samar-danesh
علمي

روي صحبت ما خريد گوشي براي كودكان است ، مسئله اي كه خيلي ها ما از انجام آن نهي كرده و يك سري ديگر تشويق مي كنند كه اين كار باعث افزايش هوش ، كشف استعداد و شناخت سلايق و حقيقت هايي در مورد كودكان مي شود. كودكان نسل هاي قبل بيشتر زمان خود را مشغول بازي ها و تفريح هاي گروهي بودند و چون تكنولوژي به پيشرفت امروزه خود نرسيده بود ، كودكان هيچ شناختي از نرم افزارها ، تبلت ، گوشي و ... نداشتند ، اما كودكان امروزي ضمن اينكه انواع و اقسام اسباب بازي هاي رنگارنگ ، محيط اتاق آنها را پوشش داده است اما باز هم مي گويند كه حوصله ام سر رفته است و تمايل دارند ، با تبلت و گوشي بازي كنند و از انجام اين كار بيشتر لذت مي برند. از اين رو در اين پست مي خواهيم در خصوص خريد گوشي براي كودكان صحبت كنيم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص تبلت براي كودكان به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1119/خريد-گوشي-و-تبلت-براي-كودكان-،-صحيح-يا-غلط؟.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۵:۲۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

بسياري از كاربران مايل به ساختن تعداد زيادي اكانت اينستاگرام در گوشي خود هستند . يكي از خطاهايي كه در هنگام ساخت چند اكانت اينستاگرام در يك گوشي ممكن است با آن مواجه شويد ارور too many users have been registered on this device مي باشد .در صورتي كه هنگام ساخت اكانت اينستاگرام با ارور too many users have been registered on this device مواجه شديد به اين معني است كه روي اين گوشي يا دستگاه بيش از حد اكانت ساخته ايد ، زيرا اينستاگرام براي تعداد ساخت اكانت در يك دستگاه محدوديت هايي قائل است . 

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص مشكل تعداد عضويت در اينستاگرام به سايت رفع مشكلات رايانه و موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/323/ارور-ساخت-اكانت-اينستاگرام.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۱:۵۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از ويژگي هاي امنيتي گوشي هاي كمپاني اپل رستريكشن كد آيفون مي باشد. شما مي توانيد با استفاده از اين قابليت دسترسي ساير افراد را به اپليكيشن ها محدود كرده و آيكون آنها را مخفي كنيد تا كسي نتواند آنها را پيدا كند. براي اين كار وارد settings شده و از قسمتgeneral گزينه restrictions را انتخاب كنيد. سپس روي Enable Restrictions اشاره كرده و يك پسورد انتخاب كنيد حالا بايد برنامه هاي مورد نظرتان را براي محدودسازي انتخاب كنيد. براي اين كار به ترتيب گزينه هاي settings ، general و restrictions را انتخاب كنيد و رمز عبورتان را وارد نماييد. اكنون مي توانيد در ليست برنامه هاي دلخواهتان را خاموش كنيد تا آيكون آنها مخفي شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با ساير قابليت هاي  restrictions در اپل به وبسايت مشكلات موبايل هيواتك مراجعه كنيد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/395/Restriction-در-ايفون-چيست-؟.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۱:۲۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر از سرويس هاي ADSL استفاده مي كنيد و از سرعت اينترنت خود ناراضي هستيد خوب است بدانيد كه مدتي است مخابرات سرويس هاي فيبر نوري را در اختيار كاربران قرار داده است.بر خلاف ADSL كه از خط تلفن براي انتقال اطلاعات استفاده مي كند سرويس هاي فيبر نوري اطلاعات را با استفاده از سيگنال هاي نوري ارسال مي كنند. به همين دليل اين سرويس ها از پهناي باند و سرعت بالاتري برخوردار بوده و نسبت به ADSL قابل اعتماد تر مي باشند. شما مي توانيد براي راه اندازي اين تلكنولوژي در خانه يا محل كارتان به وبسايت مخابرات مراجعه كنيد و از قسمت تانوما طرح هاي ارائه شده را همراه با هزينه آنها بررسي كنيد. در ادامه شما مي توانيد به صورت آنلاين فرم هاي قرار داده شده را تكميل كرده و درخواستتان را ثبت نماييد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و آشنايي با ساير مزاياي فيبر نوري به وبسايت حل مشكلات اينترنت و مودم هيواتك مراجعه كنيد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1120/اينترنت-فيبر-نوري-و-ويژگي-هاي-آن.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۰:۴۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

حتما مي دانيد كه براي تسليم اظهارنامه مالياتي 98 به صورت الكترونيكي ، بايد در سامانه نظام مالياتي ثبت كرده و عضو آن شده باشيد ، با فرض اينكه كاربران گرامي ثبت نام كرده اند ، در اين پست مي خواهيم تا در خصوص نحوه ارسال اظهارنام مالياتي و آخرين مهلت اظهارنامه مالياتي 98 ، اطلاعات مفيدي در اختيار شما قراردهيم.

براي ثبت نام در سامانه نظام مالياتي بايد صحت اطلاعات شما مورد تاييد قرار گرفته و نام كاربري و رمز عبور براي شما ساخته و ارائه شود ، پس از دريافت نام كاربري و رمز عبور مي توانيد وارد سامانه شده ، اطلاعات تكميلي را وارد كرده و سپس قبل از اتمام زمان اظهارنامه مالياتي 98 ، اظهارنامه خود را ارائه دهيد. 

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص آخرين مهلت اظهارنامه مالياتي 98 ، به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1115/آخرين-مهلت-اظهارنامه-مالياتي-98-چه-زماني-است-؟.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۸:۱۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مي دانيد اشخاص حقيقي و حقوقي كه جز صاحبان مشاغل و كسب و كار هستند ، در پايان سال مالي بايد اظهارنامه مالياتي خود را تكميل كرده و ارسال كنند. با توجه به نزديك شدن زمان اظهارنامه مالياتي 98 ، امروز ما در اين پست ، تصميم داريم تا در خصوص پرداخت ماليات 98 ، با شما صحبتي داشته باشيم و اطلاعاتي در اين زمينه در اختيار صاحبان مشاغل قرار دهيم.

اظهارنامه مالياتي 98 در واقع نتيجه و حاصل يك سال كاري كه مي تواند شامل كل در آمد ها ، هزينه ها ، حقوق هاي پرداخت شده و ... باشد و براي همه اشخاص حقوقي و حقيقي است كه به سازمان امور مالياتي ارائه مي گردد تا بر اساس آن ، ماليات آن واحد مشخص و ابلاغ گردد. ماليات امري اختياري و داوطلبانه نيست و براي تامين و تقويت مالي حكومت و كسب هزينه هاي عمومي كه از طرف دولت ارائه مي شود بايد پرداخت گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص پرداخت ماليات 98 ، به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1114/راهنماي-اظهارنامه-مالياتي-98.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۶:۵۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر تا به حال از قابليت هايبرنيت ويندوز استفاده كرده باشيد احتمالا مي دانيد كه اين ويژگي شباهت زيادي به حالت sleep دارد با اين تفاوت كه در وضعيت sleep برنامه هاي باز شما در حافظه باقي مانده و سيستم با مصرف انرژي پاييني روشن باقي مي ماند.در hibernate ويندوز تمامي برنامه هاي باز شما در هارد ذخيره مي شوند. براي فعالسازي اين ويژگي در ويندوز 7 كافي است وارد كنترل پنل شده و Power Options را انتخاب كنيد. سپس روي Change when the computer sleeps كليك كنيد و گزينه Change advanced power settings را انتخاب نماييد. در اين مرحله بايد وارد قسمت Sleep شده و از بخش Allow hybrid sleep گزينه Setting را در وضعيت off قرار دهيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص پيشنهاد مي كنيم به وبسايت رفع مشكل تلفني كامپيوتر مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1116/هايبرنيت-(-Hibernate-)-در-ويندوز-هاي-مختلف.html

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۶:۱۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

خيلي از كاربران ترجيح مي دهند به جاي آنكه يك فايل يا تصوير را به كامپيوتر يا لپ تاپشان منتقل كنند آن را مستقيما از طريق گوشي پرينت بگيرند. خوب است بدانيد كه اگر پرينتر شما از قابليت اتصال به واي فاي برخوردار باشد مي توانيد براي پرينت گرفتن با واي فاي اقدام نماييد. در اين روش شما بايد از طريق كليد هاي موجود روي دستگاه پرينتر آن را به واي فاي متصل كنيد. سپس برنامه Google Cloud Print را نصب كنيد و از قسمت تنظيمات گوشي Connections را انتخاب كنيد. سپس به بخش More connection settings مراجعه كرده و Printing را انتخاب كنيد. اكنون بايد Cloud Print را فعال كرده و از طريق سه نقطه بالاي صفحه Add printer را بزنيد تا دستگاه توسط گوشي شناسايي شود. اكنون مي توانيد تصاوير و اسناد مورد نظرتان را باز كنيد و با انتخاب گزينه پرينت دستور چاپ را ارسال نماييد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص پيشنهاد مي كنيم به وبسايت مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1117/پرينت-گرفتن-با-واي-فاي-چگونه-انجام-مي-شود؟.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۵:۲۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مي دانيد دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دانشگاهي نيمه دولتي است كه از سال 1370 آغاز به كار كرد و تحت نظارت و وابسته به وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري است. اين دانشگاه با هدف ايجاد بستر مناسب براي افزايش دانش و پژوهش و پرورش و بكار گيري دانش آموختگان و انتقال فناوري نوين راه اندازي شده و در مقاطع مختلف تحصيلي مانند كارداني ، كارشناسي و كارشناسي ارشد و دكتري ، در حال فعاليت و پذيرش دانشجو است.

پيش از اين دانشجويان براي انجام امور خود ، مانند ثبت نام ، ثبت درخواست ها ، انتخاب واحد ، مشاهده نمرات و ... بايد به سامانه سجاد مراجعه مي كردند، ولي اكنون دانشجويان بايد به سايت هم آوا مراجعه كنند و از طريق هم آوا مي توانند انتخاب واحد ، حذف و اضافه ، اعتراض ،  ثبت نام و ... را انجام دهند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص سايت هم آوا به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1118/چگونه-وارد-سايت-هم-آوا-علمي-كاربردي-شويم؟.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۳:۴۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

ارسال عكس و فيلم در رسانه هاي اجتماعي علي الخصوص اينستاگرام ، شايد با تلفن همراه ساده تر به نظر برسد اما از آنجايي كه اكثر آنها قابل استفاده روي سيستم عامل هاي اندوريد ، iOS ، ويندوز يا مك است ، لذا مي توانيد از اينستاگرام براي كامپيوتر هم استفاده كنيد. واضح است كه اينستاگرام به عنوان يك برنامه تلفن همراه طراحي شده است و براي آپلود كردن تصاوير و ويديوهايي است كه شما بايد تلفن همراه خود آن را تهيه كرده ايد ،  اما هميشه اين طور نيست و ممكن است مواردي كه مي خواهيد پست كنيد در حافظه تلفن همراه تان موجود نباشد يا توسط دوربين گوشي تهيه نشده باشد ، دستگاه تلفن همراه يا تبلت تان داراي شارژ كافي نباشد و  يا به هر دليل ديگري متمايل باشيد ارسال پست ها و استوري هاي خود را از طريق لپ تاپ يا تلفن همراه انجام دهيد ، ما در اين پست مي خواهيم نحوه دانلود اينستاگرام دسكتاپ را بررسي كرده و روش هاي استفاده از اينستاگرام براي كامپيوتر را شرح دهيم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص اينستاگرام براي كامپيوتر به سايت رفع مشكلات رايانه اي هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/1109/همه-چيز-در-مورد-اينستاگرام-دسكتاپ.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۲:۳۱ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 3
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب