samar-danesh
علمي

اين روز ها بحث پيام رسان هاي ايراني بسيار داغ است و هر روز يك پيام رسان جديد با قابليت هاي جديد و مختلفي به كاربران معرفي مي شود . گپ نيز جزو يكي از اين پيام رسان ها است . در معرفي گپ مي توان گفت كه اين پيام رسان شباهت ظاهري بسيار زيادي به تلگرام دارد اما داراي ويژگي هاي ديگري است و  تمامي نياز هايي كه كاربران از يك پيام رسان را دارند بر طرف مي كند . در پيام رسان گپ مي توانيد گروه و كانال بسازيد ، پيام هايتان را ويرايش كنيد ، استيكر ارسال كنيد و بسياري از امكانات تلگرام به اضافه ي امكانات جديدتر و به روز تري را در اين پيام رسان در اختيار داشته باشيد . يكي از قابليت هاي گپ قرار دادن پين كد روي برنامه است . اين پيام رسان داراي دنياي گپ است كه كاربران به كمك اين بخش مي توانند بازي و سرگرمي هاي متفاوت داشته باشند. از متمايزترين بخش اين پيام رسان بخش خدمات الكترونيك مي باشد كه به كمك اين بخش مي توانيد خدمات درخواست و ارسال پول ، پرداخت قبض و خريد شارژ را داشته باشيد. اين خدمات را مي توانند به كمك كارت بانكي انجام دهيد و يا از طريق افزايش اعتبار در كيف پول پيام رسان گپ خدمات مالي خود را انجام دهيد. گپ نقطه ضعف هايي نيز دارد كه يكي از آن ها كند بودن اين نرم افزار در بعضي از عمليات ها است . در گپ نمي توانيد تنها يك مكالمه را در حالت بي صدا قرار دهيد و با اعمال اين تنظيم تمامي مكالمات بي صدا مي شوند . در گپ تنها مي توانيد يك پيام را فوروارد كنيد و فوروارد بيش از يك پيام ميسر نيست . در گپ نمي توانيد حالت آنلاين خود را مخفي كنيد . اما به طور كلي پيام رسان گپ مي تواند نياز هاي كاربران را تا حدي بر طرف كند . عضويت در گپ نيز مانند ديگر پيام رسان ها به راحتي انجام مي شود . تنها در گوشي هاي آيفون كمي متفاوت است . به اين صورت كه بعد از دانلود گپ روي گوشي آيفون مي بايست در آن گزينه Install را انتخاب كنيد. بعد از اتمام دانلود وارد بخش Settings شويد و در بخش General گزينه Device Management را انتخاب و سپس روي گزينه TS Information Technology Ltd كليك كنيد. در آخرين مرحله Trust App را انتخاب كنيد از اينجا به بعد در تمامي گوشي ها با هر نوع سيستم عاملي مراحل يكسان است . بعد از نصب برنامه ، گپ را اجرا كنيد . زبان برنامه را انتخاب كنيد . اكنون شماره تلفن خود را وارد كرده و منتظر كد فعال سازي باشيد . اكنون كد فعال سازي را وارد كرده و تاييد كنيد . به همين سادگي عضويت در پيام رسان گپ براي شما انجام شد .
در صورتي كه مي خواهيد در خصوص اين پيام رسان اطلاعات بيشتري كسب كنيد مي توانيد به سايت هيواتك يا لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/536/عضويت-در-گپ.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰:۲۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

به نقل از رايانه كمك شبانه روزي هيواتك نرم افزار گپ نيز مانند ديگر شبكه هاي اجتماعي داراي قابليت اين است كه شما حساب كاربري خود را حذف كنيد . با ديليت اكانت گپ و يا هر پيام رسان ديگر تمامي دسترسي شما به كانال ها و يا گروه هايي كه عضو آن ها هستيد از بين مي رود. اگر مكالمه اي با مخاطبين خود داشته باشيد و در آن عكس و فيلمي ارسال كرده باشيد با ديليت اكانت ديگر به آن دسترسي نداريد . نكته اي كه در ديليت اكانت گپ وجود دارد اين است كه بخشي به نام كيف پول در گپ وجود دارد كه با حذف حساب كاربري اگر پولي را در آن قسمت ذخيره كرده باشيد ديگر به شما بر نميگردد . حال براي حذف اكانت گپ بايد ابتدا وارد برنامه گپ شويد . در بخش تنظيمات و گزينه خصوصي سازي و امنيت را انتخاب كنيد . گزينه دستگاه هاي فعال را انتخاب كنيد . در پنجره باز شده ليست دستگاهايي كه با آن ها به گپ متصل بوديد را مي بينيد. براي پاك كردن حساب كاربري گپ گزينه حذف حساب كاربري را انتخاب كنيد.

براي كسب ازطلاعات بيشتر در مورد دليت اكانت گپ مي توانيد از لينك زير استفاده كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/537/ديليت-اكانت-گپ.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰:۰۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

استوري در اينستاگرام يك قابليت محبوب و پر كاربرد در اينستاگرام است كه همه ي كاربران از آن استفاده مي كنند . اين قابليت يك سري تنظيمات دارد كه آن را براي كاربران جذاب تر مي كند . يكي از اين قابليت ها مخفي كردن استوري است . به اين صورت كه شما مي توانيد تعيين كنيد چه كساني بتوانند استوري شما را ببينند براي مخفي كردن استوري اينستاگرام وارد Settings شويد . در قسمت ACCOUNT گزينه Story Settings را انتخاب كنيد . در قسمت HIDE STORY FROM مي توانيد افرادي را در بين دوستان خود انتخاب كنيد كه نتوانند استوري هاي شما را ببينند . در سايت كمك تلفني به سوالات موبايل و كامپيوتر هيواتك مي توانيد اطلاعات بيشتري در خصوص مخفي كردن استوري اينستاگرام كسب كنيد . همانطور كه مي دانيد استوري هاي اينستاگرام تا 1 روز باقي مي مانند . اما گاهي افراد دوست دارند قبل از 1 روز استوري خود را حذف كنند و اكثر آن ها اين سوال را دارد كه چگونه استوري را حذف كنيم ؟ براي حذف استوري در اينستاگرام كافي است تا سه نقطه پايين استوري خود را لمس كنيد سپس گزينه Delete را بزنيد . به همين راحتي مي توانيد استوري خود را قبل از پايان مهلت آن حذف كنيد .
براي مشاهده آموزش تصويري مخفي كردن استوري اينستاگرام مي توانيد از لينك زير استفاده كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/149/مخفي-كردن-استوري-اينستاگرام-و-حذف-استوري-از-اينستاگرام.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۹:۴۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

به نقل از سايت كمك تلفني به سوالات موبايل هيواتك اختلال در اينستاگرام و باز نشدن عكس ها و فيلم ها دلايل مختلفي نظير وضعيت اتصال اينترنت ، مشكل سرورهاي خود اينستاگرام يا فيلترينگ باشد كه براي دليل اول بايد ابتدا اينترنت خود را تغيير دهيد و به يك ديتاي ديگر متصل شويد . در صورتي كه با انجام رفرش اينستاگرام باز هم با باز نشدن عكس در اينستاگرام مواجه شديد ممكن است لود نشدن عكس اينستاگرام به دليل قطع بودن سرور هاي اينستاگرام باشد . كه اين مشكل به زودي رفع مي شود و نيازي به انجام كاري نيست . اما اگر مشكل اينستاگرام فيلترينگ باشد كه احتمال زياد مشكل وصل نشدن اينستاگرام اين است چرا كه ايران اقدام به مسدود كردن بسياري از صفحات و عكس هاي نامناسب در اينستاگرام كرده است. شايد يكي از دلايل باز نشدن تصاوير براي شما، همين فيلترينگ باشد كه باعث شده است اينستاگرام شما بعد از رفرش شدن عكس ها را باز نكند چرا كه اين سيستم هوشمند فيلترينگ ، قادر نخواهد بود هميشه به درستي تشخيص دهد كدام تصاوير را بايد فيلتر كند . براي رفع اين مشكل مي توانيد از نرم افزار هاي تغيير آي پي استفاده كنيد .
براي مشاهده راه حل هاي ديگر براي رفع مشكل باز نشدن عكس در اينستاگرام مي توانيد در لينك زير استفاده كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/68/رفع-مشكل-باز-نشدن-عكس-در-اينستاگرام.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۹:۳۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

كنترل از راه دور سيستم براي تعميير يا هنگامي كه امكان دسترسي به سيستم را نداريم بسيار پر كاربرد است . نرم افزاري به نام تيم ويور قابليت اتصال به سيستم از راه دور را دارد و شما با نصب تيم ويور به راحتي مي توانيد اين را انجام دهيد . اين نرم افزار در سال هاي اخير در جهت رفع مشكلات رايانه اي ، مورد توجه پشتيبان ها قرار گرفته است. با استفاده از نرم افزار TeamViewer مي توانيد با هر نوع سرعت اينترنت ، به صورت آنلاين وارد كامپيوتر شخص ديگري شويد و با همه امكانات آن كامپيوتر كار كنيد . نرم افزار تيم ويور رايگان بوده و حتي براي سيستم عامل هاي مختلف موبايل نيز قابل دانلود و نصب مي باشد . براي نصب اين نرم افزار كافي است كه فايل نصبي آن را دانلود كرده و آن را از حالت زيپ خارج كنيد چرا كه اين نرم افزار نيازي به نصب ندارد تنها كافي است فايل TeamViewer.exe را باز كنيد . بعد از باز شدن اين فايل يك صفحه براي شما باز مي شود كه در آن دو قسمت را مشاهده مي كنيد . Allow Remote Control كه در در آن گزينه Your ID و Password را بايد به شخصي كه قرار است به كامپيوتر شما متصل شود اعلام كنيد. اگر مي خواهيد شما به يك كامپيوتر ديگر وصل شويد ، بايد در قسمت Partner ID عددي كه كامپيوتر مقصد به شما اعلام مي كند وارد كنيد. سپس رمز عبور را نيز بايد دريافت كرده و آن را نيز وارد نماييد . پس از اين كه به سيستم مورد نظر وصل شديد مي توانيد تنظيمات بيشتري را نيز اعمال كنيد مانند چت با شخص مقابل ، تغيير دادن كيفيت تصوير براي سرعت هاي اينترنت پايين تر و .... . بنابراين دست شما براي انجام تغييرات كاملا باز است.فراموش نكنيد كه براي استفاده ي بهتر و بي دردسر تر ، بهتر است در هر دو كامپيوتر از يك نسخه يكسان از نرم افزار تيم ويور استفاده كنيد . براي مشاهده آموزش تصويري تيم ويور به سايت هيواتك يا لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/135/راهنماي-استفاده-از-تيم-ويور-و-كنترل-از-راه-دور-كامپيوتر.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۵:۵۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همه ي افراد اطلاعاتي در سيستم خود دارند كه نمي خواهند در دسترس باشد و مي خواهند اطلاعات شخصي خود را پنهان كنند . به نقل از رايانه كمك شبانه روزي هيواتك براي پنهان كردن فايل در ويندوز 7 ابتدا بايد فايل هايي كه مي خواهيد مخفي شوند را در يك پوشه قرار دهيد و براي هيدن كردن فايل روي فايل يا فايل هاي مورد نظرتان كليك راست كنيد و گزينه Properties را بزنيد. حال در تب General گزينه Hidden را انتخاب كنيد . OK را بزنيد . اكنون فايل هاي شما خاصيت مخفي يا Hidden را گرفته اند و كم رنگ شده اند. حال بايد كاري كنيد كه ويندوز فايل هاي مخفي شما را نشان ندهد بدين منظور در ويندوز My Computer را باز كنيد و از منوي بالا گزينه Organize و سپس Folder and Search options را كليك كنيد. در پنجره باز شده بر روي تب View رفته وگزينه Don't Show Hidden Files را تيك زده و در نهايت OK كنيد . حال براي آشكار كردن فايل هاي مخفي مسير زير را در ويندوز خود دنبال كنيد :

My Computer>Organize>Folder and Search options>View>Show Hidden Files>Ok

در صورتي كه مي خواهيد اطلاعات بيشتري در زمينه پيدا كردن پوشه هاي مخفي در سيستم كسب كنيد مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/136/نحوه-پنهان-كردن-فايل-در-كامپيوتر-و-آشكار-كردن-فايلهاي-مخفي.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۵:۵۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

گاهي وقتي در تلگرام ديليت اكانت مي زنيد به خاطر مي آوريد كانالي در تلگرام داريد كه بايد قبل از ديليت اكانت آن را حذف مي كرديد يا اطلاعات مهمي داشتيد كه بايد آن ها را برميداشتيد . اين جا است كه به فكر برگرداندن اكانت حذف شده تلگرام خود مي افتيد . براي بازگرداني اكانت قبلي تلگرام بايد اين را بدانيد كه هنگام ديليت اكانت ، تلگرام به شما اخطار مي دهد كه كليه اطلاعات ذخيره شده شما حذف خواهد شد و دسترسي به آن ها در آينده ميسر نخواهد بود . در صورتي كه شما Log out كرده باشيد و يا اينكه تنها برنامه را پاك كرده باشيد ، بعد از وارد كردن شماره مجددا به اكانت خود دسترسي پيدا كرده و كليه اطلاعات شما باز خواهد گشت اما در صورت ديليت اكانت امكان بازگرداندن اكانت حذف شده وجود ندارد . تنها راه حل موجود براي برگرداندن اكانت حذف شده تلگرام اين است كه وارد سايت اصلي ساپورت تلگرام شده و در بخش Please describe your problem مشكل خود را با بيان مناسب و از تلگرام درخواست بازگرداندن اكانت حذف شده تلگرام خود را نماييد . اگر خوش شانس باشيد و دلايل شما براي تلگرام قابل قبول باشد مي توانيد اكانت قبلي خود را بدست آوريد . اما اگر بد شانس باشيد و يا دلايل شما براي تلگرام قابل قبول نباشد قادر به بازگشت اكانت خود نخواهيد بود . اگر اكانت شما برنگشت و شما كانال هايي در تلگرام داشتيد كه مي خواستيد آن ها را حذف كنيد بايد چه كاري انجام دهيد ؟ براي حذف كانال بدون ادمين مي توانيد از سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك يا از لينك زير كمك بگيريد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/343/برگرداندن-اكانت-حذف-شده-تلگرام.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۳:۰۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
ويز نرم افزار كاربردي براي هنگامي است كه شما در مسير پر ترافيكي قرار داريد . اين نرم افزار مسير كم ترافيك و سريع را به شما نشان مي دهد و شما سريع تر به مقصد خود مي رسيد . اين نرم افزار قابليت هاي ديگري نيز دارد كه براي استفاده از آن ها بايد به ساخت اكانت ويز بپردازيد . به نقل از رايانه كمك هيواتك براي ساخت حساب كاربري ويز بايد ابتدا برنامه ويز را اجرا كنيد سپس  بر روي آيكون ذره بين در پايين صفحه تپ كنيد در صفحه باز شده بر روي تنظيمات در بالاي صفحه تپ كنيد . گزينه Account & Login را انتخاب كنيد روي گزينه Sign up with phone تپ كنيد .  گزينه Create account را انتخاب كنيد .  شماره تلفن همراه خود را در كادر مربوطه وارد كنيد . كد تاييد هويت براي شما ارسال خواهد شد . اين كد را در كادر مربوطه وارد كنيد . بعد از ساخت اكانت ويز به راحتي مي توانيد مسير يابي كنيد . براي مسير يابي در ويز روي آيكون ذره بين در پايين صفحه تپ كنيد اكنون نام مقصد خود را وارد نماييد . روي دكمه Go تپ كنيد . گزينه Routes در پايين صفحه را انتخاب كنيد . در اين قسمت مي توانيد مسيرهاي مختلفي را كه ويز به شما معرفي مي كند ببينيد . اكنون مي توانيد با توجه به زماني كه نرم افزار تخمين زده است بهترين مسير را انتخاب نماييد . يكي ديگر از قابليت هاي اين نرم افزار اضافه كردن مقصد به علاقه مندي هاي ويز است براي اضافه كردن يك مقصد به مقصدهاي مورد علاقه در ويز بعد از انتخاب دكمه سرچ در پايين صفحه و وارد كردن مسير مورد نظر ، بر روي آيكون ستاره Favorites يا پركاربرد تپ كنيد سپس در پنجره اي كه براي شما باز مي شود نامي براي مقصد مورد نظر خود انتخاب كرده و گزينه Done را انتخاب كنيد و براي حذف مقصد مورد علاقه در ويز روي دكمه ذره بين در پايين صفحه تپ كنيد . سپس گزينه Favorites يا مقصد هاي پركاربرد را انتخاب كنيد . بر روي علامت سه نقطه در كنار مقصدي كه قصد حذف آن از ليست علاقه مندي هايتان را داريد تپ كنيد و در پنجره اي كه براي شما باز مي شود گزينه Remove favorite را انتخاب كنيد . در صورتي كه مي خواهيد از قابليت هاي ديگر ويز مطلع شويد به لينك زير مراجعه كنيد :
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰:۳۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

هنگ كردن براي آيفون هم اتفاق مي افتد ! هنگ كردن آيفون مي تواند دلايل زيادي داشته باشد . اما تعدادي از متداول ترين حالت هاي هنگ كردن آيفون و روش برطرف كردن آن را به نقل از رايانه كمك شبانه روزي هيواتك ممكن است هنگ كردن و كار نكردن آيفون به دليل كار نكردن تاچ آيفون باشد . از آيفون 5S به بعد تمام مدل هاي گوشي اپل مجهز به سنسور اثر انگشت شدند. با استفاده از سنسور اثر انگشت مي توانيد بدون وارد كردن رمز عبور قفل آيفون خود را بازگشايي كنيد. گاها شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه وقتي مي خواهيد از تاچ آي دي آيفون استفاده كنيد در بازكردن فقل موفق نمي شويد . براي حل اين مشكل بهتر است يك يا دو بار گوشي خود را با استفاده از رمز باز و بسته كنيد . اين حالت مي تواند بر اثر چرب يا كثيف بودن دست اتفاق بيوفتد . پس بهتر است قبل از اقدام به تغيير تنظيمات علت را بررسي كنيد . اگر هنگ كردن  آيفون شما ادامه داشت Settings رفته و در بخش Touch ID & Passcode اثر انگشت قبلي را حذف كرده گزينه Add a Fingerprint را انتخاب كنيد و يك اثر انگشت جديد از خود به آن معرفي كنيد . دقت كنيد كه حتما در هنگام تعيين اثر انگشت جديد تمام زواياي انگشت خود را روي دكمه home آيفون بكشيد تا بطور كامل اثر انگشت شما شناسايي شود. ممكن است خيلي كم پيش آمده باشد اما همه ي كاربران اپل حداقل يك بار هنگام بازي يا فسيلم ديدن يا اجراي يك برنامه يك بار شاهد هنگ كردن آيفون خود بوده اند . بهتر است براي حل اين مشكل آيفون خود را ريست كنيد براي ريست كردن گوشي خود مي توانيد يك بار گوشي خود را خاموش كنيد و سپس براي روشن كردن در كنار دكمه power دكمه home را هم به مدت حداكثر 15 ثانيه نگه داريد تا شاهد ظاهر شدن لوگوي اپل باشيد. سپس منتظر بمانيد تا گوشي تان روشن شود .
اگر مجددا مشكل آيفون شما حل نشد بهتر است ريست كردن سخت افزاري آيفون را امتحان كنيد . براي انجام اين كار بايد يك بكاپ از آيفون خود داشته باشيد اگر قبلا آن را به كامپيوتري كه روي آن نرم افزار آي‌تيونز نصب است متصل كرده باشيد به احتمال زياد بصورت خودكار يك بك آپ از آيفون شما گرفته شده است .
براي مطالعه بيشتر در زمينه هنگ كردن سخت افزاري آيفون مي توانيد از لينك زير كمك بگيريد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/60/وقتي-آيفون-هنگ-مي-كند-چه-بايد-كرد؟.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۷:۱۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

عكس پروفايل اينستاگرام در حالت عادي قابل بزرگنمايي و ذخيره نيست . براي اكثر كاربران اينستاگرام مشاهده و دانلود عكس پروفايل ديگران بسيار جذاب است . روش هاي مختلفي براي دانلود عكس اينستاگرام وجود دارد كه به نقل از سايت رفع مشكل رايانه تلفني هيواتك مي توانيد از آن ها استفاده كنيد . براي مشاهده عكس پروفايل اينستاگرام در اندازه واقعي و دانلود آن مي توانيد از  وب سايت مشاهده عكس پروفايل اينستاگرام يعني www.instadp.com استفاده كنيد . در قسمت Enter IG Username ، نام كاربري فرد مورد نظري كه مي خواهيد عكس پروفايل او را مشاهده و دانلود نماييد وارد كنيد و سپس دكمه View DP را انتخاب كنيد . به اين ترتيب وب سايت ، عكس پروفايل اينستاگرام فرد مورد نظر را در اندازه واقعي بارگذاري مي كند و شما مي توانيد با انتخاب اولين تصوير آن را در بزرگترين سايز ممكن مشاهده و ذخيره نماييد . در صورتي كه فرد مورد نظر شما تصويري با ابعاد كوچك را براي پروفايل خود انتخاب كرده باشد ، شما همان تصوير كوچك را مشاهده خواهيد كرد . در روش دوم مي توانيد از اپلكيشن استفاده كنيد به اين صورت كه دانلود instapp را انجام دهيد و بعد از نصب با وارد كردن Username فرد مورد نظر در قسمت جستجو و كليك روي دكمه Go مي توانيد ظرف چند ثانيه عكس پروفايل فرد مورد نظر را در اندازه واقعي مشاهده و ذخيره نماييد . در اين روش حتي در صورتي كه كاربر مورد نظر پروفايلش را روي حالت Private تنظيم كرده باشد باز هم قادر به مشاهده و دانلود عكس پروفايل اينستاگرام او خواهيد بود . همچنين مي توانيد از اپليكيشن اندرويدي InstaDp نيز استفاده كرد اين اپلكيشن دقيقا شبيه به سايت InstaDp است . روش سوم استفاده از  نسخه تحت وب اينستاگرام  است به اين صورت كه وارد نسخه تحت وب اينستاگرام شده و وراد حساب كاربري خود شويد . سپس وارد اكانت اينستاگرام فرد مورد نظر خود شده و بر روي عكس پروفايل او كليك راست كنيد . در منوي ليستي باز شده گزينه View image را انتخاب كنيد عكس مربوطه در سايز كوچك و ابعاد 150*150 باز مي شود . در نوار آدرس مرورگر از لينك تصوير عبارت  s150x150/  را حذف كنيد و Enter را بزنيد تا عكس پروفايل فرد مورد نظر در ابعاد واقعي نمايش داده شود . بر روي عكس راست كليك كرده و گزينه Save Image As را انتخاب كنيد تا عكس مورد نظر ذخيره شود .

در صورتي كه با مطالعه اين مطلب سوال چگونه عكس پروفايل اينستاگرام را دانلود كنيم ؟ براي شما رفع نشد از لينك زير استفاده كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/240/آموزش-دانلود-عكس-پروفايل-اينستاگرام.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۶:۲۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب