samar-danesh
علمي

اگر تا كنون ، فايل هاي با حجم زياد را به ايميل خود الصاق كرده باشيد ، حتما مي دانيد كه امكان ارسال فايل هاي حجيم و اكثرا بيشتر از 25 مگابايت وجود ندارد. در واقع 25 مگابايت استانداري است كه عموما تمام سرورها آن را رعايت كرده و به كاربران اجازه ارسال فايل هاي بيش تر از اين حجم را نمي دهند. حال سوال اينجاست كه ارسال فايل حجيم با ايميل ياهو يا ارسال فايل حجيم با gmail چگونه انجام مي شود؟ حداكثر حجم ارسالي توسط ايميل ياهو چقدر است ؟

بهترين روش ارسال فايل هاي حجيم با ايميل استفاده از فضاهاي ابري است ، ما در اين پست تعدادي از فضاهاي ابري را به شما معرفي خواهيم كرد.

گوگل درايو

سرويس ارائه شده توسط كمپاني گوگل كه داراي اپليكيشن در تلفن همراه هم هست. اين سرويس 15 گيگابايت فضاي رايگان در اختيار كاربران قرار مي دهد و پس از اتمام اين حجم براي دريافت حجم اضافي بايد هزينه پرداخت شود.

دراپ باكس

يكي ديگر از فضاهاي ابري ، در هر بار ارسال امكان انتقال اطلاعات تا 2 گيگابايت را فراهم كرده و ضمن پرداخت هزينه مي توانيد فضاي ابري خود را تا 1 ترابايت افزايش دهيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ارسال فايل هاي حجيم با ايميل به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/899/آموزش-ارسال-فايل-بزرگ-و-حجيم-از-طريق-ايميل.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۰:۵۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي ديگر از مواردي كه كاربران گوشي هاي هوشمند با آن مواجه هستند ، ريست فكتوري گلكسي نوت 9 است و سوالات زيادي را در زمينه ريست فكتوري Sumsung Galexy Note 9 مطرح كرده اند .

از آنجايي كه گوشي هاي گلكسي سامسونگ محبوبيت زيادي بين كاربران دارند و توانسته اند رضايت كاربران را به خود جلب نمايند ساليانه گوشي هاي زيادي را توليد و روانه بازار مي كنند. گاهي اوقات بروز مشكلات در گوشي ها كاربران را محبور به ريست كردن گلكسي نوت 9 مي كند ، در واقع گاهي اوقات با سافت ريست يا تنظيم مجدد مي توان بسياري از مسائل را در گوشي حل كرد و ديگر مجبور به ريست فكتوري و در نتيجه از بين رفتن اطلاعات و داده ها نخواهيد بود. براي انجام اين كار دكمه هاي Volume Down و Power  را همزمان فشار دهيد و 10 ثانيه نگه داريد ، ممكن است در برخي از لحظات ارتعاش را احساس كنيد اما اگر صفحه روشن شد هر دو كليد را فشار دهيد. ميتوانيد اين كار را بدون در نظر گرفتن اين كه آيا تلفن شما روشن است يا خاموش انجام دهيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ريست كردن گلكسي نوت به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه نماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/896/آموزش-ريست-كردن-گلكسي-نوت-9.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۰:۲۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

 همانطور كه مي دانيد اشتراك گذاري اينترنت در تلفن همراه از طريق قابليت هات اسپات امكان پذير است ، نكته جالب توجه اين است كه هات اسپات كامپيوتر هم وجود دارد و مي توانيم با استفاده از ساخت هات اسپات در ويندوز اينترنت را بين چند رايانه به اشتراك بگذاريد. برخي از سوالاتي كه كاربران در اين خصوص بيان كرده اند به اين شرح است كه ساخت هات اسپات در ويندوز 7 امكان پذير است ؟براي راه اندازي هات اسپات در ويندوز چه اقداماتي بايد انجام شود ؟

براي فعال كردن هات اسپات در ويندوز 7 مسير زير را دنبال كنيد :

Start > نوار جستجو  > تايپ كنيد Wireless > Manage wireless networks >تب  Add > Create an ad hoc network

در پنجره بعدي روي دكمه next كليك كنيد و سپس نام هات اسپات ، پسورد و نحوه ايمن سازي ارتباط را مشخص كرده و تيك گزينه Save this network را بزنيد و ok كنيد. اندكي تامل كنيد تا عمليات ساخت هات اسپات در ويندوز انجام شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص ، هات اسپات ويندوز به سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/907/آموزش-فعال-سازي-هات-اسپات-كامپيوتر.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۵۵:۳۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

محيط ريكاوري محيطي است كه شما مي توانيد قبل از بالا آمدن گوشي به آن وارد شويد. با كمك اين محيط شما مي تواند كارهاي متفاوتي مانند پاك كردن كش گوشي ، ريست فكتوري ، تهيه بكاپ و بازگرداني آن را انجام دهيد. حال سوالات متفاوتي را كاربران در زمينه رفتن به حالت ريكاوري اندرويد و خارج شدن از حالت ريكاوري اندرويد مطرح كرده اند. همچنين يكي ديگر از سوالات اين است كه آيا نرم افزار بردن گوشي به حالت ريكاوري وجود دارد يا خير؟

ما در اين پست مي خواهيم به آموزش خروج از حالت ريكاوري اندرويد بپردازيم.

پس از ورورد به حالت ريكاوري و انجام عمليات مورد نظر ، شما يك صفحه ديگر با چندين گزينه را مشاهده خواهيد كرد. گزينه اول يا همان "reboot system now" را انتخاب كرده و دستگاه را ري استارت كنيد. هنگامي كه روند راه اندازي مجدد سيستم به پايان برسد، گوشي سامسونگ از حالت ريكاوري خارج مي شود و به حالت عادي بازگشت مي كند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص حالت ريكاوري اندرويد به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه نماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/898/حالت-ريكاوري-يا-Recovery-Mode--در-گوشي-هاي-اندرويد.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۰:۲۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از مشكلاتي كه كاربران گوشي هاي هوشمند اندرويد با آن مواجه هستند ، از كار افتادن اثر انگشت در گوشي اندرويد است. يكي از راه حل هايي كه به ذهن كاربران خطور مي كند اين است كه تنظيمات اثر انگشت اندرويد را تغيير دهند. حال سوال اينجاست اعمال تغييرات در تنظيمات به رفع مشكل عمل نكردن اسكنر اثر انگشت گوشي هاي اندرويد كمكي خواهد كرد يا خير؟

ما در اين پست مي خواهيم به معرفي علت عدم شناسايي اثر انگشت در اندرويد بپردازيم.

1. سنسور لمسي صفحه اصلي / اثر انگشت آسيب ديده است

2. اختلال در عملكرد نرم افزار

3. سطح دكمه مرطوب يا كثيف است

4. تغييري در الگوي اثر انگشت به وجود آمده است ، مانند آسيب فيزيكي پوست ، حضور گرد و خاك روي اسكنر و ...

5. همراه داشتن گوشي در مكان هاي مرطوب و گرم ، مثلا اينكه گوشي را داخل يك كيسه پلاستيكي گذاشته و در ساحل آن را همراه داشته باشيم كه هم تحت تاثير رطوبت باشد و هم گرما.

جهت كسب اطلاعات بيشتر درخصوص عدم شناسايي اثر انگشت در اندرويد به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/894/آموزش-حل-مشكل-عدم-شناسايي-اثر-انگشت-در-گوشي-هاي-اندرويد.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۹:۳۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد شنيده باشيد كه گاهي اوقات كاربران آيفون مثلا اعضاي يك خانواده ، تصميم به استفاده از يك اپل آيدي براي دو گوشي مي گيرند و در دو دستگاه متفاوت و با دو سيم كارت جداگانه ، يك اپل آي دي را وارد مي كنند. حال سوال اينجاست كه استفاده از apple id مشترك امكان پذير است يا خير؟ مشكلات استفاده از اپل آيدي مشترك چيست؟ 

ما در اين پست مي خواهيم به معرفي معايب استفاده از يك اپل آيدي مشترك بپردازيم.

1. امكان دسترسي به اطلاعات مخاطبين ، تصاوير ، موسيقي ها ، فايل ها و ... شخص A توسط شخص B وجود دارد.

2. شخص A مي تواند از موقعيت مكاني شخص B اطلاع پيدا كند.

3. به طور كلي امنيت دستگاه به شدت كاهش مي يابد.

4. سايت هايي كه در بوك مارك توسط شخص A ذخيره شده است ، توسط شخص B نيز قابل دسترسي و استفاده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص استفاده از يك اپل آيدي مشترك براي دو گوشي به سايت هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/886/مشكلات-استفاده-از-اپل-آيدي-مشترك-apple-ID-مشترك.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۸:۰۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد شما هم با مشكل خالي نشدن سطل آشغال ويندوز روبرو شده باشيد. براي رفع اين مشكل مي توانيد سطل زباله ويندوز را ريستارت كنيد. از ويندوز xp به بعد هر درايو سطل زباله مخصوص خود را دارد كه در خود درايو با نام $Recycle.bin به صورت مخفي ذخيره شده است. با حذف اين فولدر سطل آشغال ويندوز شما ريست مي شود. براي اين كه فايل را از حالت هيدن دراوريد كافي است Computer خود را باز كرده و از بخش Organize گزينه ي Folder and search options را انتخاب كنيد. سپس از تب View گزينه Hide protected operating system files (Recommended) را غيرفعال كنيد. پس از ذخيره سازي تنظيمات فايل $Recycle.bin براي شما نمايش داده مي شود. آن را حذف كنيد و يكبار سيستم را ريستارت كنيد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با تنظيمات سطل آشغال ويندوز به وبسايت رفع مشكل تلفني كامپيوتر مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/897/رفع-مشكل-خالي-نشدن-سطل-زباله-ويندوز-.html

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۲۹:۰۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

احتمالا براي شما هم بار ها اتفاق افتاده كه سيستمتان به دليل بروز خطا در درايور ، نصب يك نرم افزار و ... با مشكل مواجه شود. system restore در ويندوز يكي از قابليت هاي كاربردي ويندوز است كه به شما امكان مي دهد در صورت بروز اشكال در سيستم آن را بازگرداني كرده و براي برگرداندن ويندوز به چند ساعت قبل اقدام كنيد. براي فعال كردن اين ويژگي restore را در منوي استارت جستجو كرده و Create a restore point را انتخاب كنيد. در پنجره اي كه برايتان نمايش داده مي شود به تب System Protection مراجعه كنيد و درايوي را كه مي خواهيد ريستور ويندوز روي آن فعال شود را انتخاب كرده و Configure را بزنيد. سپس Turn on system protection را فعال كرده و در قسمت Max Uغير مجاز مي باشدe فضايي را كه مي خواهيد به اين قابليت اختصاص دهيد را تنظيم كنيد.در آخر با زدن Ok تنظيمات ذخيره مي شوند. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و اطلاع از نحوه ريستور ويندوز به وبسايت رفع مشكل رايانه تلفني مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/895/آموزش-برگرداندن-ويندوز-به-چند-ساعت-قبل-يا-sysyem-restore-ويندوز-.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۲۸:۳۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر از كاربران گوشي هاي اندرويدي باشيد احتمالا با مشكل پيغام obtain ip address مواجه شده ايد. زماني كه مودم نتواند يك آي پي آدرس به دستگاه شما اختصاص دهد چنين اشكالي به وجود مي آيد. يكي از راه هاي برطرف كردن مشكل اين است كه خودتان به صورت دستي به آن آي پي بدهيد. براي اين كار به  Settings گوشي مراجه كنيد و  Wi-Fi را انتخاب نماييد.سپس بر روي شبكه مورد نظرتان تپ كنيد و گزينه Show Advanced options را فعال نماييد.سپس از قسمت IP settings گزينه Static را كنيد و IP مورد نظرتان را وارد نماييد. آي پي را با فرمت "عدد دلخواه.192.168.1" انتخاب كنيد. با اين كار مشكل ip address گوشي شما برطرف مي شود. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به وبسايت مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/893/رفع-مشكل-پيغام-obtaining-ip-address-در-اندرويد.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۲۸:۰۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از مشكلات متداولي كه بسياري از كاربران نرم افزار هاي آفيس با آن روبرو مي شوند باز نشدن فايل پاورپوينت است. براي حل اين مشكل روش هاي مختلفي وجود دارد براي مثال شما مي توانيد اين برنامه را باز كنيد و از منوي فايل گزينه Open را انتخاب نماييد. در مرحله بعد فايل پاورپوينت خود را پيدا كنيد و براي باز كردن آن بر روي فلش كوچك كنار كليد Open كليك كرده و Open And Repair را بزنيد. با اين كار پاورپوينت به صورت خودكار براي رفع اشكال فايل شما را برطرف مي كند. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و اطلاع از ساير روش هاي رفع مشكل باز نشدن فايل پاورپوينت به وبسايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/891/آموزش-حل-مشكل-باز-نشدن-فايل-پاورپوينت.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۲۷:۳۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب