samar-danesh
علمي

براي فعال كردن administrator در ويندوز 7 سه روش وجود دارد : 
1- از بخش start روي Command Prompt راست كليك كرده و Run as administrator را انتخاب نماييد . در پنجره سياه رنگ باز شده net user administrator /active:yes را تايپ كرده و اينتر كنيد . سپس ويندوز را log off كنيد . 
2- روي آيكون My computer ويندوز راست كليك كرده و گزينه Manage را انتخاب كنيد . در پنجره باز شده local users and groups را انتخاب نماييد . به فولدر User وارد شده و روي گزينه Administrator  راست كليك كنيد . حال گزينه properties  را انتخاب كرده و تيك گزينه Account is disabled را برداريد . 
3- پنجره Run را باز كرده و عبارت secpol.msc را در آن تايپ كنيد . سپس گزينه Accounts: Administrator account status را انتخاب كرده و در پنجره باز شده گزينه Enable  و سپس Ok را انتخاب نماييد . براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص غير فعال كردن administrator در ويندوز 7 و پيدا كردن پسورد administrator در ويندوز 7 وب سايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك را ببينيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/627/آموزش-وارد-شدن-به-administrator-در-ويندوز-7.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۱:۴۲ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه احتمالا مي دانيد در iOS اپل آيدي از اهميت ويژه اي برخوردار است به شكلي كه با لاك شدن اپل آيدي شما ديگر نمي توانيد به سرويس هاي  اين كمپاني دسترسي داشته باشيدو تنها با احراز هويت مجدد قادر به unlock كردن اپل آيدي خود خواهيد بود. براي اين كار به آدرس iforgot.apple.com مراجعه كنيد. پس از وارد كردن اپل آيدي و كدي كه اثبات مي كند ربات نيستيد بر روي Continue  كليك كنيد. در اين مرحله بايد با استفاده از رمز عبور براي unlock كردن اپل آيدي اقدام كنيد و يا به سوالات امنيتي پاسخ دهيد. جهت كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به سايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك  مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/638/لاك-شدن-اپل-آيدي-و-روش-هاي-آنلاك-كردن-اپل-آيدي.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۷:۵۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

خوب است بدانيد كه شما مي توانيد به جاي خريد يك كامپيوتر جديد معمولي ، سيستم فعلي خود را ارتقا داده و تا حد زيادي در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد. براي مثال با تعويض و نصب Ram كامپيوتر مي توانيد تا حد زيادي سرعت سيستمتان را بهبود ببخشيد. براي نصب Ram روي مادربرد ، پس از خاموش كردن سيستم تمامي كابل هاي كيس را باز كنيد. پس از يافتن اسلات رم نزديك CPU با فشار دادن دستگيره هاي پلاستيكي رم را جدا كنيد. سپس رم جديد را با دقت جاي دهيد و با جاي دادن دستگيره ها رم را قفل كنيد. در آخر كيس را بسته و پس از وصل كردن كابل ها سيستم را ريستارت كنيد تا motherboard رم جديد را بشناسد. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به سايت رفع مشكل رايانه تلفني مراجعه فرماييد.

 www.heyvatech.com/web/articles/view/651/آموزش-نصب-رم-كامپيوتر.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۷:۱۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

در برخي موارد در صورت باز نشدن سايت ها و قطع شدن اينترنت مي توانيد با تنظيم dns بر روي يك سرور ديگر اين مشكل را رفع كنيد. براي تغيير تنظيمات dns در ويندوز 8 و 10 به كنترل پنل رفته و از بخش Network and Internet گزينه ي network status and tasks را انتخاب كنيد. در صفحه ي بعد لينك كنار Connections را انتخاب كرده و در پنجره ي نمايش داده شده Properties را بزنيد. سپس گزينه ي Internet Protocol Version 4 را انتخاب نموده و بر روي Properties كليك كنيد. پس از فعال كردن  Use the following DNS server addresses مي توانيد تنظيمات dns را اصلاح نماييد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به سايت حل مشكلات اينترنت و مودم هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/650/آموزش-تنظيمات-dns.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۶:۳۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر شخصي بيشتر از يك اكانت آيكلود داشته باشيد ممكن است بخواهد از دستگاه خود يكي از اكانت ها را حذف نموده و وارد حساب ديگري شود. براي حذف اكانت آيكلود در iOS11 با ورود به بخش بالاي صفحه گزينه ي Apple ID را انتخاب نماييد.سپس از قسمت پايين صفحه بر روي Sign Out تپ كنيد.پس از وارد كردن پسورد  Turn Off را بزنيد، در آخر هم  گزينه ي Sign Out را انتخاب كنيد. براي تغيير اكانت آيكلود در آيفون نيز به كمك يك اپل آيدي ديگر و پسورد آن براي ورود اقدام كنيد و  Sign in را بزنيد.  پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص حذف اكانت آيكلود از آيفون به سايت مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/643/آموزش-حذف-اكانت-آيكلود--از-آيفون.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۲:۱۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

با وجود معرفي ويندوز هاي 8 و 10 هنوز هم ويندوز 7 محبوبيت زيادي در ميان كاربران داشته و عده ي زيادي به جاي نسخه هاي جديد هنوز هم از ويندوز 7 استفاده مي كنند. براي نصب ويندوز 7 ابتدا بايد سي دي ويندوز را از طريق منوي باياس بوت كنيد. سپس مراحل نصب آغاز مي شود. زبان را انتخاب كنيد و Next  را بزنيد سپس گزينه ي Install  now را انتخاب نماييد. تيك مربوط به I accept the license terms را فعال كرده و next را بزنيد. در پنجره ي بعد گزينه ي Custom را زده و درايو مورد نظر را براي نصب ويندوز انتخاب كنيد. سپس آن پارتيشن را فرمت كنيد. در آخر با زدن next ، ويندوز به صورت خودكار شروع به نصب بر روي درايو انتخابي شما مي كند. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص مراحل نصب ويندوز 7 به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/640/آموزش-قدم-به-قدم-نصب-ويندوز-7.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۱:۳۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

به نقل از سايت رفع مشكلات اينترنت هيواتك براي حذف موارد سرچ شده در گوشي در مرورگر كروم وارد مرورگر گوگل كروم شده و در قسمت جستجوي كروم عبارت chrome://history را تايپ كنيد . سپس در پنجره باز شده گزينه Clear Browsing Data را انتخاب كرده سپس مواردي كه قصد حذف آن ها را داريد انتخاب و گزينه Clear Data را بزنيد . براي پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشي در مرورگر فايرفاكس نيز بايد مرورگر را اجرا كرده و روي سه نقطه در بالاي صفحه تپ كنيد . از منوي باز شده گزينه History را انتخاب كرده و در پيغامي كه ظاهر مي شود روي گزينه Ok كليك كنيد . در مرورگر Opera mini نيز بايد بعد از باز شدن مرورگر روي لوگو اپرا در پايين صفحه كليك كرده و در پنجره باز شده مواردي كه قصد حذف آن ها را داريد انتخاب كرده و روي دكمه Ok تپ كنيد .

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/622/چگونگي-حذف-موارد-سرچ-شده-در-گوشي.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۱۲:۰۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر شما هم هنگام ساختن اكانت خود با پيغام خطاي Phone Number Flood تلگرام ، مواجه شده ايد.از شما دعوت ميكنم تا پست امروز ما را مطالعه كنيد.

ابتدا علت هاي مشاهده پيغام Phone Number Flood تلگرام مي پردازيم:

1. اگر حساب كاربري تان ريپورت شده و براي رفع اين مشكل اكانت خود را حذف كرده باشيد و يا log out كنيد و مجددا بخواهيد همان اكانت را بسازيد امكان مشاهده پيغام خطاي فوق وجود دارد.

2.اگر اكانت خود را حذف كرده و مجددا همان اكانت را بخواهيد فعال كنيد و اين كار را حدودا سه بار انجام دهيد تلگرام به شماره مشكوك شده و ارور Phone Number Flood تلگرام ظاهر مي شود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر درخصوص چگونگي رفع اين مشكل تلگرام به سايت رايانه كمك هيواتك مراجعه فرماييد.

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/645/حل-مشكل-Phone-Number-Flood-در-تلگرام.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۰۹:۱۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

خيلي از كاربران لپ تاپ هاي داراي صفحه نمايش لمسي با مشكل برخورد ناگهاني دست به صفحه و بروز اتفاقات ناخوشايند آشنا هستند.من در اين پست مي خواهم نحوه فعال كردن صفحه لمسي يا touch screen لپ تاپ ها را آموزش دهيم.

جهت فعال كردن صفحه لمسي لپ تاپ مراحل زير را انجام  دهيد

روي my computer كليك راست كرده و device manger را انتخاب كنيد.سپس روي Human Interface Devices كليك و گزينه HID-Compliant touch screen را انتخاب و كليك راست كنيد.

سپس آن را مي توانيد enable  كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص نحوه غير فعال كردن صفحه لمسي لپ تاپ ها به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه نماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/644/آموزش-فعال-و-غيرفعال-كردن-صفحه-لمسي-لپ-تاپ-ها.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۰۸:۴۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

امروزه بين كاربران اندرويد و IOS ساخت كليپ اسلوموشن طرفداران زيادي را به خود جذب كرده است. در اين پست قصد آموزش تبديل فيلم به اسلوموشن در اندرويد را داريم.

ابتدا به معرفي نرم افزارهاي آهسته كردن فيلم مي پردازيم :

- نرم افزار SloPro

- نرم افزار Slow Fast Slow

- نرم افزار Video Speed Slow Motion & Fast

- نرم افزار ProDAD ReSpeedr

آموزش نرم افزار ProDAD ReSpeedr

ابتدا نرم افزار را دانلود و تصب نماييد سپس آن را باز كرده و از زبانه start ، روي import media  كليك كرده و فيلم خود را import كنيد. با استفاده از نوار رنگي در پايين صفحه مي توانيد سرعت ويدئو را كاهش يا افزايش داده و خروجي ويدئوي خود را ذخيره كنيد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر درباره برنامه آهسته كردن فيلم براي اندرويد به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/639/آموزش-تبديل-فيلم-به-اسلوموشن-در-اندرويد-و-آيفون.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۰۸:۲۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب