samar-danesh
علمي

پرينتر يكي از وسيله هاي كاربردي است كه امروزه علاوه بر شركت ها و ادارات در اكثر منازل هم از آن استفاده مي شود. اين دستگاه نيز مانند ساير دستگاه ها دچار مشكلاتي مي شود . گاهي اوقات پس از تهيه پرينت متوجه مي شويم كه چاپگر سفيد چاپ مي كنه. در واقع بعد از پرينت گرفتن كاغذ پرينت شده كاملا سفيد است.

نحوه حل مشكل سفيد پرينت گرفتن

برخي پرينت هاي رنگي هم در صورت تمام و خشك شدن جوهر كارتريج ، ديگر نمي تواند پرينت بگيرد و سفيد چاپ مي كند. در اين حالت ابتدا كارتريج را درآورده و به آرامي تكان دهيد سپس آن را در جاي خود قرار داده و مجددا پرينت بگيريد اگر مقدار كمي از جوهرتان باقي مانده باشد با تكان داده شده بايد اثراتي را روي كاغذ بگذارد ، در غير اين صورت جوهر آن تمام شده و بايد شارژ شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص رفع مشكل پرينت گرفتن صفحه سفيد بعد از چاپ هر برگه به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه نماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/767/حل-مشكل-سفيد-پرينت-گرفتن-در-چاپگرهاي-مختلف.html


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۱۸:۱۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

براي افزودن واترمارك به پاورپوينت به تب Insert رفته و گزينه ي Shapes  را انتخاب كنيد. بر روي يكي از شكل ها به دلخواه كليك كرده و آن را در قسمت مناسبي از صفحه رسم كنيد. سپس بر روي آن راست كليك كرده و Format Picture را انتخاب كنيد. در پنجره ي جديد از بخش Fill گزينه ي Picture or Texture Fill را فعال كرده و با كليك بر روي File واترمارك مورد نظرتان را انتخاب كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص گذاشتن واترمارك در پاورپوينت به وبسايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/763/آموزش-گذاشتن-واترمارك-در-پاورپوينت.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۷:۱۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

براي تغيير زبان كيبورد ويندوز 10 كافي است وارد كنترل پنل شده و از قسمت Clock, Language, and Region بر روي گزينه ي Add  language  كليك كنيد.در صفحه بعد با دبل كليك بر روي زبان فارسي تنظيمات انجام شده و اين زبان به كيبورد شما افزوده خواهد شد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص عوض كردن زبان ويندوز 10 به وبسايت رفع مشكل رايانه تلفني مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/759/آموزش-تغيير-زبان-ويندوز-10.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۶:۴۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

احتمالا براي تمامي كاربران گوشي هاي هوشمند اتفاق افتاده كه با مشكل no service روبرو شوند و گوشي آن ها براي برقراري ارتباط آنتن نداشته نداشته باشد. در مواردي گزارش شده است كه گوشي ها ي آيفون بدون اينكه سرويس اپراتورشان ايرادي داشته باشد با چنين مشكلي روبرو شده اند. براي رفع مشكل نو سرويس در آيفون راهكارهاي متعددي وجود دارد براي مثال شما مي توانيد به كمك iTunes سيستم خود را ريستور كنيد. براي اين كار ابتدا از اطلاعاتتان بكاپ بگيريد سپس گوشي را با كابل به كامپيوتر وصل نموده و در قسمت Summary گزينه ي Restore iPhone را انتخاب كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي اطلاع از ديگر روش هاي رفع مشكل no service در آيفون 6 و ديگر مدل ها به وبسايت رفع مشكل تلفني كامپيوتر مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/760/رفع-مشكل-No-Service-در-آيفون.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۶:۰۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

كاربران ويندوز مطمئنا تاكنون نام برنامه Notepad ويندوز را شنيده اند ولي ممكن است تجربه كار با برنامه نوت پد ويندوز و آشنايي با منوهاي برنامه نوت پد نداشته باشند. همچنين ممكن است با اين برنامه كار كرده باشند ولي از همه كاربردهاي برنامه نوت پد اطلاعي نداشته باشند.

در اين پست مي خواهيم بدانيم كه ويندوز چه كاربردهايي دارد؟

برنامه نوت پد ويندوز ، يك ويرايشگر متن بسيار ساده است كه براي مدت زمان زيادي بخشي از ويندوز بوده و در تمام نسخه هاي مايكروسافت وجود دارد و تنها تقاوت در نحوه باز كردن برنامه در هر سيستم عامل است. براي نوشتن اسناد متني كه داراي متن كوتاه هستند بسيار مناسب است و بايد در نظر داشته باشيد كه نمي توان تصاوير را وارد آن كرد. 

اگر فايلي داريد كه داراي قالب بندي خاصي است و يك فايل ساده متني نيست ، در برنامه نوت پد قابل خواندن نخواهد بود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص اينكه چگونه Notepad را در ويندوز باز كنيم به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/758/آموزش-نحوه-كار-با-برنامه-نوت-پد-ويندوز.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۱:۵۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

چنانچه شما هم جز كاربراني هستيد كه كارهاي گرافيكي و طراحي انجام مي دهيد ممكن است متوجه شده باشيد كه سيستم شما نياز به خريد كارت گرافيك جديد دارد.برخي  از كاربران ينز اطلاعات كافي در اين زمينه ندارند و به دنبال راهنماي خريد كارت گرافيك هستند و قصد خريد كارت گرافيك ارزان دارند.

ما در اين پست قصد داريم به معرفي كارت گرافيك بپردازيم.

كارت گرافيك چيست؟

واحد پردازش گرافيكي يك مدار الكترونيكي اختصاصي است و يكي از قطعاتي كه براي سرعت بخشيدن به ايجاد تصاوير در يك بافر فريم در نظر گرفته شده و وظيفه آن تضمين نمايش محتويات محتوا و ارائه آن روي نمايشگر شماست. در حالت كلي بايد گفت كه يك پردازنده براي رندر گرافيكي سنگين است.

اكثر رايانه ها داراي كارت گرافيك اختصاصي هستند كه يكي از اسلات هاي مادربورد را اشغال ميكند. برخي از رايانه هاي پيشرفته نيز از دو كارت گرافيك استفاده مي كنند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص كارت گرافيك به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/761/راهنماي-خريد-كارت-گرافيك.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۱:۲۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

آيا با WDS و كاركرد آن در مودم ها و سيستم هاي اينترنتي آشنا هستيد ؟

در مقاله اي كه سايت اينترنت كمك منتشر كرده است ، در خصوص راه اندازي WDS در مودم و تنظيمات اين موضوع توضيح داده شده است.

WDS يا Wireless Distribution System قابليتي است كه امكان ارتباط داخلي دستگاه هاي بيسيم مانند مودم ها و روترهاي بي سيم در استاندارد 802.11 را محيا مي كند. اين قابليت به شبكه هاي بيسيم اجازه مي دهد تا محيط تحت پوشش خود را با استفاده از يك يا چند مودم ديگر، بدون نياز به لينك سيمي بين آنها، گسترش دهند .

اگر مي خواهيد اطلاعات بيشتري در خصوص وصل كردن دو مودم به همديگر از طريق WDS كسب كنيد مقاله زير را در رايانه كمك اينترنت كمك بخوانيد:

 

www.internetkomak.com/a/v/آموزش-اتصال-دو-مودم-به-همديگر-از-طريق-WDS

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۵۰:۲۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]


اگر شما هم از آن دسته از كاربران حرفه اي اينستاگرام هستيد حتما به اين سوال و مشكل برخورد كرده ايد كه چگونه بايد عكس پروفايل اينستاگرام را دانلود كنيم؟ من هم اين سوال را داشتم تا اينكه مقاله خوبي در اين زمينه را در سايت اينترنت كمك خواندم. اينترنت كمك مقالات مهمي در سايت خود در زمينه معرفي برنامه دانلود عكس پروفايل اينستاگرام و حذف كردن اكانت اينستاگرام دارد. 

مثلا در زمينه ي دانلود عكس پروفايل اينستاگرام در سايز اصلي مي توانيد از اپليكيشن هاي موجود در اين زمينه استفاده كنيد. سايت InstaDp  نرم افزاري را به نام InstaDp براي گوشي هاي اندرويدي تهيه كرده است كه اگر قصد مراجعه به سايت را نداشتيد با مراجعه به اين اپليكيشن دانلود عكس پروفايل اينستاگرام با كيفيت بالا را انجام دهيد.

اگر شما هم قصد داريد عكس پروفايل دوست خود را به اندازه بزرگتر مشاهده كنيد حتما مقاله زير را در رايانه كمك اينترنت كمك مطالعه كنيد:

 

www.internetkomak.com/a/v/چگونه-عكس-پروفايل-اينستاگرام-ديگران-را-ببينيم-؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۴۶:۱۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

در مواقعي كه سيستم شما در حال بروزرساني است معمولا پيغامي روي صفحه نمايش داده مي شود و از شما مي خواهد سيستم خود را تا پايان فرآيند خاموش نكنيد اما در مواقعي سيستم روي اين صفحه گير مي كند. براي رفع ارور Don’t turn off your computer پيشنهاد مي كنيم تا حد امكان صبر كنيد تا فرآيند بروزرساني تكميل شود چرا كه نصب آن ممكن است بين چند دقيقه تا حتي دو ساعت زمان نياز داشته باشد. اگر اين كار بيشتر از 3 ساعت طول كشيد براي رفع ارور Don’t turn off your computer در آپديت ويندوز مي توانيد سيستم را ريستارت كنيد. لازم به ذكر است كه اين روش 100 درصد تضمين شده نمي باشد و ممكن است اطلاعات سيستم شما با مشكل مواجه شود اما در موارد بسياري اين روش امتحان شده و پس از آن بدون مشكل سيستم وارد ويندوز شده است. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/752/رفع-ارور-Don’t-turn-off-your-computer-هنگام-آپديت-ويندوز.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۹:۲۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر فايل PDF شما باز نمي شود ممكن است خود فايل مشكلي نداشته باشد و تنها به دليل وجود خطا در PDF reader نتوانيد به آن دسترسي پيدا كنيد. براي رفع اين مشكل به جاي بازيابي فايل پي دي اف پيشنهاد مي كنيم ابتدا برنامه اي كه با آن فايل هاي PDF را باز مي كنيد به روزرساني نماييد. اگر از Adobe Reader استفاده مي كنيد مي توانيد از تب Help گزينه ي Repair Adobe Reader Installation را انتخاب كنيد تا اشكالات برنامه برطرف شود. اگر با اين كار مشكل شما برطرف نشد پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص بازيابي فايل هاي پاك شده pdf به وبسايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/754/آموزش-بازيابي-فايل-pdf.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۸:۴۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب