samar-danesh
علمي

همانطور كه مي دانيد ، در مرورگرها و سايت هايي نظير يوتيوب ، هرچيزي كه جستجو كنيد ، در تاريخچه جستجوها باقي مي ماند تا بعدا بتوانيد به راحتي دوباره آنها را پيدا كنيد يا پيگيري كنيد كه چه سايت هايي را بازديد كرده ايد و ... ، از آنجايي كه يوتيوب يكي از سايت هاي پرطرفدار است ، كاربران ويديوهاي مختلفي را در آن تماشا مي كنند و يكي از سوالات آنها پاك كردن history يوتيوب است.

پاك كردن كل تاريخچه جستجوهاي انجام شده از طريق كامپيوتر

اما براي پاك كردن كل تاريخچه جستجو ، روي VIEW ALL  از گوشه سمت راست و بالاي صفحه كليك كنيد و گزينه Search History را انتخاب كرده و روي گزينه "CLEAR ALL SEARCH HISTORY" كليك كنيد تا عمليات حذف تاريخچه جستجو در يوتيوب آغاز شده و به طور كامل حذف شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص پاك كردن سابقه جستجو در يوتيوب با گوشي يه سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/940/آموزش-پاك-كردن-سابقه-جستجو-در-يوتيوب.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۲۷:۵۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يوتيوب يكي از سايت هاي پرطرفدار براي آپلود ، مشاهده و به اشتراك گذاري فيلم است. يوتيوب دومين موتور جستجو در اينترنت پس از گوگل است. در ايران نيز اين سايت طرفداران خاص خود را دارد ، حال يكي از سوالات كاربران اين سايت روش جستجو در YouTube است ، به عبارت ديگر چه روش هايي براي جستجوي ويديو در يوتيوب وجود دارد.

روش هاي جستجوي ويديوهاي يوتيوب
در اين بخش همانطور كه مي دانيد مي خواهيم در مورد جستجو در يوتيوب اطلاعاتي را در اختيار شما قرار دهيم.

سايت YouTube Map Explorer

اين سايت كه در واقع كار يافتن ويديو با كليك روي يك موقعيت را انجام مي دهد. امكان آن را براي شما فراهم مي كند كه روي نقشه بزرگ قرارداده شده روي سايت يك مكان را انتخاب كنيد و با اين روش كل دنيا را بگرديد. ويديو به صورت پاپ آپ نمايش داده ميشود و روي نقشه مي توانيد فيلم را مشاهده كنيد ، براي ديدن فيلم هاي جديد كافيست روي نقظه اي در نقشه كليك كنيد. همچنين براي انتخاب بين آخرين ويديوها يا فيلم ها قديمي كافيست سوييچ قرار داده شده در سمت چپ و بالاي صفحه را بين دو حالت Classic و Latest جابجا كنيد. اگر مي خواهيد فيلم هاي مورد علاقه تان را دانلود كنيد و روش دانلود را نمي دانيد پيشنهاد مي كنيم مقاله دانلود از يوتيوب بدون نرم افزار را مطالعه فرماييد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص روش هاي جستجو در يوتيوب به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/938/آموزش-روش-هاي-جستجو-در-يوتيوب-YouTube.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۲۶:۳۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

حتما مي دانيد كه يكي از قدرتمند ترين قابليت هاي نرم افزار اكسل ، نوشتن فرمول  در اكسل است. اين كار باعث مي شود كه ما حجم زيادي از داده و اطلاعات را در كمترين زمان ممكن محاسبه كنيم ، در واقع همانند يك ماشين حساب ، اكسل مي تواند عمليات جمع ، تفريق ، ضرب و تقسيم را انجام دهد.

فرمول جمع در اكسل

براي نوشتن فرمول جمع در اكسل بايد اعداد و داده هاي خود را وارد نرم افزار كرده و سپس در سلول ديگري عمليات جمع را به يكي از دو شكل زير تايپ كنيد. علامت مساوي اصلي ترين عنصر فرمول نويسي است ، پس دقت داشته باشيد در فرمول نويسي اكسل گذاشتن علامت مساوي را فراموش نكنيد.

فرمول ضرب

براي نوشتن اين فرمول عبارت "=B2*C2" را تايپ كنيد.

فرمول تقسيم

براي نوشتن اين فرمول عبارت "=B2/C2" را تايپ كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص فرمول نويسي اكسل به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/936/آموزش-فرمول-نويسي-در-اكسل.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۰۱:۱۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

بي ترديد آيتونز انقلابي بزرگ در نحوه خريد برنامه ها ، موسيقي و ... در گوشي هاي آيفون داشت ، اپل اين برنامه را با انتشار يك نسخه براي ويندوز براي كاربران بيشتر در دسترس قرار داد و از آن به بعد يكي از محبوب ترين نرم افزارها به شمار آمد. با اين حال كاربراني از نصب نشدن آيتونز روي ويندوز و دريافت پيام هاي خطا شكايت دارند.

اگر به دنبال دانستن علت نصب نشدن آيتونز در ويندوز هستيد ، بايد بگوييم كه مشكل عدم نصب itunes روي ويندوز به دلايلي از جمله ناسازگاري نرم افزار به روز رساني اپل ، وجود فايل هاي نادرست و تكراري در سيستم ، نصب نادرست ويندوز ، عدم دسترسي براي نصب نرم افزار ، آپديت نبودن برنامه و ... اتفاق مي افتد.

براي حل مشكل عدم نصب itunes روي ويندوز طبق دستور العمل هاي زير عمل كنيد :

1. اطمينان حاصل كنيد كه شما به عنوان يك مدير به رايانه خود وارد شده ايد.

دقت داشته باشيد كه ممكن است كاربر شما براي نصب نرم افزار دسترسي و اجازه نداشته باشد ، به همين دليل مطمئن شويد كه با يوزر Administrator وارد شده ايد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص علت نصب نشدن آيتونز در ويندوز ، به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/935/آموزش-حل-مشكل-نصب-نشدن-آيتونز-itunes-روي-ويندوز.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۰۰:۱۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد براي شما هم پيش آمده باشد ارور #value در فرمول نويسي اكسل رو دريافت كرده باشيد و هركاري مي كنيد ارور برطرف نشود. حال اين سوال پيش مي آيد كه واقعا ارور #value در اكسل چيست ، براي رفع خطاي #value در فرمول نويسي اكسل چه كاري مي توان انجام داد؟

ما در اين پست ميخواهيم به بررسي اين مضووع بپردازيم.

دلايل بروز خطاي value در فرمول نويسي اكسل چيست ؟

ارور value در اكسل زماني رخ مي دهد كه چيزي در فرمول شما اشتباه تايپ شده باشد يا در فرمول به سلول هايي اشتباه اشاره مي كنيد در واقع زماني كه شما متن ( رشته و كلمات ) را با اپراتورهاي عددي Value تركيب مي كنيد رخ مي دهد ، اما در حالت كلي اين خطا بسيار عمومي است و پيدا كردن علت دقيق آن كمي دشوار است.

يكي از اشتباهاتي كه هنگام فرمول نويسي مي تواند رخ بدهد و منجر به بروز خطاي #value هنگام فرمول نويسي در اكسل شود اين است كه يك سلول حاوي داده عددي را تقسيم بر سلول ديگري كه حاوي داده متني است بكنيد. پس بهتر است دوباره فرمول را بررسي كنيد و اگر به سلول اشتباهي اشاره كرده ايد يا مقدار نادرستي وارد شده است آن را اصلاح كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ارور Value اكسل ، به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/933/آموزش-رفع-خطاي-#value-در-فرمول-نويسي-اكسل.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۰:۴۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مي دانيد و قبلا هم در مقالات مختلف به آن اشاره شده است ، افراد با اهداف مختلفي از شبكه اجتماعي اينستاگرام استفاده مي كنند ، از جمله اين اهداف مي توان تبليغات و بازاريابي ، فروش محصولات ، آموزش و ... را نام برد. براي تبليغ صفحه اينستاگرام بايد علاوه بر تبليغ در محيط داخلي اين برنامه از محيط هاي خارج از بهره برد. حال يكي از سوالات كاربران بهينه سازي اكانت اينستاگرام براي موتورهاي جستجو است كه ما در اين پست به اين موضوع خواهيم پرداخت.

از جمله اقداماتي كه براي بهينه سازي اكانت اينستاگرام براي موتورهاي جستجو بايد انجام داد به شرح ذيل مي باشد :

اطمينان حاصل كنيد كه نمايه شما عمومي است ( پابليك پروفايل )

پروفايل هاي Instagram به طور پيش فرض عمومي تنظيم مي شوند، به اين معني كه هر كسي مي تواند به نمايه شما و تمام محتواي شما دسترسي پيدا كند. به عنوان يك بازارياب، بايد از پابليك بودن پروفايل خود اطمينان حاصل كنيد.

براي انجام اين كار، وارد پروفايل شده و روي سه خط گوشه بالا و سمت راست تپ كنيد و وارد Settings شويد.

سپس چك كنيد «Privacy Account» خاموش باشد. جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله خصوصي سازي اينستاگرام را مطالعه فرماييد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص بهينه سازي اكانت اينستاگرام براي گوگل به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/931/آموزش-بهينه-سازي-اكانت-اينستاگرام-براي-گوگل.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۰۹:۵۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مي دانيد استفاده از تلفن هاي همراه امروزه بسيار رواج يافته و افراد ساعات زيادي از شبانه روز را مشغول استفاده از اين دستگاه ها هستند يكي از نكات قابل توجه اين اين كه تنظيم نور صفحه در اندرويد باعث كاهش فشار به چشم و همچنين صرفه جويي در مصرف باتري مي شود. مناسب بودن ميزان نور در شب و روز  يكي از مواردي است كه كاربران را به افزايش نور صفحه اندرويد يا كاهش نور صفحه اندرويد وا مي دارد.

براي افزايش نور صفحه اندرويد ، كافيست نوار ابزار بالاي صفحه را به سمت پايين كشيده و از نوار تنظيم نور را به سمت راست بكشيد.
همچنين مي توانيد مسير زير را دنبال كنيد :
Settings > Display > Brightness
و سپس نوار تنظيم نور صفحه در اندرويد را به سمت راست بكشيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص كاهش نور صفحه نمايش اندرويد به سايت رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/929/آموزش-تنظيم-نور-صفحه-اندرويد.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۰۹:۱۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

تا به حال شده به جاي جستجوي يك متن در گوگل براي سرچ يك تصوير اقدام كنيد. شما مي توانيد براي پيدا كردن يك تصوير در سايز بزرگتر و يا اطلاع از منبع آن، از اين نوع جستجو استفاده كنيد. براي جستجوي عكس در گوگل با گوشي اندرويد مي توانيد از گوگل كروم استفاده كنيد. آن را باز كرده و به بخش تصاوير وبسايت گوگل مراجعه كنيد. سپس بر روي سه نقطه بالاي صفحه تپ كنيد و گزينه Desktop site را انتخاب نماييد. با اين كار آيكون دوربين به كادر سرچ گوگل شما اضافه مي شود و با انتخاب آن مي توانيد تصوير مورد نظرتان را براي جستجو آپلود كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر و آشنايي با ساير روش هاي جستجوي تصويري در گوگل با گوشي به وبسايت سامانه رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/932/آموزش-جستجو-بر-اساس-عكس-در-گوگل-با-موبايل.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۸:۲۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر از واتساپ استفاده مي كنيد و دوست داريد به جاي استيكر هاي آماده از عكس ها شخصي خودتان استفاده كنيد مي توانيد اپليكيشن Backgroun Eraser را دانلود و نصب كنيد سپس به كمك آن پس زمينه تصاوير مورد نظرتان را جدا كرده و آن ها با فرمت png ذخيره كنيد. سپس براي ساخت استيكر واتساپ از برنامه Personal stickers for WhatsApp استفاده كنيد. اين اپليكيشن را نصب كنيد و پس از اجرا نمودن آن بر روي آيكون + در صفحه ابتدايي تپ كنيد. سپس تصاوير ويرايش شده را انتخاب كنيد و تيك بالاي صفحه را بزنيد تا اين برنامه با نمايش پيغامي براي افزودن استيكر ها به واتساپ اقدام نمايد. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ساخت استيكر شخصي براي واتساپ به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/930/آموزش-ساخت-استيكر-براي-واتساپ.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۷:۵۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر قصد داريد با تغيير فونت فارسي در اينستاگرام ظاهر گوشي خود را تغيير دهيد خوب است بدانيد كه روش مستقيمي براي اين كار وجود ندارد. اما شما مي توانيد با تغيير فونت سيستم تمامي نوشته هاي گوشي از جمله منو هاي اينستاگرم را مطابق سليقه خود تغيير دهيد. براي اين كار به Settings مراجعه كنيد و از قسمت Display گزينه Screen zoom and font را انتخاب نماييد. سپس از بخش Font Style فونت مورد نظرتان را انتخاب كرده و بازدن Apply آن را روي گوشي خود اعمال كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و اطلاع از نحوه تغيير فونت استوري اينستاگرام به وبسايت رايانه كمك هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/928/چگونه-فونت-اينستاگرام-را-تغيير-دهيم-؟.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۷:۰۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب