته باشيم و بعد از مدتي يكي از ويندوزها را پاك كنيم. در اين مواقع است كه بايد روش هاي حذف ويندوز اضافي را ياد بگيريم. 

براي حذف يكي از دو ويندوز كافي است از دستورات ويندوز استفاده كنيم. اين كار در مقاله زير بصورت كامل توضيح داده شده است:

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-حذف-ويندوز-اضافي

 

يكي ديگر از مشكلات موجود در ويندوز حل مشكل وصل نشدن اينترنت ويندوز 10 است. همانطور كه مي دانيد ويندوز 10 در حال حاضر آخرين نسخه ويندوز است و كاربران زيادي از آن استفاده مي كنند. 
در زمان هايي كه اينترنت ويندوز شما وصل نمي شود بايد از چند مورد مطمئن شويد:
اطمينان از كارت شبكه خود و صحيح كار كردن آن
مشكلات مربوط به فايروال و آنتي ويروس
آپديت بودن ويندوز 10
 
ساير موارد بطور كامل در مقاله زير در سايت اينترنت كمك گفته شده است:
 

www.internetkomak.com/a/v/حل-مشكل-وصل-نشدن-اينترنت-ويندوز-10


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۳:۲۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

 همانطور كه مي دانيد امروزه افراد تمايل به خريد و استفاده از گوشي هاي چند سيم كارت دارند و اغلب كاربران چند سيم كارت اعتباري و دائمي استفاده مي كنند. حال ممكن است در اين بين عده اي افراد سود جو با استفاده از اطلاعات هويتي مشتركان اقدام به خريد و استفاده از سيم كارت با نام و مشخصات شخص ديگري بكنند. تعدادي از  سوالات كاربران اين است كه چگونه بفهمم چند سيم كارت به نام من است ؟ كد استعلام سيم كارت هاي به نام چيست ؟ آيا سامانه پيامكي استعلام سيم كارت وجود دارد؟ 

براي استعلام سيم كارت با كد ملي بايد شماره ملي تان را به يكي از سامانه هاي پيامكي 3000150 و 3000504901 ارسال كرده و منتظر دريافت پاسخ از CRA.ir باشيد. دقت داشته باشيد كد استعلام سيم كارت هاي ايرانسل ، همراه اول و رايتل يكسان است و از اين طريق مي توانيد سيم كارت هاي هر سه اپراتور را استعلام بگيريد.

درصورت مغايرت اطلاعات درج شده در سامانه، مشتركان بايد با كارت ملي خود به دفاتر اپراتورهاي تلفن همراه مراجعه كنند. 

 دريافت استعلام از طريق سامانه و يا پيامك توسط مشترك هر ۱۰ روز يكبار امكان‌پذير است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص استعلام سيم كارت هاي ايرانسل به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/942/چگونه-تعداد-سيم-كارت-هاي-به-نام-خود-را-بفهميم-؟.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۲۹:۴۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 3
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب