samar-danesh
علمي

شايد شما هم متوجه شده باشيد كه در نسخه هايي از اپليكيشن اسنپ كاربران براي استفاده از امكانات برنامه، به ناچار بايد مسيرياب ويز خود را از روي گوشي حذف كنند.براي نصب همزمان ويز و اسنپ شما مي توانيد از برنامه Parallel space كمك بگيريد. پس از نصب و اجراي برنامه Add App را بزنيد، سپس از تب INCOGNITO INSTALLATION برنامه waze را جست و جو ونصب كنيد. در آخر هم با انتخاب گزينه ي unistall اپليكيشن waze از گوشي شما حذف مي شود اما شما همچنان مي توانيد در اين اپليكيشن از آن استفاده كنيد. براي اطلاعات بيشتر در خصوص اينكه چگونه در اسنپ از ويز استفاده كنيم به سايت رفع مشكل رايانه تلفني مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/636/اسنپ-سازگار-با-ويز.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۸:۲۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

پيش تر قراردادهاي مرتبط با املاك از نظارت و مديريت درستي برخوردار نبود و تنها به صورت دستي انجام مي شد. اما از سال 87 به بعد با هوشمند سازي اين بخش و راه اندازي سامانه ثبت معاملات املاك و مستغلات كشور تمامي قرار داد ها و معاملات ملكي كنترل شده و قابل پيگيري مي باشند. دولت اخذ كد رهگيري املاك براي تمامي معاملات ملكي را اجباري نمود و با اين كار كلاهبرداري را براي بسياري از افراد سودجو سخت و غير ممكن ساخت. براي گرفتن كد رهگيري املاك مشاورين املاك بايد از طريق اينترنت قرارداد را در سامانه ثبت نمايند. براي اطلاع از نحوه دريافت كد رهگيري املاك پيشنهاد ميكنيم به سايت رفع تلفني مشكلات كامپيوتر مراجعه نماييد.

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/633/كد-رهگيري-املاك-چيست-و-چگونه-كد-رهگيري-املاك-بگيريم-؟.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۷:۵۶ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

تنظيمات رزولوشن صفحه نمايش در هر سيستم عاملي حائز اهميت است و باعث وضوح و كيفيت بهتر نمايش مي شود. ما قصد داريم در اين پست راه هاي تنظيم نور صفحه ويندوز 10 و تنظيم اندازه صفحه مانيتور ويندوز 10 را به شما آموزش دهيم.

تنظيم نور صفحه نمايش :

يكي از موارد مهم در تنظيم نور ، استفاده از گزينه نور شب در شب است، براي انجام اين تنظيمات به مسير زير مراجعه كنيد:

Settings > System > Display > Night light settings

سوئيچ نور شب را روشن كرده و در زير تنطيمات آن را در خصوص اينكه در چه ساعتي شروع به استفاده از نور شب بكند را مشخص كنيد مثلا ساعت 7 شب به بعد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر  در خصوص تغيير حالت نمايش دسكتاپ ويندوز 10 به سايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

 

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/621/آموزش-تنظيمات-صفحه-نمايش-ويندوز-10.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۴:۱۵ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

اگر براي ديدن فيلم ها با زيرنويس فارسي از نرم افزار kmplayer استفاده كرده باشيد احتمالا با مشكل بهم ريختگي زيرنويس در kmplayer  مواجه شده ايد. براي برطرف كردن آن اولين كاري كه بايد انجام دهيد اين است كه زبان سيستم خود را فارسي كنيد. براي اين كار به Control Panel مراجعه كرده و گزينه ي Region and Languageرا انتخاب كنيد. سپس از تب Administrative  بر روي Change system locale كليك كنيد. در صفحه ي بعد از منوي كشويي Persian را انتخاب كرده و اوكي كنيد. با ريستارت كردن سيستم، مشكل زيرنويس kmplayer برطرف مي شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به سايت مشاوره تلفني هيواتك مراجعه فرماييد.

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/625/برطرف-كردن-مشكل-بهم-ريختگي-زيرنويس-در-kmplayer.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰:۵۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه در زمان دانلود و نصب برخي از اپليكيشن ها در گوگل پلي پيغام this app is not available in your country نمايش داده شود و از دسترسي به آن برنامه جلوگيري كند. يكي از راهكار هاي برطرف كردن اين مشكل استفاده از مرورگر كروم است. براي شروع اپليكيشن تغيير IPخود را فعال كنيد سپس با مراجعه به وبسايت گوگل پلي از طريق مرورگر كروم، اپليكيشن مورد نظر خود را جست و جو نماييد. پس از پيدا كردن برنامه با زدن install آن را دانلود و نصب كنيد. اگر از اين روش مشكل شما برطرف نشد پيشنهاد مي كنيم براي اطلاع از روش هاي ديگر رفع مشكل this app is not available in your country در گوگل پلي به وبسايت گروه مشاوره هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/629/حذف-پيام-اين-آيتم-در-كشور-شما-در-دسترس-نيست-از-گوگل-پلي.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰:۲۳ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

يكي از بزرگترين مشكلاتي كه ممكن است هنگام حذف اكانت اينستاگرام با آن مواجه شويد، از دست دادن عكس هاي موجود در اكانتتان است. خوب است بدانيد كه با بك آپ گرفتن از اكانت اينستاگرام مي توانيد يك نسخه از اطلاعات حسابتان را ذخيره نماييد. براي اين كار مي توانيد مستقيما از طريق اينستاگرم اقدام كنيد. براي شروع ابتدا به سايت Instagram.com  رفته و پس از ورود به حسابتان از بخش تنظيمات به گزينه ي Privacy and Security مراجعه كنيد. سپس از قسمت Data Download گزينه ي Request Download  را انتخاب كنيد. پس از وارد كردن ايميل و رمز عبور درخواست پشتيبان گيري از اينستاگرام ثبت شده و ظرف 48 ساعت اطلاعات به ايميل شما ارسال خواهد شد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به سايت سامانه رفع مشكلات رايانه و  موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/616/آموزش-بك-آپ-گرفتن-از-اكانت-اينستاگرام.html

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰:۴۸ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

معمولا تمامي كاربران گوشي هاي هوشمند اطلاعات ضروري و مهم زيادي را در دستگاه خود ذخيره كرده اند كه حفاظت از آن ها برايشان از اهميت ويژه اي برخوردار است. تهيه ي نسخه ي پشتيبان و برگرداندن بكاپ اندرويد يكي از راه هايي است كه به حفظ اين اطلاعات كمك قابل توجهي مي كند. براي تهيه ي بكاپ و بازيابي نسخه پشتيبان اندرويد مي توانيد از قسمت تنظيمات گوشي به بخش Backup & reset رفته و backup my data را فعال كنيد تا يك نسخه از اطلاعاتتان درSD card  ذخيره شود.براي بازگرداني آن نيز كافي ست در بخش تنظيمات به Backup & reset رفته و گزينه ي Restore  را بزنيد. لازم به ذكر است كه شما مي توانيد به كمك كامپيوتر يا لپتاپ نيز براي براي بازيابي نسخه پشتيبان اندرويد خود اقدام كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به سايت رفع مشكلات موبايل هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/619/آموزش-برگرداندن-بكاپ-اندرويد.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰:۲۷ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مي دانيد عوض كردن ويندوز يا بازگشت به تنظيمات كارخانه موجب از دست رفتن اطلاعات ذخيره شده در كامپيوتر يا لپ تاپ شما مي شود. لازم به ذكر است كه با بكاپ گرفتن از اطلاعات كامپيوتر مي توان آن ها را بدون مشكل بازگرداني كرد. جهت بكاپ گرفتن از ويندوز 7 ابتدا از طريق سرچ وارد بخش Backup and restore شويد و گزينه ي Set up backup را انتخاب نماييد. در اين بخش درايو مورد نظر خود را براي ذخيره سازي انتخاب كرده و next  را بزنيد. در صفحه بعد با انتخاب دومين گزينه مي توانيد فايل هاي مورد نظرتان را براي بكاپ گيري انتخاب كنيد. در آخر هم با انتخاب گزينه ي Save settings and run backup فرآيند بكاپ گرفتن از اطلاعات كامپيوتر آغاز مي شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به سايت رفع مشكلات اينترنت هيواتك مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/620/نحوه-بكاپ-گرفتن-از-اطلاعات-كامپيوتر.html

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۹:۴۹ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

توسعه دهندگان اينستاگرام به دليل حجم بالايي كه اين برنامه پر طرفدار از حافظه و اينترنت گوشي را مشغول مي كند ، نسخه ي ديگري از اين اپلكيشن را تحت عنوان اينستاگرام لايت ارائه داده است . اينستاگرام لايت چيست ؟ به نقل از هيواتك اينستاگرام لايت نسخه سبك اينستاگرام است كه همان ويژگي ها را در اختيار كاربرانش مي گذارد اما با اين تفاوت كه در اين نسخه حجم كمتري از گوشي اشغال مي شود و بهاي اينترنت كمتري مي پردازيد. اينستاگرام لايت را مي توانيد در گوگل پلي با حجم 537كيلوبايت براي گوشي هاي اندرويدي خود دانلود كنيد. در اين نسخه نيز مي توانيد استوري بگذاريد ، لايو بگيريد ، كامنت بگذاريد لايك كنيد و بقيه امكانات نسخه اصلي را در اختيار داشته باشيد اما با اين تفاوت كه در نسخه اينستاگرام لايت نمي توانيد ويديو آپلود كنيد و يا دايركت ارسال نماييد. در اينستاگرام لايت براي ديدن ويديو هاي افراد لازم است روي آن ضربه بزنيد تا پلي شود اين در صورتي است كه در نسخه اصلي اينستاگرام ويديو ها به طور خودكار اجرا مي شوند. در نسخه لايت اينستاگرام شما با سرچ كردن كلمه اي  تمامي دسته بندي هاي آن مثل تگ ها ، پروفايل ها و هشتگ ها را يكجا مشاهده مي كنيد در صورتي كه در اينستاگرام تمامي عنوان ها دسته بندي شده اند. شايد يكي ديگر از دلايل محبوبيت اينستاگرام وجود بخش اديت عكس آن باشد كه اين ويژگي در نسخه لايت اينستاگرام ديده نمي شود با اين حساب مي توانيد نسخه اندرويد اينستاگرام لايت را روي گوشي خود نصب كنيد و به مرور زمان متوجه تغييرات و رفع باگ هاي اين اپليكيشن شويد. در صورتي كه مي خواهيد در مورد دانلود Instagram Lite براي اندرويد و آيفون اطلاعات كسب كنيد مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد :

 

www.heyvatech.com/web/articles/view/555/اينستاگرام-لايت-نسخه-سبك-اينستاگرام.html

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۴۰:۲۴ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]

بسياري از كاربران اينستاگرام تمايل زيادي به دانلود از اينستاگرام دارند . اما همان طور كه مي دانيد در اينستاگرام امكان دانلود عكس و فيلم به صورت مستقيم وجود ندراد . براي دانلود فيلم از اينستاگرام بايد از نرم افزارهاي دانلود فيلم از اينستاگرام استفاده نماييد . اما روش هايي نيز براي دانلود فيلم اينستاگرام وجود دارد كه به نقل از اينترنت كمك براي شما شرح مي دهم . يكي از روش هايي كه براي دانلود فيلم از اينستاگرام بدون نرم افزار وجود دارد استفاده از نسخه وب اينستاگرام مي باشد . به اين صورت كه ابتدا نرم افزار Internet Download Manager را دانلود و نصب كنيد . با استفاده از مرورگر فايرفاكس وارد سايت اينستاگرام شويد و در اكانت خود لاگين كنيد . روي فيلم مورد نظر خود كليك كنيد تا فيلم شروع به پخش شدن نمايد . به اين ترتيب آيكون برنامه اينترنت دانلود منيجر را مشاهده خواهيد كرد . اگر آيكون اينترنت دانلود منيجر را مشاهده نكرديد روي صفحه راست كليك كنيد سپس گزينه دانلود توسط IDM را انتخاب كنيد . گزينه "دانلود فايل تصويري" را انتخاب كنيد و در صفحه جديدي كه باز مي شود گزينه "شروع دانلود" را انتخاب كنيد . به اين ترتيب دانلود فيلم اينستاگرام براي شما انجام خواهد شد . همانطور كه گفتيم براي دانلود فيلم از اينستاگرام به جز روش گفته شده بايد از نرم افزار استفاده كنيد . بهترين نرم افزار دانلود فيلم از اينستاگرام براي سيستم عامل اندرويد InstaSave و براي سيستم عامل iOS مي توان نرم افزار InstaSave Report for Instagram را معرفي كرد كه براي آموزش روش استفاده از آن ها مي توانيد به لينك زير مراجعه كنيد  :

 

www.internetkomak.com/a/v/چگونه-از-اينستاگرام-فيلم-دانلود-كنيم

 

يكي ديگر از روش هايي كه براي دانلود فيلم از اينستاگرام وجود دارد استفاده از سايت هاي دانلودر مي باشد . مثلا سايت Downloadgram كه براي دانلود از اينستاگرام بايد ابتدا وارد سايت شده و لينك فيلم مورد نظر خود را در كادر موجود كپي كرده و روي گزينه دانلود كليك كنيد . سايت w3toys نيز يكي از سايت هاي خود براي دانلود از اينستاگرام است .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۴:۵۰ ] [ samar ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 744
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب